Back To Top

Diğer Ankara Haberleri

Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu: \
Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu: "Ne görüyoruz sınırlar kapatılıyor iltica başvuruları hukuksuz şekilde askıya alınıyor. Avrupa Birliği ülkelerinin uluslararası sorumluluklardan kaçmasının mümkün olmadığını hatırlatmak isterim" Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu: "Ne görüyoruz sınırlar kapatılıyor iltica başvuruları hukuksuz şekilde askıya alınıyor.
Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu: \
Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu: "Kimseyi zorla Türkiye’de tutamayız." Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu: "Kimseyi zorla Türkiye’de tutamayız.
Hanau’daki ırkçı saldırıya ilişkin Türkiye ve Almanya’dan ortak bildiri:
Hanau’daki ırkçı saldırıya ilişkin Türkiye ve Almanya’dan ortak bildiri: İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile Almanya İçişleri Bakanı Horst Seehofer, 19 Şubat’ta 10 kişinin öldürülmesi ve 5 kişinin yaralanmasıyla sonuçlanan Hanau’daki....
Öğrenciler ve mezunlar kariyer fuarında staj ve iş imkanı yakaladı
Öğrenciler ve mezunlar kariyer fuarında staj ve iş imkanı yakaladı İş arayışındaki mezunlar ve öğrenciler Türk Eğitim Derneği Üniversitesi (TEDÜ) tarafından düzenlenen “WANTED İş ve Kariyer Fuarı”nda 85 firma ile bir araya geldi.
Bakan Kasapoğlu, genç gönüllülerle bir araya geldi
Bakan Kasapoğlu, genç gönüllülerle bir araya geldi Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, genç gönüllüler ile bir araya geldi.
Türk sporunun yeni yol haritası için sona gelindi
Türk sporunun yeni yol haritası için sona gelindi Gençlik ve Spor Bakanı Dr.
Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığı, savcı Selim Kiraz’ın DHKP/C terör örgütü mensuplarınca şehit edilmesine ilişkin davada, sanıklara verilen hapis cezalarının onanması talebinde bulundu.
Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığı, savcı Selim Kiraz’ın DHKP/C terör örgütü mensuplarınca şehit edilmesine ilişkin davada, sanıklara verilen hapis cezalarının onanması talebinde bulundu. Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığı, savcı Selim Kiraz’ın DHKP/C terör örgütü mensuplarınca şehit edilmesine ilişkin davada, sanıklara verilen hapis cezalarının onanması....
Bahçeli: \
Bahçeli: "Rusya ve Suriye Türkiye’nin sabrını daha fazla zorlamamalıdır" MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Şehitler tepesi boş kalmayacak sözünü beceriksizliğin kılıfı olarak görecek kadar küçülen, küçüldükçe milli ve manevi değerlerimizle....
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Almanya İçişleri Bakanı Horst Seehofer ile 19 Şubat 2020’de 10 kişinin öldürülmesi ve 5 kişinin yaralanmasıyla sonuçlanan Hanau’da yaşanan saldırıyla ilgili telefonla görüştü.
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Almanya İçişleri Bakanı Horst Seehofer ile 19 Şubat 2020’de 10 kişinin öldürülmesi ve 5 kişinin yaralanmasıyla sonuçlanan Hanau’da yaşanan saldırıyla ilgili telefonla görüştü. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Almanya İçişleri Bakanı Horst Seehofer ile 19 Şubat 2020’de 10 kişinin öldürülmesi ve 5 kişinin yaralanmasıyla sonuçlanan Hanau’da....
TOBB Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Yavuz: “Sanayi Devrimi’ni ıskaladık fakat e-ticareti kaçırmamalıyız”
TOBB Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Yavuz: “Sanayi Devrimi’ni ıskaladık fakat e-ticareti kaçırmamalıyız” TOBB Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Faik Yavuz, “200 yıl önce Sanayi Devrimi’ni ıskaladık.
MSB: \
MSB: "Bahar Kalkanı Harekâtı gece boyunca başarıyla sürdürüldü. Son 24 saatte; 1 uçak, 1 İHA, 6 tank, 5 obüs/ÇNRA, 2 hava savunma füze sistemi, 3 zırhlı muharebe aracı, 5 silahlı pikap, 6 askeri araç ve 1 mühimmat deposu imha edildi, 327 Rejim askeri de e MSB: "Bahar Kalkanı Harekâtı gece boyunca başarıyla sürdürüldü.
İçişleri Bakanı Soylu: \
İçişleri Bakanı Soylu: "Otobüs yolcu taşımacılığı için Mart sonundan itibaren sıkıyönetim ilan edildi" İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, “Otobüsler açısından Mart ayından itibaren yıl sonuna kadar ölçek diyebileceğimiz ölçme yapabileceğimiz tüm yerlerde sıkıyönetim ilan....
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN