Back To Top
Tosuncuk'un firardan önceki lüks yaşamına ait yeni görüntüler

Tosuncuk'un firardan önceki lüks yaşamına ait yeni görüntüler

 - Son Güncelleme: 26.11.2018 Pazartesi 18:00
Tosuncuk\'un firardan önceki lüks yaşamına ait yeni görüntüler
- A +

Kamuoyunda 'Tosuncuk' olarak tanınan Çiftlik Bank'ın kurucusu Mehmet Aydın'ın firar etmeden önceki lüks yaşamına ait yeni görüntüler ortaya çıktı.

132 bin 222 kişiden, 1 milyar 139 milyon lira toplayarak yurt dışına kaçan Mehmet Aydın hakkında kırmızı bülten çıkarılmış, vurgunu ise filmlere konu olmuştu. İşte Mehmet Aydın'ın firarından önceki lüks yaşamına dair yeni görüntüler...

'RAPÇİ CEO' ARKADAŞLARINA ŞARKI SÖYLEMİŞ             

'Tosuncuk' olarak tanınan Mehmet Aydın'ın ilk görüntüleri yaklaşık bir yıl önce, Çiftlik Bank'ın o dönem Bursa'da bulunan genel müdürlüğünde kaydedildi.

Görüntülerde, Çiftlik Bank'tan önce bulaşıkçı olarak çalıştığı ve rap müziğe ilgisinin olduğu ortaya çıkan Mehmet Aydın, ofisinde arkadaşlarına sözlerini kendi yazdığı şarkıyı söylüyor.

KIZ EVİNE BÖYLE GİTMİŞ

Görüntülerin devamı Mehmet Aydın'ın evlendiği güne ait. Klasik bir gelin arabası tercih eden çiftin düğün konvoyunda kaydedilen görüntülerde Mehmet Aydın, kız evinin önünde görülüyor. Aydın'ın davulcuya bahşiş verdiği anlar da görüntüler de yer alıyor.

DÜĞÜN HEDİYESİ 1 MİLYON LİRALIK OTOMOBİL 

Bir diğer görüntüde, yaklaşık 1 milyon TL değerindeki son model bir lüks otomobilin şoför koltuğundaki acemi sürücü ise, çiçeği burnunda gelin Sıla Aydın. Sıla Aydın düğün hediyesine binerek Bursa trafiğinde ilerliyor.

AYDIN'IN BUZAĞI SEVGİSİ

Ortaya çıkarılan fotoğraf karelerinde ise gösterişli açılışlarla Türkiye'nin en büyük süt ve süt ürünleri tesisleri olacağını vadettiği çiftliklerin birinde buzağıları seven 'Tosuncuk' oldukça keyifli.

Mehmet ve Sıla Aydın çiftinin, popüler bir sosyal medya uygulaması kullanarak kaydettikleri görüntülerde tavşan olarak poz vermeleri, dil çıkararak eğlendikleri görülüyor.

HUNHARCA GÜLEN ADAM DA ÇİFTLİK BANK'ÇI ÇIKTI

Son görüntüde ise, TV'de yayınlanan bir şov programında attığı kahkaha ile gündem olan ve daha sonra çok kez TV programlarına konuk olarak katılan, 'Hunharca Gülen Adam' lakaplı Yaşar Şengül yer alıyor.

Çiftlik Bank mağduriyetinin bir daha yaşanmaması için çekildiği söylenen 'Çiftlikbank: Tosun Firarda' filminin oyuncu kadrosunda yer alan Şengül'ün, yaklaşık bir yıl önce kaydedip Mehmet Aydın'a gönderdiği öğrenilen görüntülerde, internetten para kazanmak isteyen herkesi Çiftlik Bank'a davet etmesi dikkat çekiyor.

Şengül, görüntüleri o meşhur kahkahasıyla sonlandırıyor.

İSTANBUL/DHA

  

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN