Back To Top

Diğer Balıkesir Haberleri

Üniversite öğrencisinden yerli ve milli katı atık ayrıştırma sistemi
Üniversite öğrencisinden yerli ve milli katı atık ayrıştırma sistemi Balıkesir Üniversitesi (BAÜN) Edremit Meslek Yüksek Okulu Mekatronik Bölüm öğrencisi Mustafa İşçen yerli ve milli imkanlar ile yaptığı katı atık ayrıştırma sistemi ile....
99 depreminden sonra gelen mutluluk
99 depreminden sonra gelen mutluluk Sosyal medya üzerinden organize olan vatandaşlar, 1999 depreminde enkaz altında kalan 63 yaşındaki Hakkı Haşim’e akülü sandalye hediye etti.
267 kursta 6 bin 696 kursiyer mezun oldu
267 kursta 6 bin 696 kursiyer mezun oldu Gönen Halk Eğitim Merkezi’nin 6 ayda düzenlediği 267 kursta, 6 bin 696 kişi mezun oldu.
Balıkesir polisi silaha savaş açtı
Balıkesir polisi silaha savaş açtı Balıkesir polisi il genelinde yaptığı operasyonlarda son 1 ayda 96 silah ve 754 mermi veya fişek yakalandı.
Jandarmadan ikiz plaka denetimi
Jandarmadan ikiz plaka denetimi Balıkesir’de jandarma ekipleri il genelinde tüm araçlarda ikiz plaka denetimi yaptı.
Hamsi 35 lira ile rekor kırdı
Hamsi 35 lira ile rekor kırdı Balıkesir’in Bandırma ilçesinde hamsi balığının fiyatı görenleri şaşkına çeviriyor.
Balıkesir’de suç örgütüne operasyon
Balıkesir’de suç örgütüne operasyon Balıkesir ve Bandırma ilçesinde düzenlenen eş zamanlı operasyonlarda ihaleye fesat karıştırmak ve silahlı suç örgütü kurmak iddiasıyla 10 şahıs gözaltına alındı.
AB’ye deniz yoluyla geçemeyen göçmenler, karayolunu seçti
AB’ye deniz yoluyla geçemeyen göçmenler, karayolunu seçti Türkiye’nin Avrupa’ya gitmek isteyen mültecileri durdurmama kararı, düzensiz göçmenleri sınırlara akın ettirdi.
Sosyal medyada örgütlendiler, konvoy olup yollara düştüler
Sosyal medyada örgütlendiler, konvoy olup yollara düştüler Balıkesir’in Bandırma ilçesinde sosyal medya üzerinden örgütlenen yüzlerce araç sahibi İdlib’de şehit düşen kahraman askerlerimiz için konvoy oluşturdu.
Yeşil Çomlu Mahallesi’nin taş ocağı tepkisi
Yeşil Çomlu Mahallesi’nin taş ocağı tepkisi Balıkesir’in Bandırma ilçesi kırsal Yeşil Çomlu Mahallesi’nde, 10 yıl önce mera arazisinin vasfı değiştirilerek kurulduğu ve günümüzde ise yerinin genişletilmesi için....
Kirlenen dere isyan ettirdi
Kirlenen dere isyan ettirdi Balıkesir’in Bandırma ilçesi kırsal Ömerli Mahallesi’nde sayıları her geçen gün artan büyükbaş hayvan çiftlikleri, atıklarını Manyas Gölünü besleyen Çayır Deresine....
Balıkesir Tüm Bel-Sen de Demiray,güven tazeledi
Balıkesir Tüm Bel-Sen de Demiray,güven tazeledi Burhaniye’de Tüm Bel-Sen Balıkesir Şube’sinin 7.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN