Back To Top
Kazanmazlarsa terörist değiller mi?

Kazanmazlarsa terörist değiller mi?

 - Son Güncelleme: 27.03.2019 Çarşamba 08:54
- A +

İktidar medyasında, yönetimi sandıkta devirmeye çalışmayı suç gibi gösteren herzevekil çığırtkanlıkları işitiliyor. Güya savundukları milli iradeye ve AK Parti’nin demokratikleşme mirasına daha büyük haksızlık yapılamazdı.

“YSK’dan bana ne, kazansınlar da göreyim” resti çekildi mi, çekildi.

“Seçilseler de başkanlık yaptırılmayacak” zıtlaşması körüklendi mi, körüklendi.

“Kusura bakmasınlar, biz bu belediyeleri teröristlere yönettirmeyiz” köpürtmeleri pompalandı mı, pompalandı.

300 küsur kişilik kara liste yayınlandı, gazeteler iktidar ağzıyla “İşte İYİ Parti, CHP ve Saadet’in PKK bağlantılı adayları” diye başlıklar attı, üstüne “oyun bitti, tiyatro bitti” lafları çakıldı, bunların hukuki değer taşımayan istihbarat fişleri olduğu anlaşıldı, AK Parti’den CHP’ye geçenler dahi ‘terörist’ yaftasından kurtulamazken HDP’den AK Parti’ye geçen muadillerin korunduğu görüldü ve bu yargısız eleme, çifte standart örneği olarak tarihe geçti mi, geçti.

Gerçi, 28 Şubat’ın ‘sakıncalı piyade’lerinden şanslı bugün afişe edilenler. Askeri vesayet tarafından düzmece itirafnamelerle hedefleştirilmiş, yargısız infaz edilmişti onlar. PKK’dan para ve emir alıyorlar, irtibatlılar diye gazeteciler, kanaat önderleri resmi görünümlü sahte evrakla andıçlanmışlardı.

Bugünkü fişler sahte izlenimi vermiyor ama ifşası suç olan kişisel verilere giriyor. Ve bizzat AK Parti’nin reformlarıyla tutulmaları, işlenmeleri, servis edilerek açıklanmaları yasak kapsamında.

İşleme konmayan ve suç içermeyen gizli istihbarat bilgileri, belge süsü verilerek kimsenin aleyhinde kullanılmayacaktı. Yasal dinleme kayıtları dahi suç yoksa arşivlenmeyip silinecek, kanuni izleme verileri bile dosyalanmayıp imha edilecekti.

Soru şu; yok edildi sanılan 60 yıllık takip notları nasıl oldu da saklanıp hini hacette ortaya çıkarıldı ve siyasi mücadelede kullanıma sunuldu? Suç unsuru içeriyordularsa 60 yıl niye beklendi, yargıya intikal ettirilmedi de neden şimdi zulayı patlatmak akla geldi? Terörle mücadele gereği yapıldıysa, siyasi geçmiş ve adli sabıka bakımından sicilleri benzeyen Cumhur İttifakı adaylarına niye torpil geçildi, hangi kritere göre ayıklandılar?

Seçilmeleri halinde bu 300 kişinin yargıda kovalanacakları, hatta idari tasarrufla açığa alınarak başkanlıktan ve meclis üyeliklerinden düşürülecekleri, günlerinin de gösterileceği propagandasına abanıldı mı, abanıldı.

Neden seçimden sonra, niye önce harekete geçilmedi? Madem teröristtiler, nasıl oldu da adaylık şartları açısından yeterlilikleri onaylandı? GBT’nin sistem açığı ya da arızasıyla açıklanabilir mi böyle bir fire, YSK niçin bir engel görmedi?

Elekten deve mi geçti, yoksa CHP’li Haluk Koç haklı mı; seçime girmek serbest ama seçimi kazanmak yasak mı?

Yani kazanmazlarsa o fişlerde bir suç yok. Fakat kazanırlarsa mı sorun olacak, kanunu ihlal etmiş sayılacak, tanınan seçilme hakları iptal edilecek ve suçlu muamelesi çekilecek?...

Cumhurbaşkanı Erdoğan, her balkon konuşmasında “Seçim meydanlarındaki suçlamalar seçim öncesinde kalır” der ve havayı rahatlatır, temiz bir sayfa açardı.

Muhalefet yenilirse açılacak da, yenerse o yeni sayfa bu kez açılmayacak mı, seçim atışmaları olduğu gibi seçim sonrasına mı taşınacak?

Yetkili söylemlerinin vur dediğini, hızını alamayıp öldürüyor medya gayretkeşlikleri.

Madem iktidarı yerelde bile değiştirmek teklif dahi edilemez, bu darbe kumpası ve terör suçuyla eşdeğerdir...Ne diye sandık kurup göstermelik seçim yapıyoruz, demokrasi tiyatrosu mu oynuyoruz deme kozu vermiyorlar mı muhalefete?

Yaydıkları mesaj kirliliğini düzeltmek için henüz birkaç günleri var, umarım düzeltirler.

Diğer Yazıları

Yorumlar

Yorumlar 600 Yorumların her türlü cezai ve hukuki sorumluluğu yazan kişiye aittir. Karar Yayıncılık A.Ş ve yazar, yapılan yorumlardan sorumlu değildir. Yorumların 600 karakteri (boşluklu) aşmaması gerekmektedir.
Ömer Faruk 28 Mart 2019 17:03
Senide anlıyorum.Beki korku başa bela gerçekten. Eleştiriden sonra yazıyı nasıl bitirmişsin öyle "Yaydıkları mesaj kirliliğini düzeltmek için henüz birkaç günleri var, umarım düzeltirler." İNANARAKMI yazdın.Birkaç günde düzelirmi gerçekten.
kırmızaya basanların %90 nı trol, sadece Ankara da 300 den fazla bunları belediyeye işe alacağız deyip ellerine birer laptop tutuştururlar görevleri medyada muhalefet edenlerin yorumlarına kırmızıya basmak,begenmedikleri yorumlara ... yalan yanlış iftira hakaret her şey... var seçim sonuna kadar da asgari ücrete yakın bir para verirler, secim bitince de kazanamazlarsa hepsi evine kös kös dönerler..
doğan kaya 27 Mart 2019 21:17
bu millet bahçeli ve erdoğana çok güzel nisan bir şakası yapacak bir ülkücü olarak bahcelinin erdoğanla birlikte yapmış olduğu mitinglerde bozkurt selamı veremeyecek kadar sindirilmiş olması her zaman ne mutlu türküm diye haykıran bahçelinin ne mutlu türkiyem demesi ülkücülerin dikkatinden kaçmamıştır umarım utanmasa başbuğ erdoğan diye slogan atacak
mehmet balcı 28 Mart 2019 01:32
0
bu kadar rezilliğin içinde bunlaramı takıldın? bunlarmı yani bütün dert. bak rabiaz naz diye bir kızcağız öldü ailesi feryat ediyor. kıza araba çarpmış örtpas etmöeye çalışıyorlar. bi yaşadığınız ülkeye bakın kardeşim. hamasetle sloganla beyninizi doldurmuşsunuz. insanlığınıza yer kalmamış
TEZAT 27 Mart 2019 21:20
“Nisan, ayların en zalimidir.” diyen T.S. Eliot acaba ne demek istiyor?
doğan kaya 27 Mart 2019 21:12
akif bey bunların bu ayrıştırıcı siyaseti inan kendi belediye başkanlarını bile zora sokuyor ben kayseride bulunduğum ilçenin belediye başkanı benim kapı komşum adam on numara mütevazi liyakatlı dürüst bir kişi aynı şekilde büyükşehir belediye başkan adayıda aynı şekilde ilçe belediye başkanlığı döneminde kendini ıspatlamış mütevazi bir kişi ama erdoğan ve bahcelinin üslupları yüzünden bütün bu özellklerini gölgede bırakıyor seçim yerel deyil genel seçim oldu malasef ben ve benim gibi birçok insan iki arada bir derede kaldı bir ülkücü
KARAR OKURU 27 Mart 2019 20:43
Gelenek kültürümüz, Batı'dan ithal edilen ama hak mücadelesi ile kazanılmış özgürlük temeline dayalı "demokrasi kültürünü" henüz anlayabilmiş değildir. Seçimlerden sonra akademik kadrolarımız, umarız demokrasinin temel taşlarından olan "halkın kendi kaderini tayin hakkını ve kendi mutluluğunu arama özgürlüğünü" konuşabilirler...
KARAR OKURU 27 Mart 2019 19:42
Seçime girmek serbest,kazanmak yasak,gizli oy açık tasnif ten ne farkı var
KARAR OKURU 27 Mart 2019 19:19
Milletin ferasetine güvenin. "Varlık kuyruklarının" hesabını millet sandıkta soracak.
KARAR OKURU 27 Mart 2019 19:17
Milli irade tecelli edecek. Önüne gelene hakaret eden siyasetçilere ve fanatik takipçilerine bu millet haddini bildirecek.
Karar Okuru 27 Mart 2019 17:14
Yazıdan anladığım kadarıyla seçimler iktidara oy vermek mubah, muhalefete oy vermek mekruh çizgisinde gidiyor.Hdp’den Akp’ye geçmek serbest, Hdp’den Saadet’e, İp’e, Chp’ye geçmek veya oy vermek yasak;yasak değil de geçersiz çünkü onlar “zillet” ittifakı.Bu nedir? Nasıl bir şeydir?Bunu Ak partili olmayan (MHP de)birine veya yabancı gözlemcilere izah etmek mümkün müdür?Seçmek seçilmek hakkı sadece Cumhur İttifakı taraftarlarının hakkı mıdır?Akif beyin soruları yeteri kadar cevabı zor sorulardan oluşuyor, benimkiler çok basit..
Müslüm 27 Mart 2019 16:16
Ak Partiden Saadete geçince terörist, HDP ve CHP den Ak Partiye geçince Evliya kırığı bu nasıl Müslümanlık, bu nasıl bir zihniyet. Yazıklar olsun bunlara ve halen bunların arkasından gidenlere. Bir oy uğruna düştükleri duruma bakın. Bumu sizin dava nızın ilkeleri....
TEZAT 27 Mart 2019 14:37
“AK Parti’den CHP’ye geçenler dahi ‘terörist’ yaftasından kurtulamazken HDP’den AK Parti’ye geçen muadillerin korunduğu görüldü ve bu yargısız eleme, çifte standart örneği olarak tarihe geçti mi, geçti.” AKP nin her zaman ki tavrı bu. Bank Asya’ya para yatıran özgül ağırlığı tartışmalı ağır abi, kredi alan yandaş yazar eşler FETÖ ile iltisaklı değil, faizden kaçınmak için tasarruf hesabı açan mütedeyyin memur FETÖ ile iltisaklı. FETÖ ye ne istediniz de vermedik diyen suçsuz, sadece selam veren suçlu. OLÇAK ailesinin annesine kulak
KaRAR OKURu 27 Mart 2019 14:27
Burada sürekli kırmızıya basan şaşkın vatandaşımız seçim günü de kırmızısı çok olan kısma basın olur mu....
E.K 27 Mart 2019 14:06
Cumhurbaşkanı Erdoğan, her balkon konuşmasında “Seçim meydanlarındaki suçlamalar seçim öncesinde kalır” der ve havayı rahatlatır, temiz bir sayfa açardı. Diyorsunuz...Insanlara gunlerce hakaret edip, fasist, terorist, zillet, ser odaklari, hain deyip sonra temiz sayfa acmak...! Riyakarlik degil mi bu? Insanlar bu sozlerin sahibine niye inansin?..Legal bir partiden, legal bicimde aday olan kazanirsa ne olacak? Sn Erdogan soylemleriyle resmen ulke icin sorun olmaya basladi. Kirici olmanin otesinde insanlara resmen hakaret ediyor....Siyaset bu degil...yazi icin tesekurler.
Serkan 27 Mart 2019 13:58
Keske sizin yaptığınız bu yorumlara haksızsınız diyebilseydim.Geçmişte sana yapılan haksızlığı sen güç elde ettiğinde başkasına yaparsan bedelini sandıkta ödersin. Yanlıştan dönmezlerse bedel verme zamanı çok yakın gözüküyor.
Mehmet 27 Mart 2019 13:48
Zorla bizi millet ittifakci yaptılar.
KARAR OKURU 27 Mart 2019 13:46
muhalefet çok yanlış bir tutum sergi,liyor. hem parti olarak hemde millet olarak. suçladıkları herşeyin tamamını kendileri yağmış bir iktidar var. fetöyle pkk ile işidle iş tutmuş koyun koyuna girmiş. ama hep karşı tarafı suçluyor. muhalefette atılan bu iftiralara cevap vermeye çalışıyor. biz niye cevap veriyoruz kardeşim. önce bunlar hesap versin. önce akp içindeki siyasi ayak araştırılsın. kundaktaki bebğin suçu var hapis yatıyorda akpl, vekillerin hiçmi suçu yok. cevap vermeyin şunlara. yavuz hırsız ev sahibini bastırırmış
KARAR OKURU 27 Mart 2019 12:27
Dün tarım bakanı muhalefet için adiler dedi. Bu bakanın abisi celal bayar üniversitesi rektörü iken fetöden yakalandı ve halen cezaevinde. Birileri terörist aramak istiyorsa yakınına baksın.
BURSALI KARARLI 27 Mart 2019 13:48
36
ABİSİ GİBİ OLMADIĞINI İSPAT ETMEYEÇALIŞIYORDUR.DÜNÜN FETÖCÜLERİ BUGÜN EN ÇOK BAĞIRAN ÇAĞIRANLARDIR.YAKINEN TANIDIĞIM ÇOK KİŞİ VAR ÇEVREMDE
KARAR OKURU 27 Mart 2019 11:59
Türkiye hiç bir zaman hukuk devleti olmadı ama hiç bir zaman hukuktanda bu kadar uzaklaşmadı.
KARAR OKURU 27 Mart 2019 11:28
Ak troller talimat almış, bir iki haftadır Karar'a dadanmışlar. İktidarı eleştiren yorumları eksiliyorlar. Aferin aslan parçaları, bu zekayla ülkeye çağ atlatırsınız.
Muzaffer 27 Mart 2019 14:00
21
Ama bu dadanma işinin faydası da var. Farkında olmasalar da yorumları okurken farklı fikirler le karşılaşıyorlar.Bu da ileride belki daha hoşgörülü olmalarını sağlayabilir.
KARAR OKURU 27 Mart 2019 15:40
22
iyi ya işte belki oıkurda adam olurlar. milletin parasıyla millete hakaret etme zilletinden kurtulurlar
TEZAT 27 Mart 2019 20:35
1
adamlar bu işi ibadet ciddiyetiyle yapıyorlar cihad yaptıklarını zannediyorlar torpille geldikleri koltuklarda oturup beytülmal olan bilgisayardan tık ile cihad yapmak keyifli olsa gerek arada seçim meydanında kapılmış çay poşetinden demli çayda gelsin oh oh oh
Abdulah 27 Mart 2019 11:31
Bugün başta içişleri bakanı olmak üzere , iktidar mensupları Anayasayı ilga etme suçu işliyorlar.Demokratik devleti açık ve net bir şekilde tehdit ediyorlar.Ancak bu duruma el atacak bağımsız bir yargi yok.Seçim öncesi propaganda gerekçe gösterilerik topluma göz dağı vermek, çok partili sistemden tekrar tek partili sistemi dayatılıyor.
Slm meddahlarin beslnme kaynagi belli onlar o ise memur addetmisler kendilerini iktidarin reformlari hizmetleri fevkalade bu gune kadar bu millet boyle iktidar gormedi bu secimdede yeni hizmet ve projelerinden bahsetmekle beraber itici oteleyici hain main terorist uslubu hicmi hic yakismadi sizin gibi onca yazarimiz cizerimiz uyariciyazilar yazdilar seni gidi hain veya bnun ardinda nevar kiripto vesaire herturlu saibeli gurublarin orgutlerin ekmegine yag suruyorsunuz gibi tefe konuldular haksizlik ettiler sanki sere hizmet ediliyor gibi halbuki tatli dil guler yuz yakisiyrdu cokmu zor
KARAR OKURU 27 Mart 2019 11:07
Rezalet ortada. Ancak yorumları beğenmeyip kırmızı oy veren insanlar sizin derdiniz ne? Allah tan korkan ve inanan bir müslüman böyle hile üçkağıt yalan dolana sarılır mı? Gercekten muhalefet terörle işbirliği yapıyor mu? Ama çirkefliği hükümet kanadı yapıyor.Akp de siyaset yapıp 2 ay önce ayrılan başka partiye gecen insanlara bile terörist diyorlar. Suçları Akp den ayrılmak mı yani.Bunun izahı ne? Önce Hdp de olup şimdi Akp de olan Mehmet Metiner gibi lere ne diyorsunuz peki. Ölçünüz buysa eğer.
Hikmet 27 Mart 2019 14:17
47
Millet ittifakına destek vereceğim bazı illeri HDP yönetecek gibi söylemler Millet ittifakına değil Cumhur ittifakına yarayacağını HDP liler bilmez mi. O kadar saf olduklarını sanmıyorum.
Tuncay Akarca 27 Mart 2019 11:07
Sayın Beki; Güç zehirlenmesi yaşıyor şu anki hükumet 12 eylül darbe mağdurlarının beraat ile sonuçlanan davaları bile sümen altından çıkarılıp sakıncalı diye cüzamlı muamelesi görüyor. Anlaşılan düşünce ve hak özgürlükleri ile yola çıkan ve bence de destek gören bir parti şövenist söylemler geliştirip sıkışınca samimi olmadığını, beka sorununu bahane ederek popilst yaklaşımlar sergileyebilmektedir. Üzücü !
KARAR OKURU 27 Mart 2019 11:03
Evet, tüm bunlar bir yana acı bir gerçek, en az bunun kadar acı ve trajikomik olanı, zillet ittifakı diye karşı tarafı zilletle itham ederlerken, dönüp O'nlara şu soruyu sormak gerekmez mi, 24 Haziran seçimlerinde tüm meydanlarda c.başkanına küfredenlerle ittifak yapmak, asıl zillet değil mi?
karar okuru 27 Mart 2019 21:04
0
Bahçeli'yı mi kastediyorsunuz?Anlayamadım!
KARAR OKURU 27 Mart 2019 10:48
Devlet unutmaz , haini hiç unutmaz!
KARAR OKURU 27 Mart 2019 13:04
41
hain ne demektir? kime göre, neye göre ..?
KARAR OKURU 27 Mart 2019 09:48
Kendileri iktidarı değiştirince meşru, başkaları sandıkla onları devirmeye çalışması suç oluyor. Bu kadar korkmalarının tek sebebi var çok yanlış yapmışlar.
KARAR OKURU 27 Mart 2019 13:32
6
Sen kendini biliyorsun.
Raşit 27 Mart 2019 14:07
0
9.48 AKP liler öyle anlıyor ama o ifade yanlış gibi. Kimse kimseyi devirmeye çalışmıyor. 31 Mart günü yerel seçim yapılacağından Başkanlık ve meclis üyeliği süresi doluyor.Yani yasalarımıza göre o makamlar boşalıyor.Boşalan makamlar için seçimler yapılıyor.Yoksa kimsenin kimseyi devirdiği yok. Emekli olan birinin yerine başka birinin gelmesi gibi.
borego 27 Mart 2019 09:45
Sayın Beki: zillet olduk, terörist olduk, öküz olduk ve en sonunda adi de olduk yeter yahu yeterrr.. Bu milleti çıldırtmayın...
KARAR OKURU 27 Mart 2019 14:19
15
Güzel bir sözümüz var gelen gideni aratır diye...
TEZAT 27 Mart 2019 21:55
0
bir güzel sözümüz daha var "KÖTÜ SÖZ SAHİBİNE AİTTİR"
KARAR OKURU 27 Mart 2019 09:10
Bugünkü fişler sahte izlenimi vermiyor ama ifşası suç olan kişisel verilere giriyor. Ve bizzat AK Parti’nin reformlarıyla tutulmaları, işlenmeleri, servis edilerek açıklanmaları yasak kapsamında. seçim kazanmak için herşeyin mübah sayılması büyük bir günah! allah ıslah etsin. ama artık G İ T M E L İ L E R....
Gazete okuru 27 Mart 2019 09:05
Sağduyulu güzel bir yazı olmuş. Yazara bir vatandaş olarak teşekkür ediyorum. Geçmişte kartel medyasının yaptığı haksızlıklar ve hukuksuzluklar nasıl unutulmadı ise havuz medyasının ve besleme yazarların yaptıkları da asla unutulmayacak...
HACI MURAT 27 Mart 2019 08:45
Atilla Yayla:"PKK bir terör örgütüdür. PKK’ya açık veya örtülü olarak verilen her destek teröre, yani insanların alçakça, kalleşçe öldürülmesine, maddî varlıklarının gasp ve/veya tahrip edilmesine verilmiş destektir." HDP sırtını PKK'ya dayamış mı?Dayamış. ABD ve AB Elkaide'ye parti kurdurur mu kendi ülkelerinde?Kurdurmaz.Bir terör örgütünün siyasi kolunun belediye başkanlığını kazanmasının ve bir şehri yönetmesinin dünyada bir örneği var mı?Yok.Tartışılması gereken budur; bir kaç yüz kişinin durumu değil.
KARAR OKURU 27 Mart 2019 12:38
51
Akif beki ülkeyi mi yönetiyor haberimiz mi yok. İktidar ona göre yasa çıkartsın ki böyle durumlar ortaya çıkmasın ama çifte standartlı değil. Bendensen cennetliksin başkasındansan terörist.
Okur 27 Mart 2019 13:04
51
Hacı Murat muhtemelen bir devlet dairesine torpille girmiş, sabah çayını içerken yahu bende bir şeyler yazayım demişsin. Sen yazma yeğen, veya dünkü Yıldıray Oğur un yazısını oku.
KARAR OKURU 27 Mart 2019 13:21
47
Esas soru şu: nasıl oluyor da bir terör örgütünün siyasi uzantısı onlarca şehirde açık ara seçim kazanıyor? dünyada örneği var mı? neden bu destek hacı?
Dr. 27 Mart 2019 14:27
87
Hacı, dünyada terörist denilen insanlar aday olamazlar. Devlet izin vermez. Bizde hem izin vereceksin hem de kazanırsan seni kovarım. Senin CB ve İçişleri Bakanı ne iş yapar. Tutuklasana. Devletin içine niye girmesine müsaade ediyorsun. Hainlik değil mi bu. Böyle bir kara zihniyet dünyada yok. İşinize gelince iyi gelmeyince kotü. Sizin musumanliginiz bu mu. O zaman çok tövbe etmeniz gerekir.
KARAR OKURU 27 Mart 2019 15:58
1
Haci sayin içişleri bakanın gorevi ne acaba yakalayıp yargiya taslim etmek mi yoksa televizyonlarda sadece konuşmakmı senin gibilerde inaniyor suçlu olan varsa ysk müsaede etmez yargı alır ceza evine atar sadece milletin gazını almak başka sey yok ortada doğuda belki binlèrcesi ak pardide
KARAR OKURU 27 Mart 2019 18:23
1
Murat ,millet seni hacı zannediyor haberin olsun
Sabır! 27 Mart 2019 08:28
Akif,İki takım arasında bir bayrak yarışı yapılıyor.Diyorsun ki hakem heyetine ben bu yarışa şu şu oyuncularla katılıyorum.Yarış başlıyor.Bakıyorsun ki,isim listesinde olmayan oyuncular koşmaya başlamış..Niye halk dan gizliyorsun bunu, HDP ile ittifak içindesin deme hakkı karşı takım tarafından söylenmesin mi?Şu an bu yapılıyor.Hdp itirafları var.Protokoller var.Deşifre edilmiş adaylar var.
Karar okuru 27 Mart 2019 14:32
54
Pkk ile Osloda görüşenleri, davul zurnayla sınıra mahkeme heyeti gönderenleri biliyor millet. FETÖ ile dans edenleri de! Başar Esed ile elele kolkola olanları da. Komik neye düşman dediler ise beraber yürümüşler.
KARAR OKURU 27 Mart 2019 15:48
67
yaln söylüyorsunuz. ittifak falan yok bu bir. varsa ispat edeceksin. ayrıca seçime giren adamlara girebilir temiz raporunu veren bizzat bu hükümet. madem bunlar terrist niye temiz raporu veriyorsun pkknın ortağımısın bu da iki
KARAR OKURU 27 Mart 2019 08:22
Terör örgütüne üye olmamakla birlikte , teröristlerin seçime girmelerine izin vermekten........!!!!!
KARAR OKURU 27 Mart 2019 07:50
Orta direk çöküyor. Üniversite mezunlarının hem işsizliği artıyor hem de aldıkları ücretler düşüyor.
KARAR OKURU 27 Mart 2019 07:28
Bu hesaplar kirli hesaplar akp cennet ten çıkmamı diğerlerinin teröristleri oltaya takılıyor da onların ki gelmiyor
evin 27 Mart 2019 07:06
daha birkaç yıl önce diyarbakırda megri megri diye türkü çığıranların elaleme terörist demesi falan çok komik...
KARAR OKURU 27 Mart 2019 12:12
11
Eğer samimi bir şekilde barış derlerse, silahlarını bırakırlarsa megri megri de denir, karşılıklı göbek de atılır, barış içinde yaşanır. Ama biz zaten Suriye'de ayrı devletimizi kuruyoruz boşver barışı deyip tekrar saldırmaya başlarsa o adamlara terörist denir. Kişilere değil eylemlerine bakın.
KARAR OKURU 27 Mart 2019 15:50
0
eylemlere bakıyoruz zaten koçç. sizin gibi makarnaya çaya bakmıyoruz. (erkeksindir diye koç dedim. iltifat olarak almayasın)
KARAR OKURU 27 Mart 2019 19:25
0
Kurtler'in devlet kurmasina izin vermeyiz. Asla
KARAR OKURU 27 Mart 2019 06:34
Sayın iktidar temsilcileri, sesiniz çok yüksek çıkıyor. Sesinizin bu kadar yüksek çıkması bir suçluluk psikolojisinin tezahürüdür.
KARAR OKURU 27 Mart 2019 03:14
Neden hala sandık koyuyorlar seçmenin önüne? Çünkü başkan meydanlarda olmayı seviyor, bu vesileyle şöyle çıkıp bir iki bağırayım, birilerine çatayım, deşarj olayım diyor herhalde. Atsın tabi sinirini, içinde kalmasın.
KARAR OKURU 27 Mart 2019 11:56
41
Deli sopasını (bağırıp çağırma) gösteriyorsa sen de deli taklidi yapıp sopanı (seçim) göstereceksin. Yoksa cahil aklıyla indirir kafana feleğin şaşar. Boşuna dememişler deli deliyi görünce sopasını saklar diye...
Has Parti 27 Mart 2019 03:07
İktidar medyası,nı 'iktidarın finanse ettiği medya' diye tanımlayabilir miyiz?
Krr 27 Mart 2019 02:49
Seçimle gelecek belediye başkanlarını bir görevden alsın görelim. Özellikle ankara ve istanbulda... Yemezler artık...millet uyandı. Söke söke hakkını alır.
KARAR OKURU 27 Mart 2019 01:57
Allahına kurban Akif Bey, Millet istediği partiye oy verir ve istediğini iktidar yapar. Herkes te buna saygı göstermek zorundadır. Millet olarak bu tarz karalayıcı, iftiracı ve kumpasçı siyasetten bıktık. Millet İktidarı veya yerel yöneticileri seçim yoluyla değiştiremeyecekse seçimi niçin yapıyoruz??? 31 Martta milli irade düşmanı siyasetçilere sandıkta bu millet en güzel cevabı verecektir.
KARAR OKURU 27 Mart 2019 10:40
51
bu yoruma 'beğenisizlik' atan sevgili insanlar! umarım bunları size hatırlatmazlar daha sonra.
oku-düşün 27 Mart 2019 11:13
87
MİLLET İSTEDİĞİ PARTİYE OY VERİR...! SÖZÜNE AN İTİBARİYLE 87 KIRMIZI. SEVSİNLER SİZİN İLERİ DEMOKRASİNİZİ...!!
KARAR OKURU 27 Mart 2019 00:53
Yine ve yine Akif Beki klasiği... elinize gönlünüze sağlık. Teşekkürler
KARAR OKURU 27 Mart 2019 00:51
Mesaj kirliliğini, yandaş medyanın yalanlarını düzeltmek için bir kaç gün değil, birkaç yıldır yetmez.
KARAR OKURU 27 Mart 2019 00:45
Sanırsın ki Türkiye mevcut sıkıntılara başka parti döneminde girdi, bunlar enkaz devraldı.
Olup biteni okuyor ve izliyoruz. Muhalefet, bütün umudunu PKK ve Fetö'nün desteğine bağladı. Millet ittifakı bu iki terör örgütünü küstürmemek için bin bir takla atıyor. Ak Parti iktidarına alternatif olmak için başka bir yol yok mu?
KARAR OKURU 27 Mart 2019 10:38
51
Sen sürekli sabah okuyor A Haber izliyorsun sanırım
KARAR OKURU 27 Mart 2019 12:07
53
Var ,Yandaş medyadan kafanı çıkar,ucuz propagandalardan kendini kurtar.İşte o zaman muhalefet umut edebilir.Yoksa Damada devam.(Burası çok Önemli)
KARAR OKURU 27 Mart 2019 12:28
45
anlat anlat güzel oluyor! Cumhurbaşkanı bir televizyon kanalında CHP, iYİ Parti, HDP ve Saadet birlikte hareket ettikleri için Saadet İstanbul adayı çıkarmadı dedi ama Saadetin İstanbul adayı var ne yazık ki. Sizin söylemleriniz ve iftiralarınız İstanbul Adayı yok kadar inandırıcı yersen!
KARAR OKURU 27 Mart 2019 16:56
0
Terörist dediklerinizden bazıları 5 yıl Akp de meclis üyeliği ve siyaset yapmıs. 2 ay önce baska partilere gecmis. Su anda Akp de olan kac tane eski Hdp li var biliyormusun. Buna ne diyirsun. Bu kadar mı düştünüz.
KARAR OKURU 27 Mart 2019 00:38
“İnsanı yaşat ki devlet yaşasın diye yola başlayanların;Ak Parti'yi yaşatın ki devlet yaşasın,partimizi yaşatın ki siz de yaşayasınız" noktasına gelmeleri ibretlik bir durumdur.
musto 27 Mart 2019 00:29
Fetöcü polislerin istihbaratı ile halen savcılar insanlara iddianame hazırlıyor ağır cezalar istiyor aynı istihbarat raporları kasetler ak partili adaylar içinde muhakkak vardır yok etmediyseniz onlarıda açıklayın bilelim.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN