Back To Top
Özge Yağız kimdir?

Özge Yağız kimdir?

 - Son Güncelleme: 07.02.2020 Cuma 09:49
Özge Yağız kimdir?
- A +

Kanal 7'nin sevilen yapımlarından Yemin dizisinde, Reyhan'ı canlandıran Özge Yağız'ın hayran kitlesi her geçen gün artıyor. Sosyal medyada ismi en çok arananlar arasında yer alan Özge Yağız kimdir?

Kanal 7'nin sevilen yapımlarından Yemin dizisinde, Reyhan'ı canlandıran Özge Yağız'ın hayran kitlesi her geçen gün artıyor. Sosyal medyada ismi en çok arananlar arasında yer alan Özge Yağız kimdir? Özge Yağız, 10 Nisan 1997'de İstanbul’da dünyaya geldi. Başkent Üniversitesi İletişim Bilimleri Akademisi'nden mezun olan Yağız, ilk oyunculuk deneyimini 2017 yılında Adını sen Koy isimli dizide yaşadı. Özge Yağız, şimdilerde Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Yemin dizisinde Reyhan karakterini canlandırıyor. 1.69 boyunda ve 52 kilo olan Özge Yağız Koç burcudur.

Kanal 7'nin sevilen yapımlarından Yemin dizisinde, Reyhan'ı canlandıran Özge Yağız'ın hayran kitlesi her geçen gün artıyor.

20-02/07/y6-kopya.jpg

 

Sosyal medyada ismi en çok arananlar arasında yer alan Özge Yağız kimdir? Özge Yağız, 10 Nisan 1997'de İstanbul’da dünyaya geldi.
20-02/07/y3-kopya.jpg

Başkent Üniversitesi İletişim Bilimleri Akademisi'nden mezun olan Yağız, ilk oyunculuk deneyimini 2017 yılında Adını sen Koy isimli dizide yaşadı.
20-02/07/y4-kopya.jpg

Özge Yağız, şimdilerde Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Yemin dizisinde Reyhan karakterini canlandırıyor. 1.69 boyunda ve 52 kilo olan Özge Yağız Koç burcudur.

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN