Back To Top
AÖF 3 ders sınavı 2019: Giriş belgeleri ne zaman yayınlanacak?

AÖF 3 ders sınavı 2019: Giriş belgeleri ne zaman yayınlanacak?

AÖF 3 ders sınavı 2019: Giriş belgeleri ne zaman yayınlanacak?
- A +

AÖF bahar dönemi final sınav sonuçlarının açıklanmasının ardından gözler 3 ders sınavının 2019’da ne zaman yapılacağına çevrildi. Üniversite eğitimlerini dışardan devam ettiren öğrenciler, final sınavlarının ardından 3 ders sınavının giriş belgelerinin ne zaman erişime açılacağını sorguluyor. İşte AÖF üç ders sınav giriş tarihleri ve detayları…

 

Merakla beklenen AÖF 3 ders sınav tarihleri için çeşitli araştırmalar sürüyor. Öğrenciler, ‘’AÖF üç ders sınavı ne zaman, AÖF 3 ders sınav giriş belgeleri ne zaman yayınlanacak’’ sorusunu soruyor. Bahar dönemi final sınav sonuçlarının açıklanmasının ardından AÖF 3 ders sınavlarının ne zaman açıklanacağı merak ediliyordu. İşte AÖF 3 ders sınavına dair aradıklarınız…

AÖF ÜÇ DERS SINAVI NE ZAMAN 2019?

AÖF 2018-2019 öğretim yılı üç ders sınavının ne zaman yapılacağı sorgulanıyordu. AÖF tarafından yayınlanan tarihle göre üç ders sınavı 27 Temmuz 2019’da uygulanacak.

AÖF'TEN 3 DERS SINAVI İLE İLGİLİ AÇIKLAMA

AÖF'ten 3 ders sınavı hakkında önemli bir açıklama yapıldı. Eskişehir Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi 3 ders sınavı tarihleri belirlendi. AÖF 3 ders sınavı nedir sorusunun cevabı ise şöyle açıklandı:

"Açıköğretim, iktisat ve işletme fakültelerinin lisans veya önlisans programlarında kayıtlı öğrencilere bahar dönemi dönem sonu sınavlarından sonra tanınan üç ders sınav hakkı, açıköğretim, iktisat ve işletme fakülteleri üç ders sınav hakkı uygulama usul ve esaslarında belirlenen usul ve esaslar çerçevesinde yürütülür."

AÖF ÜÇ DERS SINAVI GİRİŞ BELGELERİ NE ZAMAN YAYINLANACAK?

AÖF 3 ders sınav giriş belgeleri henüz paylaşılmadı. AÖF üç ders sınav giriş belgelerinin ne zaman yayınlanacağına dair detaylar paylaşılır paylaşılmaz haberimizde yer alacak.

19-06/18/aof-3-ders-sinavi-2019-giris-belgeleri-ne-zaman-yayinlanacakjpggjpgg.jpg

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN