Back To Top
Baran Kalaycı, Toronto’ya şampiyonluk için gidiyor

Baran Kalaycı, Toronto’ya şampiyonluk için gidiyor

Baran Kalaycı, Toronto’ya şampiyonluk için gidiyor
- A +

Osmaniyeli vücut geliştirme şampiyonu Baran Kalaycı, Kanada’nın Toronto kentinde yapılacak olan Dünya Vücut Geliştirme ve Fitness Şampiyonası’nda Türkiye’yi temsil edecek

Önce Avrupa’da geçtiğimiz yıl da Amerika’da vücut geliştirmede Türkiye’yi temsil ederek çeşitli dallarda ödüle layık görülen Baran Kalaycı, önümüzdeki ay Kanada’nın Toronto şehrinde yapılacak olan Dünya Vücut Geliştirme ve Fitness Şampiyonası’nda boy gösterecek.

4 aylık bir hazırlık sürecinden sonra Toronto’daki şampiyonaya katılmak için hazır olduğunu belirten Kalaycı, “Ülkemizi en iyi şekilde temsil edip Toronto’dan madalya ile dönmeyi hedefliyorum. 4 aydır çok iyi bir hazırlık süreci oldu. Bu şampiyonanın ardından Avrupa’da ekim ayında çeşitli ülkelerde 3 farklı yarışma daha var. İnşallah Toronto’dan başarılı bir şekilde dönüp tüm hazırlığımızı Avrupa’ya dönük yapacağım” şeklinde konuştu.

OSMANİYE/İHAX

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN