Back To Top
Diriliş Ertuğrul yeni bölüm izle HD | Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanı yayında

Diriliş Ertuğrul yeni bölüm izle HD | Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanı yayında

Diriliş Ertuğrul yeni bölüm izle HD | Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanı yayında
- A +

Diriliş Ertuğrul yeni bölüm izleyiciyle bu akşam buluşuyor. Çarşamba akşamının vazgeçilmezi olan Diriliş Ertuğrul yeni bölümde yine heyecan dolu anlar yaşanacak. Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanı izleyenler şimdi merakla dizinin yayınlanmasını bekliyor. Diriliş Ertuğrul, 104. yeni bölüm fragmanına göre Hayme ana ölüyor mu?. Diriliş Ertuğrul yeni bölüm izlemek isteyenler yine TRT ekranlarına kilitlenecek. Diriliş Ertuğrul yeni bölüm izlemek isteyenler için canlı linki ve Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanı haberimizin detayında...

Diriliş Ertuğrul yeni bölüm izleyiciyi yine ekrana kilitleyecek. Yayınlanan Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanı dizinin 31 Ocak tarihinde yayınlanacak 104. yeni bölümünün büyük heyecana sahne olacağını gösteriyor. Diriliş Ertuğrul yeni bölüm izlemek isteyenler dizinin saatini beklemeye başladı. TRT'nin vazgeçilmezlerinden olan Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanına göre Hayme ana ölüyor mu? Kaleyi fethetmesi Ertuğrul’a ne gibi mesuliyetler yükleyecek? Ares’i yakalamak için ne yapacak? Tüm bu soruların yanıtları Diriliş Ertuğrul yeni bölümde yanıt bulacak. Diriliş Ertuğrul yeni bölüm HD izlemek isteyenler için TRT linki haberimizde olacak.

Diriliş Ertuğrul son bölümde kaleden kaçan Ares'in akıbeti merak konusu olmuştu. Diriliş Ertuğrul yeni bölüm izleyiciyi yine ekrana kilitleyecek gibi gözüküyor.
31 Ocak'ta yayınlanacak yeni bölüme göre ölülerin içerisine yatarak Karacahisar’dan kaçmayı başaran Ares intikam almak için yardım aramaya başlayacak.

 

 

18-01/22/dirilis-ertugrul-son-bolum.jpg

 

 

Karaahisar’ın fethedilmesinin ardından bölgedeki insanları da kazanmanın önemine vurgu yapan Ertuğrul Bey, hoşgörülerini bölge halkına yaymak için çalışmaları gerekeceğini ifade edecek. Ertuğrul Bey’in yokluğunda saldırılara maruz kalan Hayme Ana’nın durumu ise dizinin takipçilerini ekrana kilitleyecek. Ertuğrul Gazi’nin yaşadığı zorlu sürecin nasıl sonuçlanacağı ise 31 Ocak’ta ortaya çıkacak. Karacahisar’dan ölü taklidi yaparak kaçan Ares’in intikam için kendisine destek araması ise yeni haftada gündem olacak. Ares’in peşinden giden Atsız’ın düşmanını yakalamak için vereceği mücadele ise şaşırtacak.

Diriliş Ertuğrul yeni bölüm izle HD


Ertuğrul’un bundan sonraki idare siyaseti ne olacak? Kaleyi fethetmesi Ertuğrul’a ne gibi mesuliyetler yükleyecek? Ares’i yakalamak için ne yapacak?

Başrollerini Engin Altan Düzyatan, Hülya Darcan ve Esra Bilgiç sevilen dizi Diriliş Ertuğrul 104.bölümü 31 Ocak çarşamba günü TRT 1 ekranlarında seyirci ile buluşacak.

Yükleniyor...

18-01/22/dirilis-ertugrul.jpg

 

DİRİLİŞ ERTUĞRUL YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Yayıncı kuruluştan 31 Ocak’taki bölümle ilgili yapılan özet açıklaması ise şöyle; Ertuğrul, Bahadır ve ailesini bertaraf ettikten sonra Karacahisar Kalesi’ni fethetmek için yola koyulmuş, gizli geçitten girip nihayet kaleyi fethetmişti. Ares ise kendini ölüler arasına saklayarak kaçmayı başarmıştı. Ertuğrul’un bundan sonraki idare siyaseti ne olacak? Kaleyi fethetmesi Ertuğrul’a ne gibi mesuliyetler yükleyecek? Ares’i yakalamak için ne yapacak? İmparatordan gelecek tehditler ve saldırılara karşı ne gibi tedbirler alacak?

Kaleyi kaybeden ve ölülerin arasına gizlenip kaçan Ares nereye gidecek? Bilecik Tekfuru’na ulaşabilecek mi? Ertuğrul’dan kaleyi geri almak için nasıl bir yol izleyecek? Yakalanacak mı yoksa ordu toplayıp geri mi dönecek? Yaralanan Titan’ın akıbeti ne olacak? Ares’in peşine düşen Atsız onu yakalayabilecek mi? Ertuğrul’un fetih haberi geldikten sonra Sultan nasıl bir karşılık verecek? Emir Saadeddin’in bu duruma tepkisi ve planı ne olacak?

18-01/22/dirilis-son-bolum.jpg

 

HAKAN ONAT DİRİLİŞ ERTUĞRUL DİZİSİNE TRANSFER OLDU

Ünlü oyuncu Hakan Onat, başrolünde Engin Altan Düzyatan'ın oynadığı Mehmet Bozdağ imza Diriliş Ertuğrul dizisinin kadrosuna dahil oldu.


TRT 1'in 'Diriliş Ertuğrul' dizisinin kadrosuna taze kan. Ünlü oyuncu Hakan Onat dizinin kadrosuna dahil oldu. Bilecik Tekfuru'nun komutanı Angelos karakterini canlandıracak olan Onat, Ares'in başaramadığı görevleri toparlayacak.

ARES'İN ARKASINI TOPLAYACAK

104. bölümden itibaren ekipte yer alacak olan Hakan Onat, Bilecik Tekfuru'nun komutanı Angelos karakterini canlandıracak. Metin Günay'ın yönetmen koltuğuna oturduğu Diriliş Ertuğrul'un son derece otoriter bir yapıya sahip olan yeni karakteri Angelos, Ares'in başaramadığı görevleri toparlamak ve yardımcı olmak adına dizide boy gösterecek.


HAKAN ONAT KİMDİR?

9 Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi mezunu olan Hakan Onat, daha önce "Filinta Bin Yılın Şafağında", "46 Yok Olan" ve "Kod Adı Reaksiyon" gibi ses getiren dizilerde rol almıştı.

Diriliş Ertuğrul yeni bölüm izleyiciyi yine ekrana kilitleyecek. Yayınlanan Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanı dizinin 31 Ocak tarihinde yayınlanacak 104. yeni bölümünün büyük heyecana sahne olacağını gösteriyor. Diriliş Ertuğrul yeni bölüm izlemek isteyenler dizinin saatini beklemeye başladı. TRT'nin vazgeçilmezlerinden olan Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanına göre Hayme ana ölüyor mu? Kaleyi fethetmesi Ertuğrul’a ne gibi mesuliyetler yükleyecek? Ares’i yakalamak için ne yapacak? Tüm bu soruların yanıtları Diriliş Ertuğrul yeni bölümde yanıt bulacak. Diriliş Ertuğrul yeni bölüm HD izlemek isteyenler için TRT linki haberimizde olacak.

 

Yükleniyor...
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN