Back To Top
Gülperi'ye sürpriz evlilik teklifi

Gülperi'ye sürpriz evlilik teklifi

Gülperi\'ye sürpriz evlilik teklifi
- A +

Gülperi 14. bölüm izleyici tarafından merakla bekleniyor. Gülperi dizisinin son bölüm fragmanında Gülperi'ye yapılan sürpriz evlilik teklifi ve diziye Ejder'in ölümü ile dahil olan meçhul kişinin kim olduğu merak ediliyor. Gülperi 14. bölüm izlemek isteyen vatandaşlar haberimizdeki linke tıklayabilir. Gülperi son bölüm tanıtımları ve neler olacağının ipuçları haberimizde.

Gülperi 14. bölüm izleyiciyi heyecan dolu bir bölüm bekliyor. Gülperi'ye sürpriz evlilik teklifi geliyor. Gülperi son bölüm tanıtımında Kadir Şeyma'dan boşanmak için uğraşırken Gülperi'ye evlilik teklifi geliyor. Bu teklif Kadir'i çileden çıkarıyor. Gülperi 14. bölüm izleyicileri diziye Ejder'in öldürülmesi ile birlikte dahil olan meçhul kişinin kim olduğunu merak ediyor. Gülperi dizisinide Nurgül Yeşilçay ve Timuçin Esen'in başrollerde oynarken Can, Hasan ve Bedriye'nin performansıda dikkat çekiyor. Gülperi son bölümde Şeyma’nın yaptıkları sınırları zorlarken, öfkesine hakim olamayan Hasan’a Gülperi’nin tepkisi çok sert oluyor. Kadir, Şeyma’dan boşanma protokolünü imzalamasını isterken Seyit, evlenme teklifiyle Gülperi’ye büyük bir şok yaşatıyor. Kadir ise Can’ı almak için Yakup’u tehdit ediyor. İşte Gülperi son bölüm fragmanı ve izleme linki...

GÜLPERİ 14. BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN 

Gülperi 14. bölüm izleyici karşısına 14 Aralık Cuma akşamı geliyor.  Show TV’nin iddialı dizisi “Gülperi”nin merakla beklenen  son bölümünde izleyici adeta ekran başına kilitleyecek sahneler yaşanıyor. Gülperi son bölümde:  Şeyma ile Gülperi’nin bir kez daha karşı karşıya geldiği, Şeyma’nın yaptıklarıyla artık sınırları zorladığı heyecan dolu tanıtımda öfkesine hakim olamayan Hasan’a Gülperi’nin tepkisi çok sert oluyor. Kadir, Şeyma’dan boşanma protokolünü imzalamasını isterken Seyit, evlenme teklifiyle Gülperi’ye büyük bir şok yaşatıyor. Can, gözyaşları içinde annesi ve kardeşlerine kavuşmayı beklerken Kadir, Can’ı almak için Yakup’u tehdit ediyor. Yakup Bey'in kapısına dayanan ve Ejder'in mezarına giden mechul adam kim? İşte Gülperi 14. bölüm izleyicilerini bekleyen gelişmeler...

CAN'IN CELAYETİ YAKUP BEY'E VERİLİYOR

Gülperi 14. bölümde: Can’ın velayetinin Yakup’a verilmesiyle yıkılan Gülperi, Can’ı geri kazanmak için gece gündüz demeden çalışmak için büyük bedeller ödemeye hazırdır. Hasan ise mahkemede Gülperi’yle ilgili duyduklarının etkisiyle ondan yine uzaklaşır. Kadir yaptıklarına daha fazla dayanamadığı Şeyma’nın önüne boşanma protokolünü yeniden sürer. Anne ve babasının boşanmasına tepkili olan Artemis ise Şeyma’nın Yakup’un avukatı olduğunu öğrenmesiyle bir kez daha yıkılacaktır. Bedriye’nin başı Damla yüzünden yine derde girerken, Can bir daha annesi ve kardeşlerini göremeyeceğinden korkar. Seyit ise Gülperi’nin karşısına Can’ı geri alabilmesi için beklenmedik bir teklifle çıkagelir. Şaşkına dönen Gülperi’yi yeni sürprizler beklemektedir.

GÜLPERİ 14. BÖLÜM NE ZAMAN YAYINLANACAK? 

Gülperi 14. bölüm izleyici karşuısına 14 Aralık cuma akşamı saat 20:00 sıralarında geliyor. 

 

 

GÜLPERİ SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Gülperi son bölümde: Gülperi, büyük bir çabanın sonucunda Can’a ulaşsa da oğlunun duyamadığı gerçeğiyle yıkıldı. Can’a uygulanacak tedavi masraflarını karşılayamayan Gülperi’nin yardımına yine Kadir koştu. Kadir ve Şeyma’nın boşanıyor olduğu gerçeğini hazmetmeye çalışan Artemis, Hasan ve Selen’in yakınlaşmasıyla zor zamanlar geçirdi. Şeyma, Gülperi’nin Can’ın kaçırılmasında kusurları olduğunu dile getirerek, çocukların devlet korumasına alınmasını istedi. Şeyma’nın itirazını kabul eden hakim, çocukları Gülperi’den alarak, sevgi evine yerleştirdi. Kadir ise Şeyma’nın yaptığı hamleleri öngörmeye çalıştı ancak bu defa Şeyma ondan bir adım öndeydi. Ejder’in mezarı başına gelen gizemli kişinin merak uyandırdığı bölümde Kadir’in temsil ettiği Gülperi ve Şeyma’nın temsil ettiği Yakup çocuklar için yeniden karşı karşıya geldi ve hâkimin kararını etkilemek için iki taraf da ellerindeki bütün bilgileri ortaya döktü. Gülperi merakla hâkimin kararını beklerken iki aileyi de etkileyecek büyük bir sürpriz onları bekliyordu. Bedriye ve Hasan’ın velayeti annede kalırken, Can’ın velayetinin dedesi Yakup’a verildi. Peki, çocukları için mücadelesinden hiç vazgeçmeyen Gülperi oğlu Can için ne yapacaktı?

 

 

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN