Back To Top
Efsaneye böyle mi veda edecektik

Efsaneye böyle mi veda edecektik

 - Son Güncelleme: 21.05.2019 Salı 10:51
Efsaneye böyle mi veda edecektik
- A +

George R. R. Martin’in kitaplarından ilhamla çekilen epik televizyon dizisi Game of Thrones çok konuşulan bir bölümle final yaptı.

8. sezonu izleyiciler tarafından eleştirilen, hatta change.org’da ‘8. sezonu daha iyi senaristler tarafından yazılıp tekrar çekilsin’ başlığı altında 1 milyondan fazla imza toplanan dizinin final bölümü de takipçileri tarafından beğenilmedi.

Yaklaşık 43 milyon kişinin izlediği bilinen final bölümü, herkes için hayal kırıklığı oldu. Bölümün ardından sosyal medyada şikayetlerini dile getiren hayranlar ‘’Keşke 2.sezonda kral hodor olsaydı. ben bunların hiçbirisini izlememiş olsaydım. yazıklar olsun.’’ ‘’IMDB’den 1 yıldız verip içimi biraz soğuttum. Keşke eksili puan verme şansımız da olsaydı.’’ dedi. Oyuncuların büyük kısmının da, finalden ve oynadıkları rolden memnun olmadığı biliniyordu. Tyrion Lannister rolündeki Peter Dinklage, yazar George R.R Martin’in köken hikayesine saygı duyulmadığı için mutsuz olanlar arasında. 

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN