Back To Top
Eskişehirli balıkçılar sardalya için açıldı, dev köpekbalığı yakaladı

Eskişehirli balıkçılar sardalya için açıldı, dev köpekbalığı yakaladı

 - Son Güncelleme: 09.11.2015 Pazartesi 18:35
Eskişehirli balıkçılar sardalya için açıldı, dev köpekbalığı yakaladı
- A +

Sardalya yakalamak için denize açılan Eskişehirli balıkçılar dev köpekbalığı yakaladılar. Dev köpekbalığı görenleri hayrete düşürdü.

Eskişehirli balıkçıların sardalya için attıkları ağa yüzlerce kilo ağırlığında köpek balığı takıldı.
8 Kasım 2015 saat 03.00 sıralarında sardalya için Marmara Denizi’ne çıktıklarını belirten balıkçı Fatih Arslanbenzer, “Marmara Denizi’ne pek görülmeyen köpek balığını yakaladık. Sardalya için denize açılmıştık. Ben ilk defa gördüğüm köpek balığının adı Kamçı Kuyruk Köpek Balığı olarak biliniyor. Taşbaşı’nda bulunan balık tezgahında 2 gün sergileyeceğiz, sonra parçalayıp satacağız” dedi.

Kilosunu 20 liradan satacaklar

Köpek bağlının etinin kanser hastalarına iyi geldiğinin söylendiğini hatırlatan Arslanbenzer, yüzlerce kilo arasında ağırlığında köpek balığının kilosunu 20 TL’den satacaklarını söyledi. Taşbaşı’nda Dev köpek balığını gören ve ilk etapta şaşıran Eskişehirliler daha sonra köpek balığı ile fotoğraf çekmeyi ihmal etmediler.

ESKİŞEHİR/İHA

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN