Back To Top
Çek yolla

Çek yolla

Çek yolla
- A +

Düzce Belediyesi’nde Dr

Faruk Özlü’nün belediye başkanı olmasıyla birlikte sorunların çözümü odaklı çalışmalarda hız kazandı. Geçmiş dönemlerde kaldırım sorunu, yol yama sorunu için bile aylarca dilekçe cevabı beklenirken artık Düzce Belediyesi tarafından kurulacak whatsapp hattına sorunu gösterir fotoğraf ve sorunun adresini yazmanız yeterli olacak.

31 Mart seçimleri ile Düzce Belediye başkanlığına seçilen Dr. Faruk Özlü, Düzce için çözüm odaklı çalışmalarına devam ediyor. Belediye Başkan Yardımcılığına getirdiği Celal Kasapoğlu ise sorunların kısa sürede çözülmesi ve yaşanabilir bir il için yeni projeler üretilmeye de devam ediyor. Bu kapsamda Düzcelilerin kaldırım, yama gerektiren yol gibi sorunların çözümü için dilekçe verip günlerce bekleme dönemi de sona erdi. Çalışması tamamlanan Whatsapp ihbar hattı ile Düzceliler, artık gördükleri, kaldırım, yoldaki çukurlar gibi sorunlar için Belediyeye dilekçe vermeyecek, günlerce, aylarca dilekçelerin cevabını beklemeyecek. Vatandaşlar sorunlu bölgeyi gösteren fotoğraf, video çekerek whatsapp ihbar hattına sorunun olduğu adresi de yazarak atacak. Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Belediye Başkan Yardımcısı Celal Kasapoğlu’nun da bulunduğu bu ihbar hattına düşen sorunlar en kısa sürede çözülecek. Böylece Düzcelilerin de küçük bir sorun için aylarca beklemesinin de önüne geçilerek vatandaş memnuniyeti odaklı çalışma yapılacak.

Hafta başında hayata geçirilmesi için çalışılan proje hakkında bilgi veren Belediye Başkan Yardımcısı Celal Kasapoğlu, proje hayata geçirildiğinde, Düzcelilerin de memnuniyetinin artacağını dile getirdi. Belediye Başkan Yardımcısı Celal Kasapoğlu; “Belediye birimlerimiz yoğun şekilde çalışmalarına devam ediyor. Ancak bu çalışma içersinde zaman zaman küçük gibi sorunları atlayabiliyor ekiplerimiz. Bu sorunların ortadan kaldırılması için bir whatsapp hattı kurma projesini hayata geçiriyoruz. Böylece vatandaşlarımız sorunlu yerlerle ilgili olarak dilekçe vermek için belediye kapılarını aşındırmayacak. Düzceliler, bulundukları yerde gördükleri sorunları fotoğraf, video çekerek yada yazılı olarak bu ihbar hattına sorunun bulunduğu adres ile birlikte yazmaları yeterli olacak. Ekiplerimiz hemen sorunun geldiği bölgede çalışma yaparak, sorunu ortadan kaldıracaklar. Bizler sorunun değil çözümün bir parçası olmak için görevlerimize geldik. Şimdide çözüm odaklı çalışmalar yaparak, şehrimizdeki sorunları çözme çabası içerisindeyiz” dedi.

DÜZCE/İHA


X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN