Back To Top
Ashley Chloe modüler akıllı hoparlör üretmek istiyor

Ashley Chloe modüler akıllı hoparlör üretmek istiyor

 - Son Güncelleme: 11.01.2018 Perşembe 15:24
Ashley Chloe modüler akıllı hoparlör üretmek istiyor
- A +

Daha çok kulaklıklarıyla tanınan Ashley Chloe firması CES’te modüler akılı hoparlörlerini sergiliyor.

Gövdesine farklı modüller ekleyerek özelleştirebileceğiniz bu akıllı hoparlörün CES 2018’de konsept versiyonu sergileniyor. Ashley Chloe firması eğer konsept ilgi görürse 2019 yılında cihazı üretmeyi planlıyor. 

Stil sahibi bir tasarımı olan hoparlöre birçok aksesuar takıp çıkartabiliyorsunuz. Mesela 360 derece bir IP güvenlik kamerası modülünü takıp hoparlörünüzü aynı zamanda güvenlik kamerası niyetine kullanabilirsiniz. Ya da bir pico projektör modülü takıp hoparlörünüzün film yansıtmasını sağlayabilirsiniz. Qi destekli kablosuz şarj modülü takıp hoparlörünüzü bir şarj istasyonuna çevirmek dahi mümkün. 

Yukarıda saydığımız disk benzeri bu modüllerin fiyatları hangi modül olduğuna göre 50 ile 100 dolar arasında değişecek. Ashley Chloe bu modülleri üçüncü parti firmaların da üretmesini istiyor. Bu da modül çeşitliliğini artıracaktır.

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN