Back To Top
WhatsApp ve Instagram'a erişim sorunu

WhatsApp ve Instagram'a erişim sorunu

 - Son Güncelleme: 02.05.2019 Perşembe 16:09
WhatsApp ve Instagram\'a erişim sorunu
- A +

WhatsApp ve Instagram'da dünya genelinde erişim sorunu olduğu öğrenildi. Instagram'a giren kullanıcılar 'akış yenilenemedi' uyarısı ile karşılaşıyor.

Sosyal medya ve mesajlaşma uygulamaları WhatsApp ve Instagram’da erişim sorunu yaşanıyor.

Bir çok operatör ve farklı cihazdan WhatsApp ve Instagram’a giriş yapılamadığın haberleri geliyor.

DÜNYA GENELİNDE ERİŞİM SORUNU

WhatsApp ve Instagram yine erişim sorunuyla gündeme geldi. Uygulamaya girmeye çalışanlar mesaj gönderemiyor ya da alamıyor. Instagram'da ise akış sağlanmıyor. Haftalar önce yaşanan erişim sorununda Facebook, Instagram ve WhatsApp aynı anda erişimdem kopmuş ve saatlerce dünya genelinde normale dönememişti.

Bir çok farklı cihaz ve operatörde yaşanan bu sorun tüm kullanıcıları şuan için kapsamazken, çoğunlukta WhatsApp ve Instagram uygulamasında kullanıcıların sorun yaşadığı gelen ilk haberler arasında. Instagram kullanıcıları, uygulamaya girdiklerinde 'akış yenilenemedi' uyarısı ile karşılaşıyor. 

BAKANLIKTAN AÇIKLAMA

Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Ömer Fatih Sayan, Instagram, Facebook ve WhatsApp servislerinde dünya genelinde sorun yaşandığını belirterek, Türkiye'deki kullanıcıların da bundan kısmen etkilendiğini bildirdi.

Sayan, Twitter hesabından sosyal iletişim ağlarında yaşanan sorunlara ilişkin yaptığı açıklamada, "Instagram, Facebook ve WhatsApp servislerinde dünya genelinde sorun yaşanmakta olup, ülkemizdeki kullanıcılar da kısmen etkilenmektedir." ifadesini kullandı.

 

 

 

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN