Back To Top

Diğer Edirne Haberleri

‘Avrupa’nın yarısını ben gönderdim’ diyen göçmen kaçakçısı yakalandı
‘Avrupa’nın yarısını ben gönderdim’ diyen göçmen kaçakçısı yakalandı Sosyal medyada ve basın kuruluşlarına verdiği röportajlarda göçmen kaçakçılığı yaptığı yönünde röportaj vererek, ‘Avrupa’nın yarısını ben gönderdim’ diyen Özcan Karlı....
Türkiye İnsan Hakları ve Eşitlik Kurumu Başkanı Süleyman Arslan:
Türkiye İnsan Hakları ve Eşitlik Kurumu Başkanı Süleyman Arslan: Türkiye İnsan Hakları ve Eşitlik Kurumu Başkanı Süleyman Arslan, Edirne’de Yunanistan sınırında bir insani dram yaşandığını belirterek, AB’nin ve Yunanistan’ın....
Mültecilerin zorlu yolculuğu devam ediyor
Mültecilerin zorlu yolculuğu devam ediyor Türkiye’nin göçmenlere açık politika uygulamasına geçmesinin ardından Avrupa ülkelerine gitmek için Yunanistan sınırına gelen mültecilerin zorlu yolculuğu devam ediyor.
Uluslararası Mülteciler Derneği’nden ’göçmen raporu’
Uluslararası Mülteciler Derneği’nden ’göçmen raporu’ Uluslararası Mülteciler Derneği, Yunanistan sınırındaki 3 gündür bekleyişlerini sürdüren göçmenlerle ilgili bir rapor hazırladı.
Göçmenlerin sınır kapılarında umut dolu bekleyişi sürüyor
Göçmenlerin sınır kapılarında umut dolu bekleyişi sürüyor Ülkelerindeki savaştan ve iç karışıklıklardan kaçarak Türkiye’ye gelen ve Yunanistan üzerinden Avrupa’ya gitmek isteyen düzensiz göçmenlerin sınırdaki umut dolu....
‘Umut’ yolculuğunun masum melekleri
‘Umut’ yolculuğunun masum melekleri Türkiye’nin sınır kapılarını açtığını duyurmasının ardından binlerce mülteci Edirne’ye akın etti.
Yunan askerleri almayınca 2 gün adada beklediler, yüzerek Türkiye’ye kaçtılar
Yunan askerleri almayınca 2 gün adada beklediler, yüzerek Türkiye’ye kaçtılar Edirne’de Meriç Nehri’nden yüzerek Yunanistan’a giren bir grup mülteci, Yunan askerleri tarafından ülkeye alınmayınca 2 gün nehrin ortasındaki adada mahsur kaldı.
Göçmenler akın akın sınıra gelmeye devam ediyor
Göçmenler akın akın sınıra gelmeye devam ediyor Türkiye’nin sınır kapılarını açtığını duyurmasının 3’üncü gününde de göçmenler akın akın sınıra gelmeye devam ediyor.
Umuda yolculuk ’engel’ tanımıyor
Umuda yolculuk ’engel’ tanımıyor Türkiye’nin çeşitli illerinden Edirne’ye gelerek Yunanistan’a geçmeye devam eden binlerce göçmenin arasında bulunan engelli göçmenler de umut yolculuğuna devam ediyor.
Yunanistan’dan göçmenlere gaz ve ses bombasıyla müdahale
Yunanistan’dan göçmenlere gaz ve ses bombasıyla müdahale Yunanistan’a geçmek için Pazarkule Sınır Kapısı’ndan ve yakın bölgelerden telleri aşarak geçmeye çalışan yüzlerce göçmenlere Yunanistan güvenlik güçleri gaz ve ses....
Edirne’de trafik kazası: 1 ölü, 2 yaralı
Edirne’de trafik kazası: 1 ölü, 2 yaralı Edirne’nin Uzunköprü, ilçesinde, iki otomobilin çarpıştığı kazada 1 kişi öldü, 2 kişi de yaralandı.
Meriç Nehri’ni yürüyerek, botla ve çocukları omuzlarında geçiyorlar
Meriç Nehri’ni yürüyerek, botla ve çocukları omuzlarında geçiyorlar Edirne’nin sınır köyü olan Doyran’a yüzlerce göçmen Yunanistan’a geçmeye devam ediyor.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN