Back To Top
Yardım yemeğinde siyaset krizi

Yardım yemeğinde siyaset krizi

 - Son Güncelleme: 16.06.2019 Pazar 19:01
Yardım yemeğinde siyaset krizi
- A +

Patnosspor için düzenlenen yardım yemeğinde kürsüye çıkan Kadıköy Belediye Başkanı Şerdil Dara Odabaşı'nın konuşmasına izin verilmedi. Geceyi Pendik Belediyesi'nin düzenlediğini, parasının kendileri tarafından ödendiğini söyleyen Pendik Belediyesi'nin AK Parti'li Meclis Üyesi İdris Bilici , “Burada siyaset yapamazsınız” diyerek Odabaşı'nın konuşmasını engelledi.

Patnosspor yöneticileri tarafından Pendik'te düzenlenen geceye birçok ismin yanı sıra Kadıköy Belediye Başkanı Şerdil Dara Odabaşı ve Pendik Belediye Başkanı Ahmet Cin de katıldı. AK Parti'li Başkan Ahmet Cin ve diğer davetlilerin konuşmalarının ardından Kadıköy Belediye Başkanı Şerdil Dara Odabaşı konuşma yapması için sahneye davet edildi. Patnosspor'u kutlamak için sahneye çıkan Odabaşı konuşmak için hazırlanırken önce mikrofonun sesi kesildi ardından da Pendik Belediyesi'nin AK Parti'li Meclis Üyesi İdris Bilici tarafından konuşması engellendi.

'BURADA SİYASET YAPAMAZSINIZ'

Geceyi Pendik Belediyesi'nin düzenlediğini, parasının kendileri tarafından ödendiğini söyleyen AK Parti'li Bilici, “Burada siyaset yapamazsınız” diyerek Odabaşı'nın konuşmasını engelledi.

Bilici'nin müdahalesi sonrası sahneyi terk eden Odabaşı yaptığı açıklamada, “Ben buraya Patnosluların davetlisi olarak geldim, selamlama yapacakken, beyefendi bana ‘siyaset yapamazsınız' dedi. Selamlama yapacaktım, beyefendinin zoruna gitti. Ben belediye başkanının ya da belediyesinin değil Patnosluların davetlisiyim. Patnosluların başımız üzerinde yeri var ama bu saygısızlıktır” dedi. 

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN