Back To Top
Ekrem İmamoğlu canlı yayın izle: İBB canlı yayını hangi kanalda? İBB Meclisi toplanıyor

Ekrem İmamoğlu canlı yayın izle: İBB canlı yayını hangi kanalda? İBB Meclisi toplanıyor

 - Son Güncelleme: 11.07.2019 Perşembe 13:26
Ekrem İmamoğlu canlı yayın izle: İBB canlı yayını hangi kanalda? İBB Meclisi toplanıyor
- A +

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, başkanlık koltuğuna oturur oturmaz, İBB Meclisi görüşmelerini canlı yayınlayarak, şeffaf bir yönetim anlayışı içerisinde hareket edeceğini aktarmıştı. İBB canlı yayın izlemek isteyenler de İmamoğlu’nu Youtube ya da Twitter adreslerine girebilir. Peki Ekrem İmamoğlu hangi kanalda canlı yayında? İBB Meclis toplantısı saat kaçta? İBB canlı yayını nasıl izlenir? İşte İmamoğlu’nun İBB meclisi canlı yayını…

Ekrem İmamoğlu’nun İBB koltuğuna 2’nci defa oturmasının ardından İBB Meclisi toplantısını canlı yayınlaması, geniş kitlelerce takip ediliyor. Öyle ki Ekrem İmamoğlu’nun İBB Meclis toplantısını canlı yayınlamasının ardından birçok CHP’li belediye de aynı uygulamayı başlatmıştı. İBB Meclisi canlı yayını Twitter ve Youtube’da canlı izlenecek. Peki İBB Meclis toplantısı saat kaçta? Ekrem İmamoğlu’nun İBB Meclisi canlı yayın toplantısı karar.com’da…

İMAMOĞLU’NUN İBB MECLİS TOPLANTISI HANGİ KANALDA CANLI YAYINLANACAK?

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, sosyal medya hesapları üzerinden yaptığı paylaşımda İBB Meclis toplantısının bugün saat 13:00’te başlayacağını duyurdu. İmamoğlu, İBB Meclisinin dünyanın en çok ilgi gören meclislerinden biri olduğunu vurgulayarak, yapılan canlı yayınların milyonlarca vatandaş tarafından izlendiğine dikkat çekti. İmamoğlu, katılımcı ve şeffaf yönetim ilkesinden asla vazgeçmeyeceklerine işaret ederek, bugünkü toplantının da tüm sosyal medya hesaplarından canlı olarak izleneceğini duyurdu.

19-07/11/ibb-meclis-toplantisi.jpg

18 GÜNLÜK İBB BAŞKANLIĞINDA DA CANLI YAYINLANMIŞTI

31 Mart seçimlerinin arkasından mazbatasını alan Ekrem İmamoğlu, 18 günlük başkanlık zamanında, Meclis toplantılarını canlı olarak yayınlamış ve bu uygulama da toplum nezdinde büyük ilgi görmüştü. O dönemde, özellikle dikkat çeken öğrencilere aylık akbil indirimi, millî ve resmî bayramlarda toplu ulaşımın ücretsiz olması, suda yüzde 40 indirim gibi vaatlerin görüşüldüğü ve tartışmaların olduğu Meclis toplantıları esnasındaki canlı yayınlar büyük ilgi görmüştü.

CANLI YAYINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

 

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN