Back To Top
Cumhurbaşkanı Erdoğan: El ele vererek Türkiye'yi daha ileri taşıyalım

Cumhurbaşkanı Erdoğan: El ele vererek Türkiye'yi daha ileri taşıyalım

Cumhurbaşkanı Erdoğan: El ele vererek Türkiye\'yi daha ileri taşıyalım
- A +

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Samsun'daki parti liderleri ile bir araya geldiği fotoğrafı paylaştığı sosyal medya hesabından birlik mesajı verdi. Erdoğan, ''Haydi... Milli mücadele ruhuyla, ele ele, gönül gönüle vererek Türkiye'yi daha ileri taşıyalım'' dedi.

Samsun'da yapılan törende liderler bir araya geldi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, törene katılan CHP lideri Kılıçdaroğlu ve MHP lideri Bahçeli ile selamlaştı. Erdoğan'ın konuşmasının ardından tüm liderler Tütün İskelesi'nde birlik pozu verdi.

Sosyal medya hesabından paylaşım yapan Cumhurbaşkanı Erdoğan, birlik beraberlik mesajı vererek, ''Haydi... Milli mücadele ruhuyla, ele ele, gönül gönüle vererek Türkiye'yi daha ileri taşıyalım'' ifadelerini kullandı.

19-05/19/2-1558288128.png

LİDERLERDEN BİRLİK POZU

İktidar ile muhalefet, Samsun'daki 100. yıl kutlamalarında bir araya geldi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, törene katılan CHP lideri Kılıçdaroğlu ve MHP lideri Bahçeli ile selamlaştı. Erdoğan'ın konuşmasının ardından tüm liderler Tütün İskelesi'nde birlik pozu verdi.

19-05/19/ana-manset-1558273974-1558288202.jpg

Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün Kurtuluş Mücadelesi'ni başlatmak için silah arkadaşıyla birlikte Bandırma Vapuru'yla 19 Mayıs 1919'da Samsun'a ayak basmasının 100'üncü yıl dönümü, Samsun'da görkemli törenlerle kutlandı.  Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlamalarıyla birlikte düzenlenen etkinliklere Samsunlular yoğun ilgi gösterdi. Kutlamalarda Atatürk ve silah arkadaşlarını temsilen Tütün İskelesi'nden karaya Türk bayrağı çıkarıldı.

19-05/19/ana-manset-1558273941-1558288208.jpg

Gün boyu çeşitli etkinliklerle sürecek kutlama törenlerine Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile kabine üyeleri de katıldı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Tütün İskelesi'nde halka da hitap etti. Programa katılan tüm liderler tören bitiminde birlik pozu verdi.

 

 

 

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN