Back To Top
Google play store indir ve en yeni oyunları Play Store'dan yükle

Google play store indir ve en yeni oyunları Play Store'dan yükle

 - Son Güncelleme: 04.05.2019 Cumartesi 17:18
Google play store indir ve en yeni oyunları Play Store\'dan yükle
- A +

Google Play Store indirme işlemleri haberimizde. En yeni oyunları indirebileceğiniz Google play store'da onlarda uygulamayı da bulmak mümkün. Android cihazlarınıza play store'dan güncel oyunları yüklemek için sayfamıza bakabilirsiniz.

Google Play Store indirmek ve yeni çıkan oyunları yüklemek için haberimizde paylaştığımız bilgilerden faydalanabilirsiniz. Android işletim sistemli cihazların hemen hemen hepsinde olan Google Play Store üzerinden yüzlerce oyunu kolaylıkla indirebilisiniz. Play store'da bulunan bir çok uygulamayı da tek tıkla telefonunuza indirmek mümkün. Google Play Store'un güncel versiyonunu indirerek çıkan en yeni oyunları anında mobil cihazınıza yükleyebilirsiniz.

GOOGLE PLAY STORE OYUN İNDİRMEK İÇİN TIKLA

Google Play Store, Android kullanıcıları için bir uygulama dünyası anlamına gelir. Bu uygulama ile kullanıcılar istedikleri uygulamaları hiç zorlanmadan diledikleri gibi rahatça indirebilirler. Google Play Store, üzerinde bulunan kategorilere göre kullanıcılar istedikleri seçimi gerçekleştirerek uygulamayı indirebilir, beğenilir ve yorum yapabilirler. Google Play Store üzerinde ücretli ve ücretsiz olmak üzere iki grup bulunuyor. Uygulamalarını ücretli olarak satmak isteyenler uygun görülen bir fiyat üzerinden emek verdikleri uygulamalarını satışa sunabilirler.

Uygulama mağazasında işlem yapabilmek adına kesinlikle Google Play Store’a kayıt olmanız gerekirken, kayıt işlemi içinse herhangi bir ücret ödemenize gerek kalmıyor. Hatta ve hatta bu üyelik hesabınız ile birlikte, YouTube ve hatta diğer tüm Google hesaplarınıza da kolayca giriş yapabiliyorsunuz.

Google Play Store giriş yapıp ücretli uygulama indirimi gerçekleştirmek istiyorsanız, kesinlikle profilinize kredi kartı bilgilerinizi tanımlamanız gerekiyor. Kredi kartı bilgilerini tanımlamadan sistemden herhangi bir ücretli uygulama indiremezken, tanımladıktan sonra ise indirdiğiniz bu uygulamaların ücretleri kredi kartı ekstrenize yansıtılıyor.

Ücretsiz uygulama indirmek için kayıt olmak dışında sisteminize herhangi bir tanımlama gerçekleştirmeniz gerekmezken, kayıt olmanız ücretsiz uygulama indirmek için yeterli oluyor.

Google Play Store APK indirmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz

http://www.apkmirror.com/apk/google-inc/google-play-store/google-play-store-6-0-5-android-apk-download/

Google Play Store Nasıl Kullanılır?

Öncelikle Google Play uygulamasından akıllı telefonunuza veya tabletinize uygulama yüklemej için Gmail hesap bilgileriniz ile giriş yapmanız gerekmektedir. Gmail hesabınız ile giriş yaptıktan sonra Google Play'ın arama bölümünden istediğiniz uygulama veya oyunu arayarak rahatlıkla indirebilirsiniz.

Google Play Store'daki uygulamaları hemen indirmek için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz.

https://play.google.com/store

GOOGLE PLAY STORE İNDİRME VE HESAP İŞLEMLERİ

Bir İnternet veya mobil veri bağlantınız olduğunda Play Store'dan uygulama, oyun ve dijital içerik yükleyebilirsiniz. Bazı içerikler ücretsizdir, bazıları ise satın alınabilir.

Satın aldığınız veya yüklediğiniz içerikler, türlerine göre Google Play Kitaplar'da, Google Play Oyunlar'da, Google Play Gazetelik'te, Google Play Filmler ve TV'de veya Google Play Müzik uygulamasında görünür.

Satın alma veya yükleme

Henüz eklemediyseniz cihazınıza bir Google Hesabı ekleyin.

Bilgisayarınızda Google Play Store uygulamasını Google Play açın veya Google Play'e gidin.

Bir öğe seçin.

Yükle'ye (ücretsiz öğeler için) veya öğenin fiyatına dokunun.

Ekranda gösterilen talimatları uygulayın.

Ücretli öğeler: Ödeme yönteminizi seçmek veya düzenlemek için Aşağı oku Down kullanın.

Not: İlk defa bir satın alma işlemi yapıyorsanız bir Google Cüzdan hesabı oluşturmanız istenir.

Google Play'de bir öğe satın aldığınızda aşağıdakileri aklınızdan çıkarmayın:

Google Hesaplar ayarlarınızı değiştirerek, bilgisayarınızda Google Play'i ziyaret ettiğinizde görüntülenecek dili değiştirebilirsiniz.

Uygulamalar, desteklenen Android cihazlar ile birlikte kullanılacak şekilde tasarlanmıştır; bunları bilgisayarınızda kullanamazsınız.

Bazı içerikler tüm cihazlarda kullanılamayabilir.

Android TV'de oyun satın alıyor veya indiriyorsanız bazı oyunlar oyun kumandası gerektirir. Bu oyunlar, Google Play Store uygulamasında “Oyun Kumandası" başlığı altında listelenmiştir.

Cihazınıza hesap eklem

Google Play Store uygulamasında ürün indirmeye ve satın almaya başlamak için cihazınıza bir Google Hesabı eklemeniz gerekir.

Hesabınız Google tarafından barındırılan bir alan adındaki Gmail adresiniz veya kullanıcı adınız olabilir. Cihazınıza birden fazla Google Hesabı ekleyebilirsiniz.

Cihazınıza Google Hesabı eklemek için aşağıdaki adımları uygulayın:

Cihazınızın ana Ayarlar menüsünü açın.

"Hesaplar" bölümünün altında, + Hesap ekle'ye dokunun.

Google Google'ı seçin.

Mevcut hesap seçeneğini (varolan bir hesabınızı eklemek istiyorsanız) veya Yeni'yi (yeni bir hesap oluşturmak istiyorsanız) belirleyin.

Hesabınızı eklemek için talimatları uygulayın.

Hesabınızı ekledikten sonra, Google Play'de ürün satın almak için wallet.google.com adresinden hesabınızda oturum açarak

Google Cüzdan'ı hesabınıza ekleyin.

İpucu: Yanlışlıkla yapılan veya yetkisiz satın alma işlemlerinin olmasını önlemeye yardımcı olmak için hesabınızda şifre koruması kullanın.

Google play storeyi indirebilmek için akıllı telefonlarınızın google arama motoruna google play store yazmanız yeterli olacaktır. Bu uygulama en güncel linklerden tutun da en yeni oyunlara kadar her türlü uygulamayı içerisin de tutan bir uygulamadır. Facebook , twitter , oyunlar ve daha bir sürü uygulamayı telefonunuza yüklemeniz de büyük kolaylık sağlamaktadır. Bu uygulamayı kullanırken veya indirirken herhangi bir ücret ödemiyorsunuz. Bu uygulamayı indirebilmeniz için yada bu uygulamayı kullanabilmeniz için internetinizin olması yeterli olacaktır.

Google Play ile akıllı telefonunuz üzerinde ihtiyacınız olan şeyler Google Play indir üzerinde yer alan ücretli oyun ve uygulamaları, sadece kredi kartınızı Google Play store indir hesabınız üzerine tanımlayarak hemen satın alır Android cihazlarınız üzerine yükleme yapabilirsiniz.

Ayrıca Google Play indir hesabınıza birden fazla cihaz tanımlayabilir ve indirmek istediğiniz uygulamaların veya oyunların cihazlarınız uyumlu olup olmadığını görüntüleyebilmeniz mümkün. Bir diğer özeliğide mobil cihazlarınız üzerinde yer alan tüm uygulamaları, oyunları ve diğer verileri Google Play store indir hesabınız üzerinede yedekleyebilir tablet yada telefonunuzun başına bir şey geldiğinde tüm verilerinizi mobil cihazınıza yeniden yükleyebilirsiniz.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.google.android.gms&hl=tr

İşte Google Play APK indirme ve güncelleme işlemleri.

1- Play Store'un en güncel sürümünü indirin.

2- İndirdiğiniz .apk uzantılı dosyayı telefon hafızasına atın. Dahili depolama ya da microSD kart fark etmez. APK dosyasını attığınız klasörü bilmeniz yeterli

3- Yükleme işlemine geçmeden önce telefonunuzda "Ayarlar> Güvenlik> Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğini aktif hale getirin.

4- Play Store'a ait APK dosyasını yükleyebilmeniz için cihazınızda herhangi bir dosya yöneticisinin (Dosyalarım) bulunması
gerekiyor. Neredeyse tüm Android üreticileri sistem içerisinde kendi dosya yöneticilerine yer vermektedir.

5- Dosyalarım içerisinde bulunan "com.android.vending-5.2.12-80321200-minAPI9.apk" dosyasını seçin ve yükleme işlemini başlatın. Yükleme işlemi birkaç saniye sürecek. Artık en güncel Play Store'a sahipsiniz.

Güncelleme işlemleri

Google Play'de play.google.com uygulama indirmeyle ilgili sorunlar yaşıyorsanız veya Google Play Store uygulamanız yoksa cihazınız desteklenmiyor olabilir. Cihazınız listede yoksa piyasaya yeni çıkmış veya başka nedenlerle listelenmemiş olabilir. Cihazınızın Google Play'i kullanabilip kullanamadığıyla ilgili daha fazla bilgiye ihtiyacınız varsa destek için cihaz üreticinizle iletişim kurun. Not: Android cihazınızın modelini veya yapı numarasını bulmak için cihazınızın ana Ayarlar menüsü > Telefon Hakkında veya Tablet Hakkında bölümüne gidin.

Gmail ,Yandex Maps, Spotify gibi uygulamalar İnsanların en çok indirdiği uygulamalar arasında yer alıyor. Bu listeye baktım sizde iletişim için olduğunu görürken bir diğer programı ise müzik üzerine yoğunlaştığını görebilirsiniz. Bu haberimizde sizlere bahsetmek istediğim bir konu Elbette insanları bu alanda yaptığı yatırımlar ile alakalıdır. Bazı bireysel yatırım yapmayı tercih ederken, bazı kurumsal şirketler O da kısa bir oyun veya program piyasaya sürmektedirler. İnternet üzerinden Google Play Store ile yapabileceklerinizi sıralayacağız. İlk olarak bahsetmek istediğim bir konu telefonunuza indirebileceğiniz oyunlar ile alakalıdır. İnternet bağlantınız varsa oynadığı reklam çıkması olağandır. İnternet bağlantısının olmadığı durumlarda sizde reklamsız bir şekilde oyun oynama keyfini yaşayabilirsiniz. Konu ile ilgili olarak web sitemizde yer alan oyun kategorisine geçiş yapabilirsiniz. Bu kategoride birçok oyun ile ilgili haberlere göz atabilirsiniz. Şu anda dünyada mobil mağaza anlamında sadece iki büyük kuruluş vardır. Bu kuruluşlar arasında Google ve Apple yer alıyor. Zaten teknoloji pazarına baktığımızda iki şirketin de Lider konumda olduğunu görebiliriz.

Google Play Store kullanmaya ve google play store uygulamalarından, oyunlarından, duvar kağıtlarından yararlanmak için 1 adet gmail hesabınızın olması gereklidir. Gmail hesabınızla Google Play Store a giriş yaparak indirmeye başlayabilirsiniz. İster ücretli ister ücretsiz binlerce uygulama, oyun ve duvar kağıdı Google Play Store'da sizleri beklemektedir. Gönül rahatlığı ile virüs sorunu yaşamadan indireceğiniz programlar telefonunuza anında yüklenir, kullanımınıza sunulur. Yukarıda verilen Google Play Store son sürüm android apk sını indirerek google play store u telefonunuzda kurduktan sonra Google Play dünyası ile tanışabilirsiniz.

 

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN