Back To Top
15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Alanına palmiyeler dikildi

15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Alanına palmiyeler dikildi

 - Son Güncelleme: 05.08.2019 Pazartesi 12:33
15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Alanına palmiyeler dikildi
- A +

Turgutlu Belediyesi ilçe genelinde ağaçlandırma çalışmalarına devam ederken çalışmalar kapsamında 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Meydanı’nda eksik olan bölgelere palmiye ağacı dikti

Turgutlu Belediyesi 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Meydanında eksik olan bölgelere palmiye ağacı dikim çalışması gerçekleştirdi. Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri tarafından gerçekleştirilen çalışmalarda palmiye ağaçlarının dikimi yapılırken, Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın da ağaçlandırma çalışmalarının ilçe genelinde devam edeceğini belirtti. Başkan Akın, “Yeşili seven, doğayı korur düşüncesinden hareketle bizlerde Turgutlu Belediyesi olarak eksik olan bölgelerde ağaçlandırma çalışmalarını hızlandırdık. Gerek şehir merkezinde gerekse kırsal mahallelerimizde hem ağaçlandırma hem çiçek ekim çalışmalarımız devam ediyor. Bu kapsamda da 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Alanında eksik kalan bölgelere palmiye ağacı dikerek hem görsellik açısından hem yeşillik açısından yeni bir görünüm kazandırdık” dedi.

MANİSA/İHA


(FOTOĞRAF)


X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN