Back To Top
Bu nasıl iş!

Bu nasıl iş!

 - Son Güncelleme: 14.09.2019 Cumartesi 15:45
- A +

Türk futbolunun önemli sorunlarından biride kapanan defans hattını açmak, Andorra maçında 27 şutun 9 u isabet bulsada kilidi 89 dk da kafa golüyle kazanan Milli Takım 10.500 kişilik şirin zimbru stadında Andorra ya göre daha cesurca oynayan Moldova ya karşı kolayı kaçırıp zoru atan Cenk ile savunmayı kıran takımımız Deniz ile güzel bir gol daha bularak rahat bir oyun sergiledi. Cenk ‘in bir gol daha bulması ve Yusuf Yazıcı ‘nın harika golü ise maçın çileği niteliğinde oldu.iki maçta hedeflediği 6 punanı alarak grupda ilk ikide çekişeceği izlanda maçına kadar hedeflerine yavaş yavaş yaklaştı,Şenol hoca iki maçta da farklı 11 ler ile başlayarak Kalan maçlarda oynatacağı sistemi ve oyuncuları görerek kendisi açısından da iyi bir hazırlık süresi geçirmiş oldu.

Çok değil Haziran başında bu oyuncular bu yeni yapı Son Dünya Şampiyonunu yendi hemde şansa değil ezici bir oyunla, 135 basamakta güçsüz bir takım görünse de takım savunmasını çok iyi yapan bir ekip görüntüsü verdi Andorra ilk dakika da Yusuf Yazıcını kafasını çataldan çıkartmasa kaleci Gomes maç farka doğru gidecek Güneşli günler devam ediyor,Gençler iş başında konuları konuşulacaktı,yine herzaman yaptığımız en güzel şeyi yaptık ölçüsü kaçan eleştirileri...

Şenol hoca ve öğrencileri eleştirilere kulakları kapatıp bu yolda ilerlemeye devam etmeli Güzel günler bu gençlerle daha güzel olacak...

Diğer Yazıları

Yorumlar

Yorumlar 600 Yorumların her türlü cezai ve hukuki sorumluluğu yazan kişiye aittir. Karar Yayıncılık A.Ş ve yazar, yapılan yorumlardan sorumlu değildir. Yorumların 600 karakteri (boşluklu) aşmaması gerekmektedir.
KARAR OKURU 11 Eylül 2019 01:42
...sürdü buğday,arpa,yulaf ekti. Orta saha çok verimliydi. Ürün bol oldu. Sonunda 2 gol oldu.
KARAR OKURU 11 Eylül 2019 01:36
Ha sonra...
KARAR OKURU 11 Eylül 2019 01:39
Sonra... Milli Takım'da Galatasaray'dan oyuncu yok. Kaç yıl sonra? Neden? Bu nasıl olur? Yazmak lazım derim!
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN