Back To Top
TİM'den üst akıl videosu: Kur operasyonunu canlandırdılar

TİM'den üst akıl videosu: Kur operasyonunu canlandırdılar

 - Son Güncelleme: 18.06.2019 Salı 20:19
Yükleniyor...
- A +

Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM), tarafından hazırlanan tanıtım videosunda Türkiye'ye yapılan kur operasyonu canlandırıldı. Videoda Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın "Türkiye'ye diz çöktüremeyeceksiniz" ifadesine de yer verildi.

61 ihracatçı birliği, 13 genel sekreterlik ile 85 bine yakın ihracatçının tek çatı kuruluşu olan Türkiye İhracatçılar Meclisi'nin (TİM) İhracatın Şampiyonları Ödül Töreni ve TİM 26. Olağan Genel Kurulu için bir video paylaştı.

Beş dakikalık videoda ekonomik verilerin yanı sıra Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın daha önce defalarca konuşmalarında yer verdiği 'kur silahı' ifadeleri ve farklı konuşmaları yer aldı. 

LONDRA'DAN YAPILAN KUR OPERASYONU CANLANDIRILDI

Videonun en dikkat çeken kısmı ise başındaki bölümler oldu. Doların 7 lirayı aştığı 13 Ağustos 2018 tarihine atıfla Londra'nın görüntüleriyle başlayan Türkiye İhracatçılar Meclisi'nin (TİM) tanıtım filminde "Türkiye uluslararası alanda gittikçe daha da güçleniyor. Acilen Türkiye ekonomisine müdahale edip yok etmeliyiz" ifadelerine yer verilmesi dikkat çekti.

Tanıtım filminde 15 Temmuz 2016'daki darbe girişiminden de bahsedilirken, bol bol Erdoğan görüntülerine yer verildi.

 

 

 

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN