Back To Top
Yazar ve fikir adamı Nuri Pakdil kaza geçirdi

Yazar ve fikir adamı Nuri Pakdil kaza geçirdi

 - Son Güncelleme: 08.06.2019 Cumartesi 17:37
Yazar ve fikir adamı Nuri Pakdil kaza geçirdi
- A +

Yazar ve fikir adamı Nuri Pakdil, kaldığı otelde yere düşerek kaza geçirdi. Hastaneye kaldırılan 85 yaşındaki Pakdil'in sol kalça kemiğinin kırıldığı tespit edildi. Genel sağlık durumu iyi olan Pakdil'in pazartesi günü ameliyat olacağı öğrenildi.

Yazar ve fikir adamı Nuri Pakdil, dün kaldığı otelde yere düşerek kaza geçirdi. Sütçü İmam Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi'ne götürülen Pakdil'in yapılan muayenesinde düşmeye bağlı olarak sol kalçasının kırdığı tespit edildi. İlk müdahalesi yapılan Pakdil'in pazartesi günü ameliyata alınmasına karar verildi.

19-06/08/ana-manset-1560000203.jpg

Kuzeni olan Mehmet Abama, Pakdil'in sağlık durumunun iyi olduğunu belirterek "Nur Bey, dün bayram münasebetiyle geldiği otelde küçük bir kaza geçirdi ama şu anda sağlık durumu gayet iyi. Pazartesi günü mevcut rahatsızlığı nedeniyle bir operasyon geçirecek" dedi.

KAHRAMANMARAŞ/DHA

 

 

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN