Back To Top
Sayısal Loto sonuçları 12 Haziran: Sayısal Loto ne zaman, saat kaçta çekilecek?

Sayısal Loto sonuçları 12 Haziran: Sayısal Loto ne zaman, saat kaçta çekilecek?

Sayısal Loto sonuçları 12 Haziran: Sayısal Loto ne zaman, saat kaçta çekilecek?
- A +

Sayısal Loto çekiliş sonuçları 12 Haziran’da yine en çok sorgulanan konular arasındaki yerini aldı. Türkiye’de birçok kişinin zengin olmak için oynadığı Sayısal Loto çekiliş sonuçlarının ne zaman, saat kaçta çekileceği sorgulanıyor. Sayısal Loto oyununda 49 rakam içerisinden 6 doğru numarayı bilmeye çalışan talihliler, Sayısal Loto çekiliş sonuçlarını araştırıyor. İşte Sayısal Loto çekiliş sonuçları ile ilgili detaylar…

 

Sayısal Loto sonuçları 12 Haziran Çarşamba günü sorgulanan konular arasında yer alıyor. MPİ tarafından her hafta Çarşamba ve Cumartesi günleri düzenlenen Sayısal Loto çekiliş sonuçları için beklenen gün geldi, çattı. Cumartesi günü yapılan çekilişte 2,5 milyon TL’lik ikramiyenin devredildiği Sayısal Loto’da bu hafta da talihliler 49 rakam arasından 6 tanesini işaretledi. Peki Sayısal Loto çekiliş sonuçları ne zaman belli olacak? Sayısal Loto’da hangi numaralar çıktı? İşte 12 Haziran Sayısal Loto çekiliş sonuçları…

SAYISAL ÇEKİLİŞ SONUÇLARI NE ZAMAN, SAAT KAÇTA BELLİ OLACAK?

Her hafta Çarşamba ve Cumartesi günleri düzenlenen Sayısal Loto çekilişi, Millî Piyango İdaresi’nin (MPİ) başkent Ankara’da yer alan merkezinde noter huzurunda canlı olarak gerçekleşiyor. Sayısal Loto çekiliş sonuçları, mpi.gov.tr adresinden yayımlanırken, sonuçlara karar.com’dan da ulaşılıyor.

19-06/12/sayisal-loto-sonuclari-12-haziran-sayisal-loto-ne-zaman-cekilecekjpgg.jpg

SAYISAL LOTO SONUÇLARI (8 HAZİRAN)

8 Haziran Cumartesi günü yapılan Sayısal Loto çekilişinde 7, 10, 13, 17 45 ve 46 numaraları çıkmış, oyun 2’ci kez devredilmişti. Geçen çekiliş döneminde 2'nci kez devreden ve 2 milyon 553 bin 015,57 TL'lik ikramiyenin bu haftaya aktarıldığı Sayısal Loto çekilişinde bu rakamın bu hafta 4 milyonu bulması bekleniyor. Kasada bulunan 2 milyon 2 milyon 553 bin 015,57 TL'lik ikramiye, 1226'ncı hafta çekilişine devrolmuştu. Ancak 5 bilen 96 kişi 7 bin 189,00 TL, 4 bilen 5 bin 824 kişi 89,55 TL ve 3 bilen 111 bin 359 kişi ise 12,35 TL teselli ikramiyesine sahip olmuştu. Bu hafta ise Sayısal Loto’da büyük ikramiyenin nereye çıkacağı merak ediliyordu. Aşağıda belirttiğimiz linke tıklayarak bu sonuca erişebilirsiniz.

SONUÇLAR İÇİN TIKLAYIN

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN