Back To Top
TOKİ Manavgat Çeltikçi kura çekilişi sonuçları 2019: Fethiye kura sonuçları açıklandı mı?

TOKİ Manavgat Çeltikçi kura çekilişi sonuçları 2019: Fethiye kura sonuçları açıklandı mı?

 - Son Güncelleme: 11.07.2019 Perşembe 09:54
TOKİ Manavgat Çeltikçi kura çekilişi sonuçları 2019:  Fethiye kura sonuçları açıklandı mı?
- A +

TOKİ'nin (Toplu Konut İdaresi) Manavgat Çeltikçi Mahallesinde inşa edilecek konutlarının kura çekimi tamamlandı. 2019 TOKİ Manavgat Çeltikçi 3+1 ve 2+1 kura sonuçları çekiliş isim listesi yayınlandı. TOKİ Fethiye kura sonuçları açıklandı mı? TOKİ Muğla Fethiye Karaçulha projesinde son durum...

TOKİ'nin Antalya Manavgat Çeltikçi Mahallesi'ndeki 236 daireli konutları kura ile sahiplerini buldu. İsmi okunanlar sevinç çığlıklarıyla yakınlarına sarıldı. Ev sahibi olma hayali ile başvuruda bulunan vatandaşlar kura çekimini büyük bir heyecanla araştırıyor.

MANAVGAT ÇELTİKÇİ TOKİ KURA ÇEKİLİŞİ SONUÇLARI

İşte TOKİ Manavgat Çeltikçi kura çekiliş sonuçları sorgulama ekranı…

TOKİ KURA ÇEKİLİŞ SONUÇLARI SORGULAMA EKRANI

TOKİ MANAVGAT ÇELTİKÇİ PROJESİ

Yüzde 10'u Şehit aileleri, harp ve vazife malulleri ile dul ve yetimleri, yüzde 5'i en az yüzde 40 engelli vatandaşlar, yüzde 25'i emekliler için kura çekiminin gerçekleştirilmesinin ardından konut almak için başvuruda bulunan vatandaşlar için kura çekimi gerçekleştirildi.

TOKİ Manavgat projesine 13 şehit ailesi, 212 engelli, 1.066 emekli ve 1.904 normal olmak üzere 236 daire için toplam 3.195 kişi başvuruda bulundu.

TOKİ Proje Koordinatörü Hüseyin Ayhan, kura çekimine vatandaşların yoğun ilgi gösterdiğini belirterek, kura sonuçlarının TOKİ'nin internet sitesinde yayınlanacağını belirterek "Kura sonuçlarında konut sahibi olmaya hak kazanamayan adaylara mesaj yoluyla bilgi verilecek. Bu vatandaşlarımız başvuru yapılan bankaya gidip başvuru ücretinin iadesini alabilecek. İlerleyen süreçte yapılacak yeni kura çekimiyle de hak sahiplerinin blok ve daire numaraları belirlenecek." dedi.

TOKİ FETHİYE KURA SONUÇLARI AÇIKLANDI MI?

2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon daireler bulunan TOKİ Muğla Fethiye Karaçulha projesinde başvurular Mart ve Nisan aylarında kabul edildi. Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından hayata geçirilecek olan Muğla Fethiye hak sahipleri bugün saat 18:00’de yapılacak kura ile belirlenecek. TOKİ Muğla Fethiye kura sonuçları açıklandı mı? 

TOKİ Fethiye kura sonuçları henüz açıklanmadı. Muğla Fethiye Karaçulha 180 konut projesi kapsamında yer alan konutların kura töreni 10 Temmuz 2019 tarihinde Saat 18:00’de başlamak üzere Fethiye Belediye Başkanlığı “ Özel Olgun Kültür Merkez’inde”  noter huzurunda yapılacak.

TOKİ FETHİYE KURA ÇEKİLİŞİ NASIL OLACAK?

"Hak Sahibi Belirleme Kurası" noter huzurunda; Banka ve İdare yetkilileri

1. Kurada, asil ve yedek olarak hak sahibi olamayanlar başvuru bedellerini, kura çekiliş tarihinden itibaren 2 (iki) iş günü sonrasında T.Halk Bankası A.Ş. yetkili Şube'lerinden geri alabilecektir.

2. Projenin bağımsız bölüm listesi ve konut fiyatları belirlendikten sonra İdare'ce belirlenecek tarihte "Konut Belirleme Kurası" çekilecektir.

TOKİ FETHİYE CAYMA HAKKI VAR MI?

Konut alıcısı, konut satış sözleşmesinin imzalandığı tarihten itibaren on dört gün içerinde, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin satış sözleşmesinden cayma hakkına sahiptir.

Yine, peşinat yatırarak satış sözleşmesi imzalayan hak sahipleri konutun fiili teslimden önce herhangi bir gerekçe göstermeden sözleşmeden dönme hakkına sahiptir.

DİĞER İLLERDE KURA ÇEKİLİŞ TARİHLERİ

Bartın Merkez: 5 Ağustos

Kocaeli Gebze: 8 Ağustos

Bursa Nilüfer: 9 Ağustos

İzmir Selçuk, Ödemiş: 12 Temmuz

İzmir Aliağa: 18 Temmuz

Manisa Yunus Emre: 19 Temmuz

Erzurum Aziziye: 30 Temmuz

TOKİ MANAVGAT ÇELTİKÇİ 2+1 KURA SONUÇLARI ÇEKİLİŞ İSİM LİSTESİ 2019

19-07/11/manavgat-toki-1.jpg

19-07/11/manavgat-toki-2.jpg

19-07/11/manavgat-toki-3.jpg

19-07/11/manavgat-toki-4.jpg

TOKİ MANAVGAT ÇELTİKÇİ 3+1 KURA SONUÇLARI ÇEKİLİŞ İSİM LİSTESİ 2019

19-07/11/manavgat-2-1.jpg

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN