Back To Top
Çukur Yücel kimdir? Yücel karakterini Tansu Biçer canlandıracak

Çukur Yücel kimdir? Yücel karakterini Tansu Biçer canlandıracak

Çukur Yücel kimdir? Yücel karakterini Tansu Biçer canlandıracak
- A +

"Çukur'da Yücel kimdir?" sorusu Çukur 52. bölüm fragmanlarından sonra sorulmaya başlandı. Tansu Biçer Çukur'da Yücel karakterine ayat verecek. Gizemli tavırları ie dikkat çeker Yücel dizinin yeni kötü adamı mı olacak? Karakuzular ve Koçovalıların yeni düşmanı Uluç Reis ve Yücel mi olacak? Show TV ekranlarının sevilen dizisi Çukur 52. bölüm fragmanları ve Yücel hakkındaki detaylar haberimizde.

Çukur 52. bölüm fargamanında Yücel karakteri dikkatleri çekti. Çukur'a giren Yücel kimdir? Ödüllü oyuncu Tansu Biçer Yücel karakterini canlandıracak. Çukur'da 'Yücel' karakterini canlandıracak olan Tansu Biçer kimdir? Nerelidir? İşte Tansu Biçer ve canlandırdığı Yücel ile ilgili tüm ayrıntılar...


UFAK TEFEK CİNAYETLER'İN BAŞKOMİSERİ KADROYA DAHİL OLDU

Başrollerinde Aras Bulut İynemli, Dilan Çiçek Deniz, Ercan Kesal, Perihan Savaş, Erkan Kolçak Köstendil, Necip Memili, Erkan Avcı, Berkay Ateş, Öner Erkan ve Rıza Kocaoğlu gibi ünlü isimlerin yer aldığı dizinin kadrosuna Ufak Tefek Cinayetler'in 'Başkomiser Kemal'i Tansu Biçer dahil edildi. Biçer'in dizideki rolü ile ilgili bilgiler de sızmaya başladı.

ÇUKUR'DA YÜCEL KİMDİR? 

Altın Portakal ödüllü usta oyuncu Çukur'da 'Yücel' karakterine hayat verecek. Biçer, ilk başlarda gizemli tavırlarıyla dikkat çekecek ve ilerleyen zamanlarda asıl kimliği ortaya çıkacak. Yine Yücel'in hangi tarafta olacağı da ilerleyen bölümlerde belli olacak.

19-02/11/ukur-yucel-tansu-bicer.jpg

TANSU BİÇER KİMDİR?

4 Temmuz 1978 yılında Ankara'da doğdu. İzmir'de Karşıyaka Şemikler Lisesi'nden mezun oldu. Eskişehir Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü'nü 2001 yılında bitirdi. 2001/2002 sezonunda Tiyatro Anadolu'da oyuncu olarak çalıştı. 2002 yılında İstanbul'a yerleşti ve Semaver Kumpanya'nın kuruluş çalışmalarında yer aldı. Semaver Kumpanya'nın en tanınan oyuncularından biridir. İstanbul'a yerleştiği yıldan itibaren tiyatro aktörlüğünün yanı sıra çeşitli sinema, televizyon ve seslendirme çalışmaları da yapmaktadır. Tansu Biçer, Ali Aydın'ın yönetmenliğini yaptığı Küf adlı sinema filmdeki rolüyle 2012 yılındaki 49. Altın Portakal Film Festivalinde En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu Ödülünü kazanmıştır. "Ufak Tefek Cinayetler" dizisinde komser olarak karşımıza geldi.

ÇUKUR SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Koçovalılar, Yamaç’ın sağlığının giderek iyiye gittiğine sevinirken Yamaç’ın aldığı bir karar, onu yeniden tehlikeye sürükleyecek. Cumali ve Vartolu, Sena’nın beklenmedik bir yüzüyle karşılaşacak. Yamaç’ı vuranın açığa çıkacağı bu bölümde, sürpriz gerçek izleyenleri şoke edecek. Yamaç iyileşmeye çalışırken ve mahallenin gerilimine Salih ile Cumali arasındaki münasebet de eklenince Selim, dengeleri korumak adına köprü olacak.

İdris, Salih ile Cumali’nin arasındaki mücadelenin artık sona ermesi için iki kardeşi karşı karşıya getirecek. Komşusu sandığı kişinin aslında Mahsun olduğunu öğrenen Sena, Mahsun’la yüzleşecek. Hayatına dair çok büyük bir gerçeği öğrenen Meliha ise Sultan ile karşı karşıya gelecek. Çeto’nun, Koçovalı Ailesi’nin bir üyesinin karşısına çıkması, mücadelenin seyrini değiştirecek.

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN