Back To Top
Soylu'dan Koç Holding'e 'ananaslı' cevap: Sizin talihsizliklerinizi iyi biliriz

Soylu'dan Koç Holding'e 'ananaslı' cevap: Sizin talihsizliklerinizi iyi biliriz

 - Son Güncelleme: 09.06.2019 Pazar 16:26
Soylu\'dan Koç Holding\'e \'ananaslı\' cevap: Sizin talihsizliklerinizi iyi biliriz
- A +

Koç Holding'in özel uçak iddialarıyla ilgili yaptığı açıklamaların ardından İçişleri Bakanı Soylu Twitter üzerinden imalı bir paylaşımda bulundu. "İmamoğlu'nun bahse konu olan uçuşları, faturaları kesilerek tahsilatları gerçekleşmiştir." diyen holding yönetimine, Soylu ananas emojisi kullanarak "Sizin talihsizliklerinizi iyi biliriz. Bildiğimizi de bilirsiniz..." sözleriyle cevap verdi.

Koç Holding, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu'na holdinge ait uçağın tahsis edildiğini dillendirmesinin ardından bir açıklama yaptı. Soylu'nun "Gezi olaylarında otel tahsis edenler, Gezi olaylarında Taksim'deki otellerini tahsis edenler bugün uçaklarını tahsis ediyorlar" şeklindeki ifadelerinin 'talihsiz' olduğunu belirten holding yönetimi, açıklamasında İmamoğlu'nun Setair özel havacılık şirketi aracılığı ile söz konusu uçağı kiraladığını vurguladı.

Bu açıklamaların ardından İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'dan da dikkat çeken bir Twitter paylaşımı geldi. "İmamoğlu'nun bahse konu olan uçuşları, faturaları kesilerek tahsilatları gerçekleşmiştir. Bu durumu izah ediyor olmaktan ötürü de hicap duyuyoruz" diyen holding yönetimine, Soylu ananas emojisi kullanarak "Sizin talihsizliklerinizi iyi biliriz. Bildiğimizi de bilirsiniz..." sözleriyle cevap verdi.

19-06/09/suleyman-soylu.jpg

Twitter'dan traş olurken çekilen bir fotoğrafını kullanarak paylaşım yapan Soylu "Ben tıraşımı Yunanistan’da olmam Türkiye’de, Sultangazi Esentepe Mahallesi’nde, Kahtalı Mahmut Usta’da olurum. Sizin talihsizliklerinizi iyi biliriz Bildiğimizi de bilirsiniz..." ifadelerini kullandı.

 

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN