Back To Top
Yükselme dönemi

Yükselme dönemi

 - Son Güncelleme: 07.06.2019 Cuma 10:32
- A +

Çalkantılı ve sorunlu (Terim) gerileme ve duraklama ( Lucescu) dönemleri ile devam eden Milli Takımımız Şenol Güneş ile sanki yeniden doğmuş gibi oldu.

Tecrübeli teknik adam takımın başına geçtiğinden itibaren 4 maçı da kazanan milliler bu maçlarda 10 gol atıp 1 gol yedi. Ölçü olmayacak maçlar gibi görünse de Arnavutluk deplasmanı ve bizim gibi yenilenme durumuna geçen Yunanistan’ı yenmek, doğru yolda olduğumuzu göstermekte. Genç oyuncuları parlatmakta ve onlara güven vermekte usta olan Şenol Güneş için milli takım hem zevkli hem de başarılı bir ortam olmaya başladı. Şenol hoca kolej takımı olarak görülen takımımıza Burak, Hasan Ali, Emre, Hakan ve Cenk gibi tecrübeli isimleri alarak gençlik aşılanan takıma tecrübeyi de ekledi. Stajyer öğretmen gibi gördüğü oyuncularla gençlerimize yol gösterecek futbolcular, hem sahada hem saha dışında hocanın yardımcıları olacaktır.

İlk defa Milli Takıma gelip oynayan Nazım, Kenan gibi futbolcuların takıma erken uyumu hocayı sevindirse de biraz da kuracağı kadro için tatlı bir telaşa soktu.

Mbappe, Griezmann, Pavard, Pogba gibi yıldızları ile son dünya şampiyonu Fransa karşısında şansımız az olsa da oynayacağımız oyun ve mücadelemizle başladığımız iyi yolu Güneşli günlerle devam ettirelim...

Diğer Yazıları

Yorumlar

Yorumlar 600 Yorumların her türlü cezai ve hukuki sorumluluğu yazan kişiye aittir. Karar Yayıncılık A.Ş ve yazar, yapılan yorumlardan sorumlu değildir. Yorumların 600 karakteri (boşluklu) aşmaması gerekmektedir.
KARAR OKURU 07 Haziran 2019 20:56
Şenol hocanın başaracagına inanıyorum. Yolu açık olsun.
KARAR OKURU 09 Haziran 2019 00:15
0
İşte bu. Teşekkürler milli takım. Teşekkürler şenol hocam. Gurur duydum. Devamını diliyorum. Sağolun var olun.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN