Back To Top
TOKİ Çorlu kura çekilişi sonuçları açıklandı mı? TOKİ kura sonucu sorgulama

TOKİ Çorlu kura çekilişi sonuçları açıklandı mı? TOKİ kura sonucu sorgulama

TOKİ Çorlu kura çekilişi sonuçları açıklandı mı? TOKİ kura sonucu sorgulama
- A +

TOKİ Çorlu kura çekilişi sonuçları açıklandı mı? TOKİ kura sonucu sorgulama nasıl yapılır? Hak sahipleri bugün evlerine kavuştu. Tekirdağ Çorlu Muhittin Mahallesi Projesi kapsamında kura çekiliş sonuçları ne oldu? İşte ayrıntılar...

TOKİ Çorlu kura çekilişi sonuçları açıklandı mı? TOKİ sonuç sorgulama nasıl yapılır? 50.000 Sosyal konut kampanyası kapsamında yer alan Tekirdağ Çorlu Muhittin Mahallesi Projesi konutları için kura bugün (24.07.2019 Çarşamba) saat 10:00’da gerçekleştirildi.

Çorlu Kapalı Spor Salonu’nda gerçekleştirilen kura ile hak sahipleri açıklandı.

TOKİ KURA ÇEKİLİŞİ SONUÇLARINI SORGULAMAK İÇİN TIKLAYIN

KURA ÇEKİLİŞİNDEN SONRA NE YAPILMASI GEREKİYOR?

Konut belirleme kurası ile konutu belli olan alıcılar İdarenin belirleyeceği ve ilan edeceği tarihlerde Halk Bankası şubesinde Gayrımenkul Satış Sözleşmesi imzalayacaktır.

Sözleşme imzalama aşamasında;

İl/ilçe Nüfus Müdürlüğü’nden adrese dayalı kayıt sistemine göre alınacak olan İstanbul il sınırları içerisinde 1 (bir) yıldan az olmamak koşulu ile ikamet ettiğini kanıtlayacak belge,

Hane halkının gelirinin en fazla net 4.800 TL olduğunu kanıtlayan gelir belgeleri, (3+1 konut tipi hariç) gerekli görüldüğünde istenebilecek ek belgeler ile birlikte ilan edilen tarihlerde ibraz ederek başvurma şartlarına sahip olduklarını kanıtlayacaklardır.

 

 

 

 

 

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN