Her hafta cumartesi günleri izleyicisiyle buluşan FOX TV’de yayınlandığı günden itibaren reyting rekorları kıran Bir Aile Hikayesi dizisinin 12. sezon finali bölümünü izlemek isteyenler internette çeşitli araştırmalarını sürdürüyor. Peki Bir Aile Hikayesi’nin sezon finali bölümünde neler oluyor? Cem ve Rehhan, üçüzlerin dokuzuncu yaş günlerini kendileri kutlamak isteyince bir hayli zorluk çekti. Bir Aile Hikayesi’nin sezon finali bölümünde Şakir ölecek mi? İşte Bir Aile Hikayesi’nin 12. sezon finali bölümü…

DETAYLAR İÇİN TIKLAYIN

Bir Aile Hikayesi'nin final bölümünde Şakir ölecek mi?

12. bölüm sezon finali fragmanı yayınlanan Bir Aile Hikayesi'de Şakir, oğlundan Behiye ile evlenmek için onay istiyor. Mahur, babasının kalan ömrünü mutlu bir biçimde yaşaması için bunu kabul ediyor. Düğün günü, Behiye gelinlikler içinde beklerken, Mahur, babasını odasında hareketsiz yatarken bulup, ‘Baba şimdi değil’ diye haykırıyor.

Bir Aile Hikayesi'nin son bölümünde neler oldu?

Bir Aile Hikayesi'nin son bölümünde; üçüzlerin dokuzuncu yaş günü kutlandı. Çocuklar doğum günlerini kendileri kutlamak isteyince, Cem ve Reyhan bu durum karşısında bir hayli zorluk çekti. Bir Aile Hikayesi'nin son bölümünde; Berk’in doğum gününe çok kişi gelirken, Mamur ve Beste üzüntüsünü gizleyemedi. Reyhan ve Cem de bir biçimde onları sevindirmeyi başarmış bulunuyor. Mahur da Şakir’in ilaç tedavisini bırakmak istediğini bir şekilde öğrendi. Bir Aile Hikayesi'nin son bölümünde; Mahur onu hayata bağlamak adına uğraşır ve çözümü yeni bir torun sevincinde bulur. Berk de eski sevgilisine geri döner.