Back To Top
İstanbullu Gelin 84 bölüm izle: Esma'nın kararı şaşkınlık oluşturur

İstanbullu Gelin 84 bölüm izle: Esma'nın kararı şaşkınlık oluşturur

İstanbullu Gelin 84 bölüm izle: Esma\'nın kararı şaşkınlık oluşturur
- A +

İstanbullu Gelin 84. yeni bölümünde yaşanan hadiseler, yine ilgi ile takip edilir. Star TV ekranlarında yayınlanan İstanbullu Gelin dizisinin 84. yeni bölümünde Esma’nın aldığı karar şaşkınlık yaratıyor. Garip ise bu karara verdiği tepki Esma tarafından da beklenmez. İstanbullu Gelin’in fragmanını izleyenler, yine heyecan dolu bir bölüm ile karşılaşacağını bilir. İşte İstanbullu Gelin 84. yeni bölümüne dair aradıklarınız…

İstanbullu Gelin 84. yeni bölümünü Star TV ya da Youtube’dan izlemek isteyenler haberimize bakabilir. Her hafta Cuma günleri Star TV ekranlarında yayınlanan ve Özcan Deniz ile Aslı Enver’in başrollerini paylaştığı İstanbullu Gelin, 84. yeni ve son bölümünde yine nefesler tutuldu. Esma, aldığı karar ile ailede büyük bir şaşkınlık oluşturdu. Boranlar, Esma’yı konağa geri getirmek için Sanem’i kullanacak. İstanbullu Gelin’in 84. Bölümünde yine heyecan dolu anlar yaşanıyor. İşte merak edilen detaylar…

İstanbullu Gelin ile ilgili tüm detaylar için tıklayın

İstanbullu Gelin 84. yeni bölümünde neler olacak?

İstanbullu Gelin 84. yeni bölümünde; Esma’nın kararı ailede büyük şaşkınlık oluştururken, Garip’in bu karara verdiği tepki, Esma için de beklenmedik olmuştur. Boranlar, Esma’yı konağa geri döndürmek adına Senem kartını kullanır. İstanbullu Gelin 84. yeni bölümünde; Adem, Güneş’i kaybetmemek için çok önemli kararlara imza atacaktır. Dilara’nın ise Güneş’e adım atmasıyla bundan sonra dengelerin değişeceği görülür. İstanbullu Gelin 84. yeni bölümünde; herkesin bir arada bulunduğu 'Anneler Günü' tüm Boranlar için unutulmaz bir hâl alacaktır.

19-05/10/istanbullu-gelin-son-bolum-izle-istanbullu-gelin-yeni-bolum-fragmaniiii.jpg

İstanbullu Gelin'in son bölümünde neler olmuştu?

İstanbullu Gelin 83. son bölümünde; Esma’nın eve yalnız dönüşü konaktakiler tarafından şaşkınlık içerisinde karşılanır. Bir telefonla Nazif’in hastanede ve ağır olduğu haberi gelir. bu haber Esma’dan saklansa da Esma gerçekleri öğrenerek, kendisini suçlamaya başlar. Adem, Güneş’e ulaşamamaktadır. Onu kimsenin anlamadığını düşündüğü sırada içini Dilara’ya döker. Süreyya ise tüm yaşananlara rağmen kendi çıkışını bulmanın yolunda ilerlemektedir. Nazif’in iyileşerek hastaneden çıkması ise Esma’nın kendisi ile yaşadığı mücadeleyi sonlandırmaz. Esma için artık yeni bir süreç başlamıştır.

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN