Back To Top
Tansiyon ölçen akıllı saat: Omron HeartGuide

Tansiyon ölçen akıllı saat: Omron HeartGuide

 - Son Güncelleme: 14.01.2018 Pazar 12:33
Tansiyon ölçen akıllı saat: Omron HeartGuide
- A +

Omron'un tanıttığı akıllı saat HeartGuide bileğinizden isabetli bir şekilde kan basıncınızı ölçebiliyor.

Bugüne kadar tansiyon ölçebileceğini iddia eden birçok akıllı saate denk gelmişsinizdir. Çoğu işe yaramaz, isabetsiz sonuçlarla hayal kırıklığına uğratan bu saatlere bir süre sonra duyulan güven de azalmaya başladı. Omron ise tansiyon ölçebilen yeni akıllı saatiyle bu güveni tekrar kazanmayı amaçlıyor.

Omron HeartGuide bildirimleri görüntüleyebileceğiniz, adımınızı ve uykunuzu takip edebilen standart bir akıllı saat. HeartGuide'ı özel kılan unsuru ise özel tasarlanmış, osilometrik ölçüm yapabilen sert kayışı. Bu kayış sayesinde saat, tıpkı bir tansiyon aleti gibi kan basıncınızı ölçebiliyor.

MOBİL UYGULAMA ENTEGRASYONU

Saatin kendisinden ve mobil uygulamasından görüntüleyebileceğiniz bu ölçümlerin verilerini doktorunuzla da paylaşabiliyorsunuz. Ayrıca saat herhangi bir anormallik gördüğünde de bunu kullanıcısna bildiriyor.

CES 2018 kapsamında tanıtılan ve fuarda ölçümün doğruluğu konusunda oldukça iddialı konuşan Omron HeartGuide 349 dolar fiyat etiketiyle satışa sunulacak.

Yükleniyor...
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN