Back To Top
Zonguldak’ta karne heyecanı

Zonguldak’ta karne heyecanı

 - Son Güncelleme: 14.06.2019 Cuma 12:27
Zonguldak’ta karne heyecanı
- A +

Zonguldak’ta 2018-2019 eğitim öğretim yılının sonunda 100 bin 508 öğrenci karnelerini aldı

2018-2019 eğitim öğretim yılı bugün itibariyle sona erdi. İl genelinde ise 100 bin 508 öğrenci karnelerini aldı. Zonguldak İlkokulu’nda yılsonu şenliği düzenlendi. Zonguldak Valisi Erdoğan Bektaş, Emniyet Müdürü Ahmet Metin Turanlı, İl Milli Eğitim Müdür vekili Murat Kapıcı ve protokol üyelerinin katılımıyla okul bahçesinde şenlikler gerçekleştirildi.

Saygı duruşunun ardından İstiklal Marşı’nın okunduğu programda minikler halk oyunu gösterileri sergiledi. İl korosunun müzik dinletisinin ardından konuşan Vali Erdoğan Bektaş, “Bu karnelerde bir şeyler yazıyor olacak. Bu yazılarda bir kısım mesajlar olacak. Ben hep söylüyorum. Bu karnelerdeki yazıların ilk sorumluları bizler sonra veliler en son öğrencilerdir. Yani o karne olanları beğeniyorsak bu sıralamayla sorumluyu, suçluyu bulmamız lazım. Ya da ödülü hak edeni bulmamız lazım. Bu sıralama hiç şaşmaz. O karnede yazılanların sorunlusu asla çocuklar değildir” şeklinde konuştu.

Programın ardından öğrencilere sınıflarda karneleri dağıtıldı.

ZONGULDAK/İHA


(FOTOĞRAF)


X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN