Back To Top
SMMMO programını iptal etti

SMMMO programını iptal etti

SMMMO programını iptal etti
- A +

Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası (SMMMO) Hakkari Temsilcisi Cabbar Yakupoğlu, odalarının 1-7 mart muhasebeciler haftası nedeniyle Hakkari düzenleyeceği yemekli programı Suriye’de şehit olan askerler için iptal edildiğini söyledi

Yakupoğlu, ”Değerli meslektaşlarım Suriye’de şehit olan askerlerimizin, ilimizdeki tüm kamu kurum ve kuruluşların etkinlikleri iptal edilmiş olup Van odamızın 1-7 mart muhasebeciler haftası nedeniyle Hakkari ilinde 4 Mart’ta düzenleyeceğimiz yemekli programımız ileri bir tarihe ertelenmiştir. Ülkemizin milli güvenliğini sağlamak üzere İdlib’de görev yapan kahraman askerlerimizin rejim unsurlarınca gerçekleştirilen hani saldırıda şehit olan askerlerimize Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifalar diliyorum. Rabb’im makamlarını cennet eylesin. Milletimizin başı sağ olsun” dedi.

HAKKARİ/İHA


X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN