Back To Top
Akşener'den Erdoğan'a Vali yanıtı

Akşener'den Erdoğan'a Vali yanıtı

 - Son Güncelleme: 18.06.2019 Salı 19:26
Akşener\'den Erdoğan\'a Vali yanıtı
- A +

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Erdoğan'ın İmamoğlu hakkında söyledi sözlere yanıt verdi. Akşener, ''Erdoğan kendisini bizim babamız gibi hissediyor. Sayın Erdoğan unutuyor ki; Ekrem İmamoğlu’nu o koltuğa seçmen iradesi tarafından oturtulur. Erdoğan’ın o koltuğa sen otur buraya sen otur gibi bir söz söyleme hakkı yoktur'' dedi.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Halk TV’de Özlem Çelik Akarsu ile Gün Ortası programına konuk oldu. Özlem Çelik Akarsu, Meral Akşener’e bugün Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın hastane açılışında yaptığı, “Ekrem İmamoğlu Ordu Valisi’nden özür dilemezse o koltuğa oturamaz” sözlerini sordu.

Akşener bu soruya, “Erdoğan kendisini bizim babamız gibi hissediyor. Sayın Erdoğan unutuyor ki; Ekrem İmamoğlu’nu o koltuğa seçmen iradesi tarafından oturtulur. Erdoğan’ın o koltuğa sen otur buraya sen otur gibi bir söz söyleme hakkı yoktur. Ordu Valisi meselesi yargıya intikal etti. İmamoğlu’nun beyanları var. Hukuk işleyecek ya da işlemeyecek. Biliyoruz ki bürokrasi ağırlıklı olarak AKP’nin il başkanı pozisyonunda” dedi.

 

 

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN