Tatbak çalışma saatleri bu mağazalardan alışveriş yapacak olan vatandaşlarımız tarafından araştırılıyor. Mağazalara geç ya da erken gitmek istemeyen vatandaşlarımız Tatbak çalışma saatlerini öğrenmek istiyor. Ülkemizde 83 şubesi bulunan bu kurumla ilgili bilmeniz gerekenler karar.com’da…

TATBAK

Tatbak’ın temelleri 2001 yılında atılmıştır. Tatbak, 2005 yılına kadar Hakmar bünyesinde faaliyetlerine devam etmiştir. Ardından Pendik şubesiyle müşterilerine merhaba demiştir. Günümüzde Anadolu yakasında 73, Avrupa yakasında 10 şubesi bulunan Tatbak günlük 7 bin adet yaş pasta ve 250’nin üzerinde ürün çeşidiyle üretim yapmaktadır.

Helal sertifikası ile güven veren Tatbak, kuruyemişlerini üretici firmalardan almaktadır. Tatbak ürünleri kendi mağazaları dışında Hakmar mağazalarında da satışa sunulmaktadır. Ürünler günlük olarak satışa sunulur, kalan ürünler ertesi güne bırakılmadan toplanır. İmalathane ve fabrika satış mağazalarındaki toplam bin 300 personeli ile Tatbak müşterilerine hizmet vermektedir.

DİĞER BİLGİLER İÇİN TIKLAYIN

Tatbak merkez fabrika adresi Velibaba Mahallesi Zülüflü Sokak No:3 Pendik İstanbul’dadır. Tatbak’a 0216 307 85 95 ve 444 14 90 numaralı telefonlardan ulaşabilirsiniz.

ÇALIŞMA SAATLERİ

Tatbak çalışma saatleri 10.00-21.00 saatleri arasındadır. Tatbak hafta sonları da açıktır. Öte yandan Ramazan ve Kurban Bayramlarında, 1 Ocak, 23 Nisan, 1 Mayıs, 19 Mayıs, 15 Temmuz, 30 Ağustos ve 29 Ekim’de de hizmet vermektedir. Ancak Ramazan ve Kurban Bayramlarının ilk günü çalışma saatlerinde değişiklik olmaktadır.