Back To Top
AÖF sınav giriş belgesi sorgula! AÖF sınavı saat kaçta?

AÖF sınav giriş belgesi sorgula! AÖF sınavı saat kaçta?

 - Son Güncelleme: 23.11.2018 Cuma 10:02
AÖF sınav giriş belgesi sorgula! AÖF sınavı saat kaçta?
- A +

AÖF sınavlarına kısa bir süre kala öğrenciler AÖF sınavı giriş belgesini sorguluyorlar.  AÖF sınav giriş belgesini haberimizde bulunan linkten çıkartabilirsiniz. Ayrıca hafta sonu yapılacak AÖF sınavı öncesi uzmanlardan uyarı geldi. İşte AÖF sınavına girebilmek için gerekli belgeler.

AÖF sınavı için heyecanlı bekleyiş devam ediyor. Üç oturumda gerçekleşecek sınavın ilki yarın 09:30’da başlayacak. İkinci oturum sınavları ise 14:00'da gerçekleştirilecek. AÖF sınavları hakkında merak ettiğiniz her şeyi sizler için derledik.

AÖF SINAVI KAÇ OTURUMDA GERÇEKLEŞTİRİLECEK?

AÖF sınavı Cumartesi iki Pazar günü bir olmak üzere toplamda 3 oturumda gerçekleştirilecek.

AÖF SINAV GİRİŞ BELGESİ NASIL ALINIR?

AÖF sınav yerleri elektronik ortamda erişime açıldı. AÖF öğrenci otomasyonundan T.C. Kimlik numarası ve şifre girişi yaparak sınav giriş belgeleri sorgulanıyor.

TIKLA AÖF SINAV GİRİŞ BELGESİ ÇIKART

SINAVA GİRMEK İÇİN GEREKLİ BELGELER

Fotoğraflı Sınav Giriş Belgesi

Fotoğraflı ve Onaylı Kimlik Belgesi

*Fotoğraflı, soğuk damgalı ve T.C. Kimlik Numaralı nüfus cüzdanı/Türkiye Cumhuriyeti

kimlik kartı/Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti kimlik kartı, süresi geçerli pasaport, Türk vatandaşlığından izinle ayrılanlar ve bunların kanuni mirasçılarına ait mavi kart, yurt dışında yapılan sınavlarda T.C. vatandaşları hariç başka bir ülkenin vatandaşları için o ülkeye ait nüfus cüzdanı niteliğindeki resmi belge bu amaçla kullanılabilir.

Bunların dışındaki belgeler (sürücü belgesi, mesleki kimlik kartları vb.) sınava giriş için geçerli kimlik belgesi olarak kabul edilmez.

Sınava giriş için gerekli bu iki belgeden biri bile eksik olsa öğrenci sınava alınmaz.

Öğrenciler, Fotoğraflı Sınav Giriş Belgesini www.anadolu.edu.tr/acikogretim adresinin Öğrenci Girişi bölümüne TCKN ve şifreleri ile giriş yaparak kendi sayfalarından veya AÖF Bürolarından alabilirler.

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN