Her hafta pazartesi akşamları yayınlanan ve ilk bölümü, olayları ve oyuncuları ile kısa sürede izleyicilerin gönlünde taht kuran ATV’nin sevilen dizisi Canevim, 4. bölümü ile ekranlara geldi. Ömer, içinde bulunduğu zorlu şartlardan kurtarmak için Ceylan’a ulaşmaya çalışır. Elvan ve Ayşe ilişkisi yeni bir duygusal boyut kazanır. Müjgan ise Ayşe’nin ablasının kızı olduğunu öğrenir. İşte Canevim 4. bölüm özeti…

CANEVİM'İN 4. YENİ BÖLÜM ÖZETİ

ATV'nin yeni dizisi Canevim'in 4. yeni bölümünde; Ömer'in telefonundan gelen veda mesajının ardından Ceylan perişan olur. Ömer'e bir türlü ulaşamayan Ceylan, sevdiği adamın peşinden koşarken, Taylan yavaş yavaş hedefine doğru emin adımlarla ilerlemenin keyfini yaşar. Canevim 4. yeni bölümünde; Ömer de içinde bulunduğu zorlu şartlardan kurtulmaya ve Ceylan'a erişme çabasındadır. Bunun yanında Elvan'ın, Şevki'nin dükkânını yıkıp dökmesi aileyi yeni bir borç yükünün altına sokmuştur. Aile maddi sıkıntılarla boğuşurken, Ayşe'yle ilgili ortaya saçılan yeni bir durum hepsini çok üzer ve Elvan ile Ayşe ilişkisine yeni bir duygusal boyut kazandırır. Canevim 4. yeni bölümünde; Müjgan da Ayşe'nin ablasının kızı olduğunu yeni öğrenmiştir. Bu olayın iç yüzünü anlamak adına sorular sorar.

CANEVİM'İN SON BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?

Canevim'in 3. bölümünde; Taylan ile Ceylan'ın beraber geçirdikleri büyük kaza herkesin üzerinde büyük bir etki yaşatır. Feryal, Ceylan'ın oğlu için düşündüğünden çok daha kıymetli ve değerli olduğunu anlar. Ömer de uzakta olduğu için olup bitenden bihaberdir. Canevim'in 3. bölümünde; inşaatta yanında çalışan Saffet'e yardım ederken kendisini büyük bir tehlikenin ortasında bulur. Haksever Ailesi aynı gecede ikinci büyük sarsıntıyla şoke olur. Ölümün kıyısına kadar ulaşan Elvan'ın yaralarını sarmak adına tüm aile ve Hacı Anne'nin desteği çok önemlidir. Canevim'in 3. bölümünde; fakat Müjgan ve Elvan arasındaki yükselen çatışma Müjgan'ın büyük bir gerçekle yüzleşmesine sebep olur.

TÜM DETAYLAR İÇİN TIKLAYIN