KVK çalışma saatleri cep telefonlarını servise vermek ya da servisten almak isteyen vatandaşlarımız tarafından araştırılıyor. KVK çalışma saatleri araştıran vatandaşlarımız bu saatleri öğrenerek işlemlerini yaptırmak istiyor. Ülkemizin en güçlü distribütörlerinden olan bu şirketle ilgili tüm bilgileri sizler için derledik. İşte tüm bilgiler…

KVK

KVK, 1993 yılında MV Holding ve Çukurova Holding ortaklığı ile kurulmuştur. 1994 yılından itibaren mobil iletişim ürünleri ve satış sonrası hizmet yapmaktadır. Ülkemizin en güçlü distribütörleri arasında bulunan KVK, dünyanın önde gelen çeşitli mobil telefon markalarıyla iş birliği yapmaktadır. KVK’nın iş birliği yaptığı markalar arasında Sony, Samsung, Huawei, Casper, LG, Vestel bulunmaktadır.

DİĞER BİLGİLER İÇİN TIKLAYIN

ÇALIŞMA SAATLERİ

KVK çalışma saatleri hafta içi 09.00-18.00 saatleri arasındadır. Hafta sonları sadece cumartesi günleri çalışan KVK Pazar günleri kapalıdır. Cumartesi günleri ise 09.00-14.00 saatleri arasında çalışmaktadır.

Ayrıca Ramazan ve Kurban Bayramlarında, 1 Ocak, 23 Nisan, 1 Mayıs, 19 Mayıs, 15 Temmuz, 29 Ekim ve 30 Ağustos’ta da kapalıdır.