Back To Top
Sivas’ta sokak satıcılarına göz açtırılmıyor

Sivas’ta sokak satıcılarına göz açtırılmıyor

Sivas’ta sokak satıcılarına göz açtırılmıyor
- A +

Sivas’ın Şarkışla ilçesinde sokak satıcılarına yönelik düzenlenen operasyonlarda yakalanan 9 kişi sevk edildikleri adli makamlarca tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı

Sivas’ın Şarkışla ilçesinde Narkotik suçları ile ilgili son bir ayda yapılan çalışmalarda 0.86 gram esrar, 5.5 gram skunk, 1 gram metamfetamin ele geçirildi. Yapılan çalışmalarda 9 şahıs hakkında TCK maddesi 191 kapsamında işlem yapıldıktan sonra sevk edildikleri adli makamlarca tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

6136 SKM Suçları kapsamında ise adet 9 milimetre çapında ruhsatsız tabanca, 1 adet kurusıkıdan bozma ruhsatsız tabanca, 2 adet 12 cal. ruhsatsız av tüfeği, 1 adet muşta,1 adet kelebek diye tabir edilen bıçak ele geçirildi. Ateşli silahlar ve bıçaklar ile diğer aletler hakkında kanun kapsamında işlenen suçlar madde 13’den işlem yapılan 4 şahıs da sevk edildikleri adli makamlarca tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

SİVAS/İHA


(FOTOĞRAF)


X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN