Back To Top
Sayısal Loto sonuçları öğren 10 Temmuz 2019 | Sayısal sonuçları açıklandı mı?

Sayısal Loto sonuçları öğren 10 Temmuz 2019 | Sayısal sonuçları açıklandı mı?

 - Son Güncelleme: 10.07.2019 Çarşamba 12:14
Sayısal Loto sonuçları öğren 10 Temmuz 2019 | Sayısal sonuçları açıklandı mı?
- A +

Sayısal Loto sonuçları 10 Temmuz 2019 Çarşamba günü en çok merak edilen konular arasında yer alıyor. Her hafta Çarşamba ve cumartesi günü tertiplenen Sayısal Loto çekilişinde heyecan dorukta. Talihliler, ‘Sayısal Loto sonuçları açıklandı mı?’ sorusuna yanıt arıyor. Peki Sayısal Loto sonuçları açıklandı mı? Sayısal Loto’da hangi numaralar çıktı? İşte Sayısal Loto 10 Temmuz Çarşamba sonuçları…

Millî Piyango İdaresi tarafından Çarşamba ve cumartesi olmak üzere haftada iki gün düzenlenen Sayısal Loto çekiliş sonuçları 10 Temmuz Çarşamba günü en çok merak edilen konular arasında girdi. Bir bilet alarak Sayısal Loto çekilişine dâhil olanlar, büyük ikramiyenin hayaliyle yaşıyor. Peki Sayısal Loto çekiliş sonuçları ne zaman belli oluyor? Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı mı? Tüm bu Sayısal Loto ile ilgili gelişmeler karar.com’da….

SAYISAL LOTO SONUÇLARI AÇIKLANDI MI?

Her hafta Çarşamba ve cumartesi günleri Millî Piyango İdaresi’nin (MPİ) Ankara’da bulunan genel merkezinde noter huzurunda canlı yayında düzenlenen Sayısal Loto çekilişi için heyecanlı bekleyiş sürüyordu. Sayısal Loto çekilişine dâhil olanlar, ‘Sayısal Loto sonuçları açıklandı mı?’ sorusuna yanıt arıyordu. Sayısal Loto çekiliş sonuçları akşam saat 20:00 ila 21:00 arasında belli oluyor. Sayısal Loto sonuçları MPİ’nin resmî internet sitesi olan mpi.gov.tr’den talihlilerle paylaşılıyor. Sayısal Loto sonuçlarına aşağıda belirttiğimiz linke tıklayarak da ulaşabilirsiniz. Sonuçlar MPİ tarafından paylaşılınca, otomatikman aşağıdaki linkte yer alacak.

SAYISAL LOTO SONUÇLARI İÇİN TIKLAYIN

SAYISAL LOTO SONUÇLARI (6 TEMMUZ 2019)

Sayısal Loto sonuçlarına göre, 6 Temmuz 2019 Cumartesi günü 4, 7, 14, 23, 27 ve 42 numaraları çıkmış, 6 bilen Gaziantep/İslahiye ve İzmir/Buca’dan iki talihli, toplamda 3 milyon 121 bin 408,70’er TL’lik ikramiyenin sahibi olmuştu. Geçen haftaki çekilişte 5 bilen 200 kişi 4 bin 152,45 TL, 4 bilen 8 bin 982 kişi 69,80 TL ve 3 bilen 149 bin 879 kişi de 11,05 TL ikramiye kazanmıştı.

19-07/10/sayisal-loto-sonuclari.jpg

SAYISAL LOTO OYUNU HAKKINDA

Sayısal Loto oyunu, 1’den 49’a kadar olan rakamların bulunduğu 8 ayrı kolon içerisinde 6 doğru rakamın tutturulmasıyla oynanıyor. Talihliler, 49 rakam içerisinden en fazla 6 rakam seçebiliyor. Millî Piyango İdaresine bağlı bayilerden kolonlar doldurulduktan sonra Sayısal Loto çekiliş sonuçları bekleniyor. 6 bilen, büyük ikramiyenin sahibi oluyor. 5, 4 ve 3 doğru rakam tutturan talihliler de o hafta belirtilen rakamlara göre teselli ikramiyesi alıyor. Teselli ikramiyeleri direkt olarak bayilerden tahsil edilebiliyor. Fakat Sayısal Loto çekilişinde 6 doğru rakamın tutturulması ile büyük ikramiye kazanan talihliler, ikramiyelerini MPİ’nin genel merkezinden tahsil edebiliyor.

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN