Back To Top
Ediz Bahtiyaroğlu'nun ailesine verilen ev sözü 7 yıllık sonra tutuldu

Ediz Bahtiyaroğlu'nun ailesine verilen ev sözü 7 yıllık sonra tutuldu

 - Son Güncelleme: 14.06.2019 Cuma 10:45
Ediz Bahtiyaroğlu\'nun ailesine verilen ev sözü 7 yıllık sonra tutuldu
- A +

Eskişehirspor'da oynadığı dönemde 2012 yılında geçirdiği kalp krizi sonucu hayata gözlerini yumarak tüm Türkiye'yi yasa boğan Ediz Bahtiyaroğlu'nun ailesine verilen ev sözü, oyuncunun vefatından tam 7 sene sonra tutuldu.

Eskişehirspor forması giydiği dönemde 5 Eylül 2012’de geçirdiği kalp krizi sonucunda vefat eden Ediz Bahtiyaroğlu’nun ailesine verilen ev sözü yerine getirildi. Ediz’in vefatının ardından o zamanki yönetim tarafından oyuncunun sözleşmesinden doğan alacaklarının ödeneceği ve ailesine bir ev alınacağı sözü verilmişti.

YENİ YÖNETİMİN İLK İŞİ BU OLDU

Aradan 7 yıl geçmesine rağmen takımın başına gelen yöneticiler Ediz’in ailesine verilen sözleri tutamamışlardı. Göreve yeni gelen Başkan Osman Taş ve yönetim kurulu üyeleri, Ediz’in annesi Ayten Bahtiyaroğlu, babası İsmail Bahtiyaroğlu ve ağabeyi Engin Bahtiyaroğlu’na verilmiş bu sözü yerine getirerek bir ev aldı.

"BANA NASİP OLDUĞU İÇİN MUTLUYUM"

Konuyla ilgili bir açıklama yapan Eskişehirspor Kulübü Başkanı Osman Taş, "Eskişehirspor Kulübü olarak, üzerimize üstlenmiş olduğumuz en önemli misyonlardan biride geçmişte kulübümüze hizmette bulunmuş tüm paydaşlarımızın yanında olmaktır. Allah bunu bana nasip ettiği için çok mutluyum" dedi.

ESKİŞEHİR/İHA

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN