Back To Top
Afili Aşk 5. bölüm fragmanı: Kerem Ayşe'nin sırrını öğrenecek

Afili Aşk 5. bölüm fragmanı: Kerem Ayşe'nin sırrını öğrenecek

Afili Aşk 5. bölüm fragmanı: Kerem Ayşe\'nin sırrını öğrenecek
- A +

Afili Aşk 5. bölüm fragmanı dizinin yayınlanmasına saatler kala araştırılmaya başlandı. Dizinin yeni bölüm fragmanında Ayşe ile Kerem'in aralarında yeni krizlerin ortaya çıkacağı görülüyor. Afili Aşk ne zaman yayınlanacak? Afili Aşk 5. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte detaylar...

Afili Aşk'ın bu akşam Kanal D ekranlarında saat 20.00'da yayınlanacak 5. bölümünde Kerem ve Ayşe iş birliği yapıyor. Yeni bölümün fragmanı yayınlandı. Heyecanla beklenen dizide yaşananlar, Kerem ve Ayle arasında sırların açığa çıkmasına neden olacak.

İşte Afili Aşk 5. bölüm fragmanı...

AFİLİ AŞK 5. BÖLÜM FRAGMANI

Afili Aşk'ın bugün (10 Temmuz Çarşamba) yayınlanacak olan yeni bölüm fragmanında yaşananlar izleyiciyi ekrana kilitleyecek.

AFİLİ AŞK 4. SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Ayşe için zor günler başlar. Başta ailesi ve işi olmak üzere yavaş yavaş her şeyini kaybeder.

Kerem ve Ayşe magazincilerin yakın takibinde. Kerem ve Ayşe girdikleri oyunda bu büyük sınavı verebilecek midir? Ceyda'nın yapacağı hamle ise her şeyi derinden sarsmaya yetecektir. Ayşe ve Kerem çıkan haberlere ne açıklama yapacak?

Kerem bir hamle yapıp evdekilere artık Ayşe'nin çalışmayacağını, evde oturacağını söylüyor ve işler iyicene karışıyor! Yelda ise kendisini Ayşe'yi eğitmeye adıyor. Ayşe bu durumdan rahatsız olsa da bu olaya ayak uyduruyor.

Diğer taraftan şirketin çalışacağı firmanın sahibi olan kadın, Kerem'in tanıdığı çıkıyor. Kerem kadını etkilemeye çalışırken Ayşe'ye yakalanıyor! Gördükleri karşısında bozulan Ayşe, çaktırmamaya çalışsa da Kerem durumu anlıyor. Ayşe'ye kendisini kıskanıp kıskanmadığını sorarken aldığı cevap karşısında şaşırıyor! Ayşe, Kerem'i kıskanıyor mu? Çiftin arasında neler olacak?

19-07/10/afili-ask-3.jpg

AFİLİ AŞK OYUNCU KADROSU

Burcu Özberk (Ayşe Özkayalı), Çağlar Ertuğrul (Kerem Yiğiter), Taner Rumeli (Rıza Özkayalı), Uğur Uzunel (Erkut Özkayalı), Benian Dönmez (Melahat Özkayalı), Güzide Arslan (Gonca Durmaz), Serkay Tütüncü (Volkan Çekerek), Neşe Baykent (Yelda Yiğiter), Altan Erkekli (Muhsin Yiğiter), Yılmaz Kunt (Berk Koçar), Zeynep Tuğçe Bayat (Ceyda Aran), Ozan Dağgez (Samet Yiğiter), Asena Tuğal (Hülya Yiğiter), Beril Pozam (Nazmiye Özkayalı), Umutcan Ütebay (Sabri Horoz), Banu İnan (Nermin Horoz), Vural Ceylan (Kadir Horoz), Hira Su Yıldız ( (Buse Özkayalı) 

AFİLİ AŞK KONUSU

Kerem (Çağlar Ertuğrul) İstanbul’un çok eski tekstilcilerinden olan Yiğiter ailesinin yakışıklı ve çapkın oğludur. Zamana yenik düşmek üzere olan aile şirketini bir start - up çalışmasıyla sektörün lideri haline getirmiştir. Bununla birlikte babası Muhsin’in (Altan Erkekli) gözünde yine de adam olamamıştır. Çünkü başarısına rağmen Kerem yiyip içip, gezip tozarak ve her çiçekten bal almaya çalışarak hayatını yaşamaktadır. Keremlerin atölyesinde işçi olarak çalışan Ayşe (Burcu Özberk) ise biri despot, diğeri hayırsız iki ağabeyi kontrolünde renksiz, tatsız bir hayat yaşayan zeki, güzel ve kalbi iyilik dolu bir kızdır. Tek umudu, bir süredir sevgili olduğu Berk ile evlenmek ve bu hayatı geride bırakmaktır. Ancak ağabeyleri onu mahallenin zengin çocuğu Sabri ile evlendirmek isteyince Ayşe, Berk’e (Yılmaz Kunt) bir an önce evlenmeleri gerektiğini söyler. Bunu duyan Berk ortadan kaybolur. Kendi halinde, saf ve iyi yürekli bir mahalle kızıyken hem ailesi, hem de aşk hayatından darbe üzerine darbe yiyen Ayşe, hayatında ilk kez kendisi için bir şey yapmaya karar verir. Bu kararı vermesinde en büyük etken olan Kerem, aynı zamanda Ayşe’nin kurbanı olacağından habersizdir. Ayşe, Kerem ve kendisini ömür boyu birbirine bağlayacak hamleyi yaparak oyunun kurucusu olur ancak bu oyun ikisinin de içinden çıkamayacağı şekilde ayaklarına dolanacaktır. 

AFİLLİ AŞK'IN İLK BÖLÜMÜNDE NE OLDU?

Afili Aşk'ın ilk bölümünde Ayşe ve Kerem'in yolları beklenmedik bir biçimde kesişiyor. Bir tekstil atölyesinde çalışan Ayşe, iki abisi ile beraber zor bir hayat sürdüren Ayşe, her şeye karşın hayata güzel bakar, çünkü hayatında Berk gibi mükemmel ve anlayışlı bir sevgilisi vardır. Fakat Ayşe’nin ailesi Ayşe için farklı bir gelecek düşünüyor. Afili Aşk'ın ilk bölümünde; Kerem de Ayşe’nin çalıştığı yerin patronunun ele avuca sığmaz çapkın oğludur. Kerem yaşadığı kötü bir olayla tövbe edip işinde gücünde olan birisi olma kararı alır. Ayşe ile Kerem’in yolları kesiştiğinde bütün planlar alt üst olacaktır.

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN