Back To Top
‘FETÖ sopası’ iktidara selam çakmak için kullanılırsa…

‘FETÖ sopası’ iktidara selam çakmak için kullanılırsa…

 - Son Güncelleme: 05.07.2019 Cuma 09:46
- A +

Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı önce İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener hakkında 2016’da “FETÖ üyeliği” suçlamasıyla başlattığı ve rafa kaldırdığı dosyanın tozunu toprağını silerek işleme koydu sonra da Ali Babacan hakkında “FETÖ’ye bilerek ve isteyerek yardım ettiği” gerekçesiyle soruşturma başlattı.

Soru şu:

İYİ Parti lideri Meral Akşener, MHP milletvekili olduğu 2015 yılında AK Parti hükümetinin 1 Kasım erken seçim arifesinde kurduğu “Seçim Hükümeti Kabinesi” için yaptığı “bakanlık” teklifini kabul etmiş olsaydı...

Veya Devlet Bahçeli, Meral Akşener’i potansiyel rakip olarak görmemiş olsaydı ve 1 Kasım seçimlerinde milletvekili aday listesine ismini yazmış olsaydı...

MHP lideri Devlet Bahçeli, duvar saati 17.25’i gösterdiğinde pilini çıkarttığı makam odasındaki saatin pilini 2016 yılında yeniden takmamış olsaydı ve MHP Fethullahçı terör örgütünün AK Parti hükümetini yıkmaya yönelik 17 -25 Aralık operasyonunun yanında konum almaya devam etmiş olsaydı...

MHP lideri 15 Temmuz darbesi sonrasında AK Parti ile ittifak kurmamış olsaydı...

Akşener MHP’de siyaset yapmaya devam etmiş olsaydı...

Devlet Bahçeli, Meral Akşener’e FETÖ’cü suçlamasında bulunabilir miydi? 

Üç yıldır dosyaya elini sürmeyen savcı ne diye suçlayacak. Üç yıl susan bir savcının şimdi söyleyecekleri ne kadar inandırıcı olur.

Dava hakkında gizlilik kararı aldıran savcılık ne diyecek?

Meral Akşener 17- 25 Aralık operasyonuna sahip mi çıktı! AK Parti hükümeti devlete paralel olmuş terör örgütünün “inlerine gireceğiz” diyerek bütün ülkeyi karış karış dolaşırken, dönemin Başbakanı Erdoğan’a “Yolsuzluk yapanların inlerine gireceğiz. 17 -25 Aralık yolsuzları hırsızları sizi gördüğümüz yerde teneke çalacağız. Yargı önüne biz çıkartacağız, kaçamayacaksınız. Ne darbesi yolsuzluk bu” parmağı mı (Bu parmağı sallayan ismi bulun hadi. Yazın Google’a, size kim olduğunu söylesin) salladı!?

Akşener FETÖ’nün 7 Şubat MİT operasyonuna sahip çıkan açıklamalar mı yaptı? Devletin kılcal damarlarına giren bu habis yapıya sahip mi çıktı?  Yanlarında mı yer aldı? FETÖ’nün yurtlarında mı kaldı? FETÖ’cülere ablalık mı yaptı, koruyup kolladı mı?! Telefonunda ByLock mu çıktı? 15 Temmuz darbesini yapanlarla bağı, bağlantısı mı var? Ne diyecek savcı?

Peki, savcılık üç yıl neyi bekledi de rafa kaldırdığı dosyayı indirdi?

FETÖ’yle böyle mi mücadele ediliyor?

Ya da şöyle soralım:

Meral Akşener FETÖ ablası değil, telefonunda ByLock çıkmadı. Devlete operasyon yapan FETÖ’cülerin emniyette, yargıda ve asker içerisinde odaklanmalarında rolü yok.

Bunların hiçbiri yok yok ama birilerinin Meral Akşener’i yine de mutlaka “FETÖ ile irtibatlı ve iltisaklı” olduğunu gösterecek bir kulpa ihtiyaçları var! Mutlaka FETÖ ile irtibatlı göstermek istiyorlar!

Neye bakarlardı?

Ülkemizde dinle diyanetle ilgilenen pek çok dindar muhafazakarın yolunun kesişmesi gibi Meral Akşener’in de yolu kesişmiş mi kesişmemiş mi? Mesela Akşener FETÖ olmadığı dönemde Pensilvanya’ya gitmiş olsaydı, FETÖ değil de Fethulah Gülen “hocaefendi” dendiği dönemlerde fotoğraf çektirmiş olsaydı, yurt içinde yurt dışında yaptığı toplantılara katılmış olsaydı, o toplantılarda konuşmacı olsaydı, Fethullah Gülen’e çeşitli vesileler ile övgülerde bulunmuş olsaydı... Mesela, mesela devletin meşru bankası olduğu dönemlerde Bank Asya’ya para yatırmış olsaydı...

Ne olurdu?

Şimdiye kadar yeri göğü inletmezler miydi FETÖ ile bağı var diye?

Ankara Cumhuriyet Başsavcılığını bir kenara bırakın... Türkiye’nin dört bir yanındaki başsavcılıklar iktidar kanadının gözüne girebilmek için Meral Akşener’i çağırıp sorgulamazlar mıydı? Açılmış bir dosya üç yıl bekletilir miydi?

Tek bir belge tek bir delil gösterilemedi. Ancak yine de diyorlar ki Akşener FETÖ’cü!!!

Akşener FETÖ’cü olsaydı İYİ Parti TBMM’ye “FETÖ’nün siyasi ayağı, siyasi ayağı diyorsunuz. Hadi araştırılsın” diye önerge verebilir miydi? Verdiği önergeyi MHP’li vekiller reddeder miydi?

Cumhur İttifakı böylesi “gökte ararken yerde bulunan” fırsatı geri teper miydi? İYİ Parti’nin önergesi Meclis’te toptan reddedilir miydi?

***

Soru şu:

Ali Babacan’ın yeni bir parti kuracağı kesinleşmemiş olsaydı, Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı’na Ali Babacan hakkında “FETÖ’ye bilerek ve isteyerek yardım ettiği” gerekçesiyle suç duyurusunda bulunulabilir miydi?

Madem ki Ali Babacan, ne kadar ByLockçu varsa hepsini kuruma yerleştirmiş! Madem ki, önemli görevler için sadece ByLokçu’ları görevlendirmiş! Madem ki “Zaten Babacan’a bağlı 7 bürokrat da FETÖ’den mahkum olmuştu”…

Öyleyse ByLock ilk ortaya çıktığında ve yargı ByLock’u tek başına suç delili saydığı dönemlerde neden Babacan hakkında soruşturma açılmadı?

Ali Babacan hakkında suç duyurusunda bulunan eski Hazine çalışanı 3 yıldır neyi beklemiş? İki yıl önce neredeymiş? Altı ay önce neredeymiş?

Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı bunca zamandır neden Ali Babacan hakkında soruşturma başlatmamış?

***

Biliyorsunuz, altı yıl önce sosyal medyada yaptığı paylaşımlardan dolayı CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu hakkında dava açıldı. Kaftancıoğlu 17 yıl hapis istemiyle yargılanıyor.

Altı yıldır dava açılmayan Kaftancıoğlu’na altı yıl sonra dava açılması tuhaf değil mi? Belki de Canan Kaftancıoğlu bile hatırlamıyordur altı yıl önce paylaştığı tweette neler yazdığını. Peki, bu durumda şu soru sorulmaz mı?

Millet İttifakı İstanbul seçimlerini kazanmamış olsaydı Kaftancıoğlu hakkında dava açılır mıydı? Altı yıl boyunca “kamu güvenliği açısından açık ve yakın tehlike” oluşturmayan tweetler ne oldu da şimdi birden bire terör örgütü propagandası oldu, Cumhurbaşkanına hakaret oldu?

Biliyorsunuz, üç yıl öncesine kadar eski TBMM Başkanı Bülent Arınç AK Parti’ye yönelik “işler yolunda gitmiyor” hatırlatmaları yaptığı dönemde “FETÖ’cü olmakla, kripto olmakla, hain olmakla” itham edildi. Linç edildi.

FETÖ damgası yemek ve linç edilmek kolay değil. Sonuçta FETÖ’nün 30 dava açtığı Sözcü Gazetesi patronu hakkında FETÖ’cülükten dava açıldı ve çalışanları FETÖ’cülükten içeriye alınabildi. Böylesi bir ortamda FETÖ’cü suçlamasıyla karşı karşıya kalan bir kişi kendisinin FETÖ’cü olmadığını nasıl ispatlayabilir?

Nitekim böyle olmuş olacak ki Bülent Arınç sustu.

Sonra Bülent Arınç’ın oğlu milletvekili oldu. Sonra da Arınç Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu üyesi oldu. Arınç’a FETÖ’cü parmağı sallayanlar, yargılanmalı diyenler sustu bu sefer de.

***

15 Temmuz darbesinin üzerinden üç yıl geçti. AK Parti hükümetine yönelik yapılan 17-25 Aralık emniyet ve yargı kalkışmasının üzerinden de 6 yıl...

Tam üç yıldır da yoğun bir şekilde FETÖ’nün AK Partili siyasetçiler dahil bir siyasi ayağı olduğu konuşuluyor...  MHP lideri Devlet Bahçeli her fırsatta “FETÖ’nün siyasi ayağı” olduğunu söylüyor. Ancak Bahçeli daha çok Meral Akşener’i kast ederek söylüyor. İktidara yakın medya da FETÖ’nün siyasi ayağı konusunda ısrarcı. Ancak iktidara yakın medyadakiler “siyasi ayak”  konusunda şöyle ısrarcılar. Diyelim ki 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, diyelim ki eski Başbakan Ahmet Davutoğlu ya da AK Partili başka bir siyasetçi “demokrasi, hukuk, adalet, temel hak ve özgürlükler” konusunda AK Parti’ye “işler yolunda gitmiyor” hatırlatmasında mı bulundu... Hemen ya FETÖ’den yargılanan birisinin Gül ile Davutoğlu ile ilişkilendirildiği bir haber çıkıyor. Ya da bakanlık yaptıkları dönemde ilgili bakanlıkları FETÖ’cülere teslim ettiklerine yönelik haberler.

Şimdi öyle görünüyor ki buna Meral Akşener, Ali Babacan ve Canan Kaftancıoğlu’na yapıldığı gibi dava açılması mekanizması da eklenecek!

FETÖ gibi devletin bekasını tehdit eden bir dava kişisel hesaplar ve iktidara selam çakmak için kullanılmamalıdır. Bu tür yaklaşımlar sadece yargının bağımsızlığına ve tarafsızlığına halel getirmez. FETÖ ile mücadelenin toplum vicdanındaki meşruiyetini zedeler ve iktidarı haklı davasında haksız duruma getirir.

Diğer Yazıları

Yorumlar

Yorumlar 600 Yorumların her türlü cezai ve hukuki sorumluluğu yazan kişiye aittir. Karar Yayıncılık A.Ş ve yazar, yapılan yorumlardan sorumlu değildir. Yorumların 600 karakteri (boşluklu) aşmaması gerekmektedir.
KARAR OKURU 09 Temmuz 2019 17:32
Bu tür davalar aferim bekleyen savcılara bırakılmamalı.Siyasilere açılacak davalar yargıtay başsavcılığı tarafından onay alınarak açılmalı.
mehmet turgut 09 Temmuz 2019 12:35
sayın çakır sizin siyasi duruş ve gazeteciliğinizi hep eleştirdim.ancak bugünkü yazınızın altına imzamı atarım.objektif bir yazı teşekkürler.
KARAR OKURU 08 Temmuz 2019 11:52
Cumhuriyet fikri hür, vicdanı hür, irfanı hür, nesiller ister. Bu olmadığın da biz Feto ve benzerleriyle daha çok uğraşırız.
KARAR OKURU 08 Temmuz 2019 05:51
Delile ne gerek var? Birileri olacak diyorsa, oluyor. Bazı müfteriler Meral hanım için kaseti bir var demişti. Diyenler, dindar geçinen zevatlar. Dinimizde, namuslu bayana iftira atmak günahı kebair değil mi? Bu dini işine geldiği gibi kullanmak günümüzün modası oldu.
mehmet 07 Temmuz 2019 20:14
ali babacan hakkındaki soruşturmaya sebep olan ali çevik adındaki eski bir hazine çalışanı olduğu halde ki bu adam o dönemde izmirdeki askeri casusluk davasından dolayı görevden alınmış şimdi çıkıp her soruşturmayı sanki tayyıp yaptırıyor diye algı yapıyorsunuz ayıptı yapmayın şunu tayyıpte sütten çıkmış ak değil ama bu kadarda olmaz
KARAR OKURU 05 Temmuz 2019 20:15
Bütün millet zamanında yapmış olması gerekeni yapmamaktan -doktoru mühendisi hepsi- ceza alabiliyor da savcısı beş yıldır on yıldır onbeş yıldır beklettiği dosyadan neden ceza almıyor...görevini yapmamak suç değil mi? Kendisi hakkında suç duyurusunda da bulunmak değil mi bu? Nasıl bir ülke olduk biz böyle? Bugünleri gören çocuklarımız elli yıl sonra rakiplerinin altlarını oymaktan başka birşeyler öğreniyorlar mı acaba? 23 nisan çocuğu mikrofona büyüyünce kölnde üniversite okurum, belki alman varandaşlığına geçerim diyorsa milli eğitim bakanı bundan bir ders çıkarmıyormu?
KARAR OKURUfransa 05 Temmuz 2019 18:10
Slm mesruiyetmi gec abam onu denize dusen yilana sarilirmis bunlarda fetoya sariliyorlar halbuki basta cbaskani dahil ne istedilerde vermedik ifadeside bilinirken feto feto demeleri ihanette kalanlari sevindiriyorlar devlet millet hayirli bilinen projelerini desteklemeyenmi vardi bu bahaneyse basta en son iktidar olan akp toptan yargilanmali ne kadar mantiksizsa aynn sucla irtibatli olmayan bulasmamis olmayanlarida operasyon ckilmemeli yoksa zulum olur allah zalimleri sevmez hainleri ihanet edenlerin cezasini ne olur veri acimayin otesi varmi yani hurmetler
vatandaş 05 Temmuz 2019 17:36
her şey para ve makam için çıkmış islam emrettiği için buradayım diyor, maaşını eleştirene de edepsiz ifadesi. her yere hak yol islam yazacağız sloganından sonra gelinen nokta bu para makam para makam para makam
KARAR OKURU 05 Temmuz 2019 16:05
En karlı çıkan kesime bakın.Başta üniversiteler ve askeriye olmak üzere tüm kurumlarda boşalan kadrolara kimler hangi kesim geldi?Tepe isimlere değil onların altındakilere bakın.Hep denir ya akp nin kendine ait yetişmiş liyakat sahibi kadrosu yok diye.Görevden uzaklaştırılanlar bir bakın yerinize kimler gelmiş?
tunca 05 Temmuz 2019 16:01
Bunu bütün Türkiye biliyorr.. Geçenlerde Abdurrahman DİLİPAK da canlı yayında söyledi AKP nin 3 de 2 si FETÖCÜ diye.. Siz kini kandırıyorsunuz.. Ama bu millet bunun hesabını sizden soracak...
KARAR OKURU 05 Temmuz 2019 15:18
Beraber yuruyolar hala bu yollarda
Kahraman 05 Temmuz 2019 14:09
Sayin Cakir merak etmeyin AKP , MHP ve Sarayi yapici guzel tenkitler yapan herkes artik feto orgutu uyeligiyle veya onlari desdeklemekle suclanir hale gelecektir.
ati 05 Temmuz 2019 13:51
sulandırıldığı ölçüde ayaklarına dolanacağını idrak edemeyecek kadar köreldiler... yazık
KARAR OKURU 05 Temmuz 2019 13:21
Öncelikle kaleminize yüreğinize sağlık. Yazınızın sonunda 'bu tür yaklaşımlar yargının bağımsızlığına ve tarafsızlığına halel getirmez,fetö ile mücadelenintoplum vicdanındaki meşruiyetini zedeler'diyorsunuz. Toplum artık ne yargının bağımsızlığına inanıyor, ne de fetönün siyasi ayağı ile mücadeleye. Fetö ile mücadele gerçekten ciddi ise zavallı küçük memurlarla uğraşma yerine iktidara mensup parti yöneticilerinin Pensilvanya'ya gidip gitmediklerine bakılsın.Zavallı insanları işe girmek için fetöcüleren icazete muhtaç edenler şimdi sütten çıkmış ak kaşık maasef.
KARAR OKURU 05 Temmuz 2019 17:43
4
Soruşturma dediğimiz süreç, Cumhurbaşkanı’ndan izin alınarak mı yapılır? Yoksa birilerinin yazıp çizmesi ve bir nevi meşru eleştiri (planlı ve teammüden olduğu için, saldırı da denebilir) alanı olsun diye mi ?
KARAR OKURU 05 Temmuz 2019 12:47
Aslında formül çok basit : Erdoğan 'la veya Bahçeli ile ters düşen herkes fetöcü... Bir hatırlatmada bulunayım : Yargımız, dünya adalet indeksinde son sıralarda...
NE ZAMANDAN BERİ İSLAMİ HİZMETLER PARA KARŞILĞI YAPILIYOR?HANİ HAKYOLU İDİ YOLLARI.SAYIN ARIÇ İKİ GERÇEĞİ ITİRAF ETTİ.1)BİLMEM KAÇ BİN TLİLE GEÇİNEMEDĞİNDEN EK İŞ YAPMAK ZORUNDA KALDIĞININI SÖYLEYEREK ASGARİ ÜCRETLİLERİN DURUMUNUN NE KADAR ZOR OLDUĞUNU,2)KHK 'LILARIN UĞRADIĞI HAKSIZLIKLARINI İNŞALLAH' ÖZGÜL 'AĞIRLIĞINI KULLANRAK O MAĞDURİYETLERİN GİDERİLMESİ İÇİN ÇALIŞIR.OĞLUNUNKİNİ MİLLETVEKİLİ SEÇTİREREK HALLETTİ SIRADA DAMAT VARDIR ZANNIMCA.
KARAR OKURU 05 Temmuz 2019 14:08
0
AYNEN.
karar okuru 05 Temmuz 2019 11:54
cesur kalem
KARAR OKURU 05 Temmuz 2019 11:23
Fetö ile mücadele mi kaldi? Olan garibana oldu. Bankayı açan, 17/25 den sonra kapatmayan, eylül 2014 de ziraat katılım olsun diye bankayı devlet adına satın almak isteyenler kral... arkası olmayan garibanlar da para yatırdi diye ya da yoldan geçerken tabelasına baktı diye terörist... böyle devam edin
KARAR OKURU 05 Temmuz 2019 16:12
2
Kimileri de halen patreon gibi siteler aracılığı ile liderlik etrafındakilere maddi destek sağlamaya devam etsin...
karar okuru 05 Temmuz 2019 11:02
YİK üyesi Bülent Arınç buradan aldığım maaşı KHK mağdurlarına vereceğini söylemiş.Ali Babacan ve Meral Akşener e Fetö soruşturmasına Felaket demiş. Bülent Arınç ı YİK üyesi kim yapmış sn.Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan. Gelde çık işin içindenmi diyelim şimdi.Elif bu işlere ne senin nede benim kafam çalışır.Bilinmeyen denklemler içinden nasıl çıkarız.Adı üstünde bilinmeyen denklem.Devlet aklı devleti koruyacağını zannederek yıllarca devletimizi bu hallere soktu.Korkular üstüne sağlıklı bir devlet düzeni kuramazsınız.Yazık.
şeyhmüslüm 05 Temmuz 2019 10:52
FETÖ nün siyasi ayağının araştırılması AKP nin işine gelmez. Çünkü AKP den FETÖ ile ilişkisi olmayan kimse yok. Hepsinin hekesten daha fazla ilişkisi var. O nedenle AKP siyasi ayğın araştırlmasını istemiyor.
Hermes 05 Temmuz 2019 10:46
Elif hanım, ülkemizde sağ-sol, ideolojik veya değil, sebep her ne ise, haksız-hukuksuz yere "mağdur" edilen insanların sıkıntıları ve mağduriyetleri "yokmuş" gibi davranılırsa, hatta sürekli mağdurlar oluşturulursa ve mağduriyet hemen giderilmezse "zulme" dönüşür. Şu anda olan budur. AKP ve iktidar sahipleri, Milletin bir kısmı bu konularda sağır-kör-dilsizi oynamaktadır, şüphesiz Allah herkesin kalbini ve aklından geçeni bilmektedir. Vicdan ehli olduğunuz için tebrik ederim, zira vicdan ehli olmak önce insan olmak demektir.
KARAR OKURU 05 Temmuz 2019 09:48
Devlet Bahceliyi elestriyorsunuz da insanlarin fikirleri degisebilir ama bunu en iyi sizler bilirsiniz degil mi kimileri yaklasirken kimileri uzaklasir degil mi ama Noldum dememeli
KARAR OKURU 05 Temmuz 2019 08:59
Yargıtay başkanı da geçen sene adli yıl açılış töreninde, yargı bu dönemde hiç olmadığı kadar bağımsız demişti de çok gülmüştük. Yahu kimsesizler dertlerini anlatamayıp yıllarca hapiste çürürken, iktidar partisinin takdirine mazhar olmuş paralıların birkaç ayda tahliye edildiklerini okumuyor muyuz gazetelerde ? İnşallah bu sene yargı bağımsızdır gibi şeyler söyleyip milleti aptal yerine koyan birileri çıkmaz ...
? 05 Temmuz 2019 01:22
Şöyle bir iddiada ortada dolaşıyor. Fetö nün siyasi ayağı ile niye uğraşılmıyor.Çünkü uğraşılması zordur.Toplumsal ayağı da vardır.Diyelim bir siyasi partinin liderini göz altına aldınız.Ona oy vermiş tabanı nasıl ikna edeceksiniz.Toplumsal kaosu da hesaplamak zorundasınız.Seçimler sırasında,Meral hanım elimde valizim le geldim.İçinde çamaşırlarım var gibi söylemler geliştirmiştir.Böyle bir tutuklama olmaz.Bunları kurçalamanın anlamı yok.Savcılar dosya hazırlar.Buna benzer dosyalar pek çok siyasi içinde vardır olağan dışı bir olay olmadıkça orada kalır.
KARAR OKURU 05 Temmuz 2019 08:45
0
Hukuk siyasi saiklerle hareket etmez somut olguya bakar.Yani bu işten kimin ne kârı- zararı var noktasına takilmaz. Takilirsada ona hukuk ve adalet denmez.
KARAR OKURU 05 Temmuz 2019 09:23
4
Bilgiç bilgiç konuşuyorsun. Bir şey bildiğinde yok. Sus biraz da molla sansınlar.
karar 05 Temmuz 2019 19:02
0
o parti liderlerinden bazılarının kendi ağızlarından nasıl birlikte hareket ettiklerine dair ifadeleri var,sorun olmaz diye düşünüyorum.
? 05 Temmuz 2019 00:58
Siz fetö ile irtibatı yok demişsiniz.Ne güzel,olmasın tabi ki,savcıda bir takım iddialar dolaşıyorsa bunları incelemek zorunda, benim bir kaç tanesi hafızamda zan altında bırakmak istemediğim için yazmıyorum.İddia sahipleri belli, Birde 15 temmuz öncesi başbakan olacağım iddiası ve yurt da sulh konseyini çağrıştıran söylemler var.Yine MHP nin tartışmalı kongresi mahkemelerin tavırları var.
karar okuru 05 Temmuz 2019 10:34
0
siyasi parti kuran yada kurma niyeti olanların hepsi başbakan olacağım iktidar olacağım demiştir bu suç mu?
Kararli 05 Temmuz 2019 00:48
Aynen katiliyorum Elif Hanim kaleminize saglik. Böyle alengirli islerde pek mahirler masallah.
KARAR OKURU 05 Temmuz 2019 00:13
Özgül ağırlığı giderek hafifleyen ağır abiye ne kadar ağırlık yüklemesi yapılmaya çalışılsa bile sonuç alınamıyor, olmuyor. Tarihe böyle geçmek ne acı. Senin durumunda olanlar kamudaki işinden oldu, hapis yatıyor fakat sana yeni makamlar icat ediliyor evladına siyaset pastası ayrılıyor. Neden böyle diye hiç düşünüyor musunuz? Bir rahatsızlık duyuyor musunuz?
KARAR OKURU 05 Temmuz 2019 00:07
Fetö ile mücadelede A Ka Pe su kaynatmaya ve tuzu kokutmaya başladı. PKK ile birlikte Fetö nün kişisel çıkar ve gündelik siyasete alet edilmesi meselenin ciddiyetine halel getiriyor. Ergenekon da boşa çıktı. Beyler ciddiyet, devlet ahlakı, adalet ile hareket ediniz.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN