Back To Top
En romantik resimli Sevgililer Günü mesajları! SMS ve WhatsApp gönder gönlünü fethet

En romantik resimli Sevgililer Günü mesajları! SMS ve WhatsApp gönder gönlünü fethet

 - Son Güncelleme: 14.02.2020 Cuma 00:02
En romantik resimli Sevgililer Günü mesajları! SMS ve WhatsApp gönder gönlünü fethet
- A +

En duygusal en romantik sevgililer günü mesajlarını, en duygusal 14 Şubat sözlerini haberimizde bulabilirsiniz. 14 Şubat, sevgililerin günü heyecanla bekleniyor. 2020 resimli sevgililer günü mesajlarını yazımızda bulabilir, alacağınız hediyenin yanında güzel mesajlarla onun gönlünün fethedebilirsiniz. Sevgilinize alacağınız her bir hediye değerli olacaktır ancak ona sıcak bir resimli ya da resimsiz sevgililer günü mesajı göndermek gibisi yoktur.

14 Şubat'ta en güzel en romantik sevgililer günü sözleri, en güzel sevgililer günü resimli mesajları sevgililer tarafından aranıyor. Sevgillier günü her yıl 14 Şubat'ta kutlanılan özel bir gün... Belki de dünyanın en sevilen günü... Çünkü sevenler birbirlerine sevgi sözcüklerinin geçtiği sözler fısıldar ve hediyeler alır... En önemlisi de sevgiler günü mesajlarıdır. Resimli sevgililer günü mesajları ya da resimsiz sevgililer günü mesajları bu nedenle çok aranır.

Sizler için en anlamlı, resimli sevgililer günü mesajlarını, en güzel resimsiz sevgililere günü mesajların derledik. Unutmayın 14 Şubat'ta sevgililerin birbirine atacağı güzel bir sevgililer günü mesajı aradaki bağları da güçlendirir. 

18-02/14/sevgililer-gunu-resimli-mesajlari1.jpg

14 ŞUBAT SEVGİLİLER GÜNÜ GÜNÜ MESAJLARI 2018

 Yar deyince kalem elden düşüyor. Gözlerim görmüyor aklım şaşıyor. Lambada titreyen alev üşüyor. Aşk'a hudut çizilmiyor sevdiğim. Sevgililer günün kutlu olsun.

 Sen en büyük sevgiyi hak edecek kadar mükemmel ama herkesin sevmeyi hak edemeyeceği kadar özelsin.

Sen dünyaya sürgün bir meleksen ve ben seni o kadar çok seveceğim ki bir daha cennetine geri dönmek istemeyeceksin... Sevgililer günün kutlu olsun!

 Bazı aşklar okyanus gibidir görmesen de sonunun bir yerlerde bittiğini bilirsin, okyanuslar bile kıskanır sana olan sevgimi. Görmesem de sonunu biliyorum, sonsuza kadar bitmeyecek... Seni seviyorum!

 Bir güzele, güzelliğini hatırlatmak isterdim. aynalardan evvel… Dünyanın en güzeli sevgililer günün kutlu olsun.

18-02/14/sevgililer-gunu-resimli-mesajlari2.jpg

Bir damla gözyaşı olup, göz bebeklerinde dolup, yanaklarından süzülüp, dudaklarında ölmek isterdim.

Mürekkepten denizler, kağıttan gemiler yaptım. Sonra ismini her yere yazdım. İsmini yazınca seni sevdiğimi sandın, ben seni sevmedim sana taptım!...

 Seni her düşündüğümde kalbime bir yıldız çiziyorum. Benim şimdi kaç yıldızım var biliyor musun? Benim artık bir gökyüzüm var..

 Yaşamak özlemsiz, özlem sevgisiz, sevgi sensiz olmaz! Unutma ki sevmek daima beraber olmak değil, sensizken bile seninle olabilmektir. Seni seviyorum! Sevgililer günümüz kutlu olsun.

Seni yıldızlara benzetiyorum onlar kadar uzak onlar kadar erişilmezsin ama bir farkın var onlar bin tane sen bir tanesin. Sevgililer günün kutlu olsun.

Öyle biri olacak ki her şeyi unutturacak… Ve diyeceksin ki… Bana içinde sen olmayan her şeyi unutturdun. Sen benim için işte öylesin aşkım sevgililer günün kutlu olsun.

Verilebilecek en güzel hediyeydi, sevgilerin en yücesine tadılabilecek hazzın en doyumsuz olanıydı yaşadığım, koklanabilecek en güzel koku, görebileceğim en güzel görüntü, sevdaların en deriniydi yaşanmışlardan, duyulabilecek en ilk sıcaklık. Ve böylesi bir günde gelmesende görmesende sevmesende en büyük mutluluk, sesini duyabilmek, binlerce teşekkür binlerce sevgi sana...

Denizi içerken maviler takıldı boğazıma, karaya vuran balık gibi çırpınıyorum. Mavi gözlerini özlüyorum. Sevgililer günün kutlu olsun...

Sana bahçeden gül değil, güneşten atom koparıp getirmek istiyorum ama kalbim gibi ellerin de yanar diye korkuyorum. Sevgililer günün kutlu olsun.

Seni yıldızlara benzetiyorum. Onlar kadar uzak onlar kadar erişilmezsin ama bir farkın var onlar bin tane sen bir tanesin. Sevgililer günün kutlu olsun.

18-02/14/sevgililer-gunu-resimli-mesajlari3-1518590354.jpg

Gönlüme taht kurdun, gönlümün sultanı oldun, gece gökyüzünde parlayan yıldızım, sabah ise ruhuma doğan güneşim oldun. Sevgililer günün kutlu olsun!

Parlayan her günün sabahında içimde gözlerini görebilmek aşkı olmasa, inan hiç bir şeye değmezdi yaşamak. Sevgililer günün kutlu olsun.

Sen çöllerde serap, engin denizlerde yakamoz, ormanın derinliklerinde ki huzur gibisin, ışığım sensin, güneşimsin… Bil ki çok özlendin… Sevgililer günün kutlu olsun!

Biliyorsun her gökkuşağının bittiği yerde bir hazine saklanırmış. Eskiler böyle der. Gökkuşağını takip ettim geçenlerde sende bitti... En değerli hazinemsin benim, canımsın. Sevgililer günümüz kutlu olsun.

18-02/14/sevgililer-gunu-resimli-mesajlari4.jpg

Dün gece sen uyurken kızıla boyadım denizleri, uçurumdan attım sessizliği, haber saldım rüzgârlara fısıldasınlar seni ne çok sevdiğimi ve özlediğimi.

evdiklerinizin sevgililer gününü kutlamayı, hediyelerle onları mutlu etmeyi ihmal etmeyin. İşte sevgilinize gönderebileceğiniz romantik ve duygu dola sevgililer günü sözleri;

Sen en büyük sevgiyi hak edecek kadar mükemmel ama herkesin sevmeyi hak edemeyeceği kadar özelsin. Sevgililer günümüz kutlu olsun sevgilim.

18-02/14/sevgililer-gunu-resimli-mesajlari5.jpg

Sana doğru bir kelebek uçurdum, dağları denizleri aştı seni buldu, yanağına ufacık bir öpücük kondurdu. Hissettin mi? Sevgililer günün kutlu olsun!

Doğan her günün sabahında içimde gözlerini görebilmek aşkı olmasa, inan hiçbir şeye değmezdi yaşamak. Sevgililer günün kutlu olsun!

18-02/14/sevgililer-gunu-resimli-mesajlari6.jpg

Bir yudum sevgi koskoca bir okyanusa bedeldir. Şimdi uzaklarda senin bir yudum sevgine hasretim sevgilim. Seni hasretimi tüketircesine kucaklıyorum.

Sana yıldızlar kadar yakın olmak isterdim her baktığında beni görebilmen için, sana bulutlar kadar yakın olmak isterdim üzüldüğünde gözyaşlarını yağmur olup silebilmek için, sana sen kadar yakın olmak isterdim ki beni, seni sevdiğim kadar sevebilmen için. Sevgililer günün kutlu olsun biriciğim.

18-02/14/sevgililer-gunu-resimli-mesajlari7.jpg

Seni denizdeki kumlar, gökteki yıldızlar, ormandaki ağaçlar, dünyadaki insanlar, okyanustaki sular ve güneşin ışıklarından daha çok seviyorum.

Sen çöllerde serap gibisin, engin denizlerde yakamoz gibisin, ışığım sensin, güneşim sensin... Bil ki çok özlendin... Sevgililer günün kutlu olsun!

18-02/14/sevgililer-gunu-resimli-mesajlari8.jpg

18-02/14/sevgililer-gunu-resimli-mesajlari11.jpg

18-02/14/sevgililer-gunu-resimli-mesajlari12.jpg

18-02/14/sevgililer-gunu-resimli-mesajlari13.jpg

18-02/14/sevgililer-gunu-resimli-mesajlari14.jpg

18-02/14/sevgililer-gunu-resimli-mesajlari15.jpg

18-02/14/sevgililer-gunu-resimli-mesajlari16.gif

18-02/14/sevgililer-gunu-resimli-mesajlari17.jpg

18-02/14/sevgililer-gunu-resimli-mesajlari18.jpg

18-02/14/sevgililer-gunu-resimli-mesajlari20.jpg

18-02/14/sevgililer-gunu-resimli-mesajlari19.jpg

18-02/14/sevgililer-gunu-resimli-mesajlari17-1518590541.jpg

18-02/14/sevgililer-gunu-resimli-mesajlari13-1518590551.jpg

Sevenler için özel bir gün gerekmez ama yine de onun sevgililer gününü en güzel mesajlarla kutlamalı... Haberimizden 2018 resimli sevgililer günü mesajlarını bulabilir, alacağınız hediyenin yanında güzel mesajlarla onun gönlünün fethedebilirsiniz. Sevgilinize alacağınız her bir hediye değerli olacaktır ancak ona sıcak bir resimli ya da resimsiz sevgililer günü mesajı göndermek gibisi yoktur. Ömür boyu unutulmayacak olan sevgililer günü mesajıdır. En yeni, en güzel Sevgililer günü mesajlarını haberimizde derledik. İstediğiniz seçin sevgilinize gönderin.

 

 

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN