Back To Top
Game of Thrones'un final bölümü ABD'de 19.3 milyon kişi izledi

Game of Thrones'un final bölümü ABD'de 19.3 milyon kişi izledi

 - Son Güncelleme: 21.05.2019 Salı 12:09
Game of Thrones\'un final bölümü ABD\'de 19.3 milyon kişi izledi
- A +

Game of Thrones'un final bölümünü, ABD'de 19.3 milyon kişi izledi, böylece bir rekora daha imza atıldı. Diziye ait bir önceki rekor ise geçen haftaki bölümü izleyen 18,4 milyon kişi ile kırılmıştı.

HBO, Game of Thrones'un final bölümünün ABD'de 19.3 milyon kişi ile izleyici rekoru kırdığını açıkladı.

BBC Türkçe'nin haberine göre, AT&T'nin Warner Media medya şirketine ait olan HBO, yaptığı açıklamada televizyon kanalı ve uygulamaları üzerinden Pazar akşamı final bölümü olan Game of Thrones'u, 19.3 milyon Amerikalının izlediğini duyurdu.

Bu rakam dünyanın dört bir yanında ABD ile aynı anda anlaşmalı medya kurumları aracılığıyla diziyi izleyenlerin rakamını ise içermiyor. Game of Thrones, dünyada 150 ülkede yayımlanıyor, ancak yapılan açıklamaya göre kimi piyasalardan veri alınamadığı için küresel izleme rakamını ortaya koymak güç.

Diziye ait bir önceki rekor ise geçen haftaki bölümü izleyen 18,4 milyon kişi ile kırılmıştı. Öte yandan hayal kırıklığı yaratan Game of Thrones'un final bölümünün yeniden çekilmesi için imza kampanyası başlatılmıştı.

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN