Back To Top
Küçük Esnaf izle: Oyuncu kadrosunda kimler var?

Küçük Esnaf izle: Oyuncu kadrosunda kimler var?

Küçük Esnaf izle: Oyuncu kadrosunda kimler var?
- A +

2016 yılında sinemalarda vizyona giren Küçük Esnaf televizyon izleyicilerinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Peki, Küçük Esnaf nerede çekildi, oyuncu kadrosunda kimler var? Bu akşam (9 Temmuz 2019) TV8 ekranlarında Küçük Esnaf izleyiciyle buluşacak. Film ile ilgili merak edilen tüm soruların yanıtı...

Küçük Esnaf 8 Nisan 2016'da vizyona girmişti. BKM ekibiyle adını duyuran isimlerin başrol olduğu Küçük Esnaf filmi televizyon izleyicileriyle buluşacak. Küçük Esnaf’ta ölen babasının mafyaya olan büyük borcunu ödemeye çalışan Berhudar’ın yaşadıkları anlatılıyor.

Yönetmenliğini Bedran Güzel'in üstlendiği Küçük Esnaf’ın senaryosu İbrahim Büyükak ve Zeynep Koçak’ın imzasını taşıyor. Aynı zamanda filmin başrollerini üstlenen ikiliye kadroda, Gupse Özay ve Cengiz Bozkurt eşlik ediyor.

Küçük Esnaf bu akşam saat 20:00'da TV8 ekranlarında olacak.

KÜÇÜK ESNAF NEREDE ÇEKİLDİ?

Küçük Esnaf filminin çekimleri İstanbul'un Kadırga ilçesinde, Samatya ve Ağva’da gerçekleştirildi.

KÜÇÜK ESNAF KONUSU

Kendi halinde yaşayan küçük esnaf mafyaya bulaşırsa ne olur? Babasının mafyadan aldığı borç para vefatından sonra miras olarak oğlu Berhudar'a kalır. Parayı toparlamaya çalışırken hesaplanmayan olayların arkası kesilmez. Mafyadan kurtulmaya çalışan mahallemizin çilingiri Berhudar’ın peşine düşen film, aşktan, aileden, arkadaşlıktan bahseden unutulmayacak bir komediye dönüşüyor. Film küçük hayatlar yaşayan iki insanın büyük belalara bulaşıp yakınlaşmasını anlatıyor.

KÜÇÜK ESNAF OYUNCULARI

Mafyadan kurtulmaya çalışan mahallemizin çilingiri Berhudar’ın peşine düşen filmde hangi isim hangi karaktere can veriyor?

İbrahim Büyükak – Berhudar Bakır

Zeynep Koçak – Avukat Ezel

Cengiz Bozkurt – Fahrettin

Cezmi Baskın – Hüseyin

Gupse Özay – Burcu

Ünal Yeter – Salih

Olgun Toker – Oktay

Beyti Engin – Dalyan

Erdal Tosun – Haydar

Kaan Yılmaz – Caner

Hasan Aslan Giray – Taksici

Kadir Polatçı – Bekir

Ahmet Arslan – Kamil

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN