Back To Top
Erzincan’da Anne Sütü ve Emzirme Danışmanlığı Eğitimleri verildi

Erzincan’da Anne Sütü ve Emzirme Danışmanlığı Eğitimleri verildi

Erzincan’da Anne Sütü ve Emzirme Danışmanlığı Eğitimleri verildi
- A +

Erzincan’da emzirmenin teşviki ve bebek dostu sağlık kuruluşları programı kapsamında Anne Sütü ve Emzirme Danışmanlığı eğitimi verildi

Çocuk, Ergen Kadın Üreme Sağlığı (ÇEKÜS) Birimi tarafından Mengücek Gazi Eğitim Araştırma Hastanesi ve Özel Neon Hastanesinden katılımcılara emzirmenin teşviki ve bebek dostu sağlık kuruluşları programı kapsamında Anne Sütü ve Emzirme Danışmanlığı eğitimi verildi. Merkez Toplum Sağlığı Merkezinde Hemşire Hatice Durğun, Ebe Zehra Güneş, Ebe Burcu Genç, Hemşire Nesrin Başakın, Ebe Asel Fatma Utku tarafından verilen eğitim 17 saat teorik, 3’er saatlik pratik uygulama ile tamamlandı.

Katılımcılara belgeleri Mengücek Gazi Eğitim Araştırma Hastanesi Başhekim Yardımcısı Dr.Öğr.Üyesi Arif Onur Eden ve Sağlık ve Bakım Hizmetleri Müdürü Arzu Erdinç ve eğitimciler tarafından takdim edildi.

ERZİNCAN/İHA


(FOTOĞRAF)


X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN