Back To Top
Trump'tan göçmenlere: Kendinizi çok rahat sanmayın

Trump'tan göçmenlere: Kendinizi çok rahat sanmayın

 - Son Güncelleme: 18.05.2019 Cumartesi 12:42
Trump\'tan göçmenlere: Kendinizi çok rahat sanmayın
- A +

ABD Başkanı Trump, göçmen düzenlemesinin ardından Twitter hesabından "Lütfen kendinizi çok rahat sanmayın, yakında ayrılacaksınız" açıklaması yaptı.

ABD Başkanı Donald Trump, yeni göçmen düzenlemesinin ardından Twitter hesabından göçmenlere yönelik bir mesaj paylaştı. Trump, göçmenlere "Lütfen kendinizi çok rahat sanmayın, yakında ayrılacaksınız" dedi.

Trump "Yasadışı olarak ABD'ye gelen tüm insanlar, daha sonraki bir tarihte, güvenlik kuvvetlerimiz tarafından ve yasalar değiştikçe ülkemizden çıkarılacaktır. Lütfen kendinizi çok rahat sanmayın, yakında ayrılacaksınız" ifadelerini kullandı.

Sınır devriyesinin ülkenin güney sınırında rekor sayıda insanı tuttuğunu da söyleyen Trump "Birçoğu kötü olan bu insanlar tutuklandı ve evlerine gönderilecek. Demokratlar, için iyi bir şans, ülkemize seçimden önce çok ihtiyaç duyulan bir göçmenlik yasası kazandıracak mı?" diye konuştu.

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN