Back To Top
Sayısal Loto sonuçları 8 Haziran | 1,5 milyonluk dev ikramiye

Sayısal Loto sonuçları 8 Haziran | 1,5 milyonluk dev ikramiye

Sayısal Loto sonuçları 8 Haziran | 1,5 milyonluk dev ikramiye
- A +

Sayısal Loto sonuçları 8 Haziran Cumartesi günü en çok araştırılan konular arasına girdi. MPİ tarafından düzenlenen Sayısal Loto çekilişinin ne zaman, saat kaçta yapıldığı merak ediliyordu. Sayısal Loto çekiliş sonuçlarına 8 Haziran Cumartesi günü haberimizden erişebilirsiniz. İşte detaylar…

 

Millî Piyango İdaresi (MPİ) tarafından her hafta Çarşamba ve cumartesi günleri düzenlenen Sayısal Loto çekiliş sonuçları 8 Haziran Cumartesi günü en çok sorgulananlar arasına girmeyi başardı. Geçen Çarşamba günü yapılan çekilişin devretmesinin ardından bu hafta hemen hemen 1,5 milyon TL’lik ikramiye rakamına ulaşılması beklenilen Sayısal Loto çekiliş sonuçlarının ne zaman, saat kaçta belli olacağı araştırılıyordu. Sayısal Loto çekiliş sonuçlarına haberimizden erişebilirsiniz.

SAYISAL LOTO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI NE ZAMAN BELLİ OLACAK?

Sayısal Loto çekiliş sonuçları 8 Haziran Cumartesi akşamı belli oluyor. MPİ’nin Ankara’da yer alan binasında noter huzurunda canlı olarak düzenlenen Sayısal Loto çekiliş sonuçları mpi.gov.tr adresinden duyuruluyor. Akşam saat 20:00 ile 21:00 arasında paylaşılan Sayısal Loto çekiliş sonuçlarına aşağıdaki linke tıklayarak da öğrenebilirsiniz.

SONUÇLAR İÇİN TIKLAYIN

SAYISAL LOTO SONUÇLARI (5 HAZİRAN)

1, 9, 14, 28, 22 ve 23 rakamlarının çıktığı Sayısal Loto'da 823 bin 365,62 TL'lik ikramiyeyi kimse kazanamamış, bir sonraki çekilişe devrolmuştu. Bu hafta bu rakamın 1,5 milyonu aşması bekleniyor. Geçen çekilişte 5 bilen 77 kişi 4 bin 304,75 TL, 4 bilen 3 bin 260 kişi 76,50 TL ve 3 bilen 57 bin 789 kişi ise 11,45 TL teselli ikramiyesi almıştı.

19-06/08/sayisal-loto-sonuclari-8-haziran-1-5-milyonluk-dev-ikramiye.jpg

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN